رفتن به مطلب

اسکریپت تبادل لینک رو توی ساب دامین بذارم یا توی برگه؟

yavar99

پست های پیشنهاد شده

سلام.....پیشاپیش عید همگی مبارک

میدونم که این موضوع مربوط به وردپرس نمی شود ولی از مدیران وردپرس پارسی درخواست دارم این تایپیک را حذف نکنند چون من به خاطر این این تایپیک رو توی انجمن وردپرس پارسی زدم چون میدونم که بچه های این انجمن همه با تجربه هستند و سریع پاسخ میدهند و همینطور پاسخ هایشان علمی است پس جایی بهتر از انجمن وردپرس پارسی برای مطرح کردن سوالم پسدا نکردم.

دوستان من میخوام برای سایتم یک دایکتوری تبادل لینک بذارم.که پیج رنک سایتم بیاد بالا حالا من به نظر خودم گفتم این دایکتوری رو بذارم توی یک برگه از سایتم مثلاً http://www.fundoon.ir/links من استدلالم برای این که دایرکتوری رو بذارم توی برگه این هست که مثلاً اگه قرار باشه که این دایرکتوری پیج رنک گوگل بگیره سایتم هم همون پیج رنک رو میگیره و در واقع گفتم هرچه پیج رنک دامنه اصلی برود بالا پیج رنک این برگه هم بالا میرود و یا هرچه پیج رنک این برگه ی دایرکتوری تبادل لینک برود بالا پیج رنک دامین اصلی هم بالا میرود.ولی در ساب دامین اینطور نیست !

ولی الان که دقت میکنم میبینم 90 درصد سایتهایی که دایرکتوری تبادل لینک دارند این دایرکتوری رو توی ساب دامین گذاشتند.میخواستم بدونم چرا این سایت ها دایرکتوری تبادل لینک رو توی ساب دامین میذارند؟به نظر شما دایکتوری من رو توی ساب دامین بذارم یا توی برگه؟لطفاً در مورد نظرتون دلیل بیارید.

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال

به نظر من دیگه گوگل تبادل لینک رو قضیش رو فهمیده ... لینک های خروجیت زیاد باشه رنک نمیده و به احتمال زیاد رنک هم کم کنه ازت !

لینک به ارسال

اسکریپتش که رایگان توی نت هستش شنیدم باگ زیاد داره .

هیچ فایده ای هم برات نداره علاوه بر اینکه ضرر هم داره تازه !

لینک به ارسال

ببخشید آقا امیر شما از نظر سئو می گید ضرر دارد یا از نظر امنیت؟

من اسکریپتشو از سایت یکی از کاربرای همین انجمن دانلود کردم(کاربر سعیدی فر) اینم لینک:

http://www.yekweb.com/create-dicectory-link-exchange-with-php-link-manager/

لینک به ارسال

تبادل لينك دو طرفه كاملا منسوخ و در مواردي جريمه نيز به دنبال خواهد داشت تنها بك لينك آن هم در سايت هايي با محتواي مشابه و آن هم نه در صفحه اصلي بلكه بينابين متون مي تواند نتيجه مثبت به همراه داشته باشد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

اینطوری دو طرفه نیست

ایشون اون وبلاگهارو در ی صفحه دگ لینک میکنند

و اون وبلاگها ایشون رو در تمامی صفحات

ک کاملا به نفع صاحب پرتال تبادل لینکه

شما چرا میگید اشتباه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...