رفتن به مطلب

سئو اولیه سایت برای گوگل

nabeghe

پست های پیشنهاد شده

اولا دوست عزیز من به سایتم خیلی امیدوارم و بهت هم قول میدم بعد یک سال جزو اولین سایت های دانلود آهنگ در ایران باشم.

در ضمن شما عزیزان اگه سایت منو از لحاظ سئو چک کنید از طریق سایت www.chkme.com سئو سایت من در حالت کلی 80 درصد بود

در حالی که من سایت میهن دانلود رو در این سایت چک کردم 38 درصد نشون داد. همه ما عزیزان میدونیم که هیچ موقع سئو 100 درصد نمیشه

100 درصدی اصلا وجود نداره من هم اینجا شرکت کردم تا از اطلاعات همه عزیزان که بسیار با تجربه و عالم تر از من هستن استفاده کنم و خوشحال میشم که همه عزیزان مستقیما ایراد های سایت برترین رسانه موزیک را به ما بگن تا برطرف کنیم ممنون همه دوستان هستم و خواهم بود.

سايت معمولي حتي در ساماندهي ثبت شده رو فيلتر ميكنن چه برسه به سايت شما كه موزيك هست !

سايت چك مي يه سري معيار كوچيك واسه خودش داره كه خيلي راحت ميشه 100% ش كرد ! درسته سئو 100% نميشه ولي از نظر چك مي ميشه !

لینک به ارسال

با 10 روز انتظار ورودی گوگل نداشته باشید...و همچنین قالبتون مناسب نیست و نیاز به تعویض یا تمیز کاری داره

چرا سئو 100 درصد نمیشه ؟؟ میشه اما فایده نداره.

بفرمایید تو همون سایت چک می سایتی که من سئو کردم رو چک کنید 100daraje.ir

لینک به ارسال

سلام و درود بر شما

دوست عزیز robots.txt رو که جزو مهمترین بخش های سایت بود رو طبق فرموده شما کاملا درست کردم

فقط داخل robots.txt در مورد قسمتی که نقشه سایت را قرار میدیم چند تا سوال داشتم من در robots.txt

آدرس نقشه سایت را اینگونه وارد کردم http://smusic.ir/sitemap_index.xml و اگه به آدرس نقشه سایت من برید میفهمید که از طریق

پلاگین wordpress seo ایجاد شده است اما مشکل اینجاست که وقتی به اول همین آدرس www اضافه میکنم نقشه سایت من با ارور مواجه هست

به نظر شما بهتره همین طور با یک آدرس یعنی بدون www باشه یا بهتره از طریق هر دو آدرس یعنی هم با www و هم بدون www نمایش داده بشه

و اگه بهتره با هر دو نمایش داده بشه لطفا نحوه فعال سازی اون رو هم بگین اگه میشه

و اگه لازم نیست عرضی نیست

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی

نمایش ندادن با www مهم نیست (برای روبوتکست) ولی اگر تمام سایتتان این مشکل را دارد به سرور بگید شورت کات مربوطه را برایتان ایجاد کند

لینک به ارسال

با 10 روز انتظار ورودی گوگل نداشته باشید...و همچنین قالبتون مناسب نیست و نیاز به تعویض یا تمیز کاری داره

چرا سئو 100 درصد نمیشه ؟؟ میشه اما فایده نداره.

بفرمایید تو همون سایت چک می سایتی که من سئو کردم رو چک کنید 100daraje.ir

چک کردم و نوشته که سایت شما فقط 85 درصد سئو هست خودتان چک کنید متوجه میشید

در ضمن بحث من در مورد سئو 100 درصد به این سایت ربطی نداره منظور من کلی بود

منظور از سئو یه حالت کلی یعنی شما سایتت رو واسه موتور های جستجو آماده و سازگار کنی

که شما هیچ وقت نمیتونی 100 درصد الگوریتم همه موتورهای جستجو رو بدونی و خیلی چیزها که در نتیجه سئو هم مثل همه چیزهای موجود 100 درصدی وجود ندارد

نمایش ندادن با www مهم نیست (برای روبوتکست) ولی اگر تمام سایتتان این مشکل را دارد به سرور بگید شورت کات مربوطه را برایتان ایجاد کند

نه دوست عزیز فقط مشکل تو نقشه سایت هست که اونم از پلاگین فکر کنم باشه

لینک به ارسال

سايت معمولي حتي در ساماندهي ثبت شده رو فيلتر ميكنن چه برسه به سايت شما كه موزيك هست !

سايت چك مي يه سري معيار كوچيك واسه خودش داره كه خيلي راحت ميشه 100% ش كرد ! درسته سئو 100% نميشه ولي از نظر چك مي ميشه !

خوب منظور من فقط چک نبود منظورم کلی بود

لینک به ارسال
خوب منظور من فقط چک نبود منظورم کلی بود

مهم نیست گاهی ممکنه با کمی تاخیر مشکل برطرف بشه (با به روز کزدن نقشه سایت)

یک دخالت کوچک

اگر بحث های هر مطلب پیرامون موضوع اصلیش باشند و برای هر موضوع جدید (در صورت مجاز بودن موضوع) تایپیک جدا زده بشه این مطالب می تونه در آینده مشکلات عده ای دیگه رو هم بدونه اینکه سر در گم بشند حل کنه

من اگر فرض کنم با جستجوی موضوع این تایپیک وارد شده ام و آشنایی به سایت هم ندارم، هرگز نمی تونم با کمک این تایپیک مشکلم رو حل کنم

جسارت را ببخشید

لینک به ارسال

مهم نیست گاهی ممکنه با کمی تاخیر مشکل برطرف بشه (با به روز کزدن نقشه سایت)

یک دخالت کوچک

اگر بحث های هر مطلب پیرامون موضوع اصلیش باشند و برای هر موضوع جدید (در صورت مجاز بودن موضوع) تایپیک جدا زده بشه این مطالب می تونه در آینده مشکلات عده ای دیگه رو هم بدونه اینکه سر در گم بشند حل کنه

من اگر فرض کنم با جستجوی موضوع این تایپیک وارد شده ام و آشنایی به سایت هم ندارم، هرگز نمی تونم با کمک این تایپیک مشکلم رو حل کنم

جسارت را ببخشید

ایمان جان شما دقیقا درست میفرمایید

اما واقعا بعضی از بچه ها تاپیک های بی موردی در مورد این موضوعی که من باز کردم زدن

واقعا یه جورایی کمکم کردن اما اونجوری که باید کامل هدایت و راهنمایی میکردن هنوز نکردن

و باز هم میگم خوشحال میشم بیشتر راهنمایی کنن و کلیه ایرادات سایت رو بیان کنن

smusic.ir

لینک به ارسال

ببینید برای سئو مباحث آموزشی و بحث های کلی در انجمن رو مطالعه کنید.

کمی خودتون سایتتون رو بررسی کنید. معمولا تا 70 درصد کار رو میتونید جلو ببرید.

برای بحث هایی که نمیتونید حل کنید و نیاز به کمک دارید مطرح کنید تا با کمک دوستان حلشون کنیم.

لینک به ارسال

عزیز من تجربه 7 سال کار کردن در سایت موزیک رو دارم

پس اگه ممکنه تجربه های خودتون رو به اشتراک بذارید

ما هم خوشحال می شیم یه سایت موزیک داشته باشیم البته بدون فیلترشو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...