رفتن به مطلب

استاندارد سازی لینک های سایت

پست های پیشنهاد شده

درود.

من وقتی لینک های سایتم در انجمن ‌ها یا پلاس یا facebook میگذارم به صورت یک لینک طویل و ناخوانه تبدیل میشه.

چطور می‌تونم استانداردشون کنم؟

لینک به ارسال

میتونید از کوتاه کننده لینک استفاده کنید . همچنین اگر لینک هاتون رو به فرم انگلیسی بنویسید میتونید لینکتون رو کوتاهتر نمایش بدید .

لینک به ارسال

من وقتی لینک های سایتم در انجمن ‌ها یا پلاس یا facebook میگذارم به صورت یک لینک طویل و ناخوانه تبدیل میشه.

داخل قسمت ویرایش پست مورد نظر برو و کنار " نمایش نوشته " یه دکمه هست به نام " پیوندک " که میتونی از اون استفاده کنی

لینک به ارسال

میتونید از کوتاه کننده لینک استفاده کنید . همچنین اگر لینک هاتون رو به فرم انگلیسی بنویسید میتونید لینکتون رو کوتاهتر نمایش بدید .

آخه خود وردپرس از عنوان واسه اینک ساختن استفاده می‌کنه .و عنوان‌های من خوب فارسی هستند

داخل قسمت ویرایش پست مورد نظر برو و کنار " نمایش نوشته " یه دکمه هست به نام " پیوندک " که میتونی از اون استفاده کنی

منظورتون همون دریافت پیوندک هست؟

لینک به ارسال

فارسی به طور مستقیم نمیشه استفاده کرد

حتی در همین انجمن هم آدرس فارسی کد میشه هنگام paste کردن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...