رفتن به مطلب

عنوان پستها و برچسب انها

Metalika

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوسان و عرض تبریک عید

یه سوال داشتم لاز حضور دوسان اینکه بندهیه قسمت اس ام اس در سایتم راه اندزی کردم به این صورت که در هر پست یه اس ام اس قرار میگیره که مسلما وقتی قرار باشه اس ام اس رو در یک پست قرار بدم باید براش یک عنوان هم انتخاب کنم و چون این عنوان مفهومی نداره و اصلا قرار نیس در جایی به نمایش در بیاد من ترجیح دادم عنوانی ننویسم حالا سوالم اینه که

نوشتن عنوان لازمه از دید سئو و نگاه موتور جستجو و اگه اره من عنون رو باید چی بزنم ؟

در مورد برچسبها چطور ایا لازمه برای همه ی اس ام اس ها من برچسب اونم مسلما یکسان بزنم؟

و سوال اخرم اینکه چطور میتونم برای دسته ها برچسب انتخاب کنم (مثله پستها)

ادرس سایت:www.neskafe.ir

پیشاپیش تشکر میکنم

لینک به ارسال

مسلما عنوان یکی از مهمترین عوامل در سئو هست

عنوان هم میتونه بخشی از متن باشه

برچسب یکسان چندان کمی که به شما نمیکنه

بهتره برچسب رو درست استفاده کنید یا اصلا استفاده نکنید

این رو هم بدونید برچسبی که به محتوا ربط نداشته باشه باعث میشه کاربر سریعتر از سایت شما خارج بشه و تاثیر منفی برای شما داره

دسته‌ها شبیه به برچسبها هستند . چه شکل برچسبی میخواهید؟!

لینک به ارسال

پارسا جان مرسی بابت جوابتون در مورد سوال اخر اینکه فرمودید عنوان خیلی مهمه ایا صلاحه از عنوان های همسان استفاده کرد؟ ینی مثلا یرای اس ام اس عاشقانه همه پست های این دسته رو بزنم اس ام اس عاشقانه؟

اما سوال اخر منظورم کلمات کلیدی بود که اشتباها برچسب گفتم...

ببینید اینطور توضیح میدم ببینید مثلا الان سورس کتگوریه اس ام اس عاشقانه در این سایت رو ببیندید یک قسمت داره به نام کلمات کلیدی البته نه تنها در این دسته بلکه تو همه دسته هاش کلمات کلیدی جداگانه و مرتبط با همون دسته داره منم میخوام اینو داشته باشم چطور میتونم برای مثلا دسته های مختلف اس ام اس کلمات کلیدی مجزا انتخاب کنم که به صورت خودکار وقتی یه کتگوری باز میشه بیاد تو سورس صفه؟

ضمنا بنده از افزونه all iin seo pack استفاده میکنم...

لینک به ارسال

همسان بودن عناوین توصیه نمیشه . و باعث نمایش خطا در گوگل وبمستر میشه

برای کلمات کلیدی:

http://wordpress.org/extend/plugins/category-seo-meta-tags/

لینک به ارسال

مرسی از جوابتون من افزونه رو نصب کردم و مشکلم از لحاظ اومدن کلمات کلیدی در سورس کتگوری ها حل شد....

ولی یه مشکل دیگه که الان دارم اینه که پست هایی که در دسته های اس ام اس ها قرار میگیرن رو وقتی قسمت نمایش نوشته میزنی صفه ی 404 میاره و میگه not found حالا اگه همین اس ام اس رو در دسته ی دیگه ای غیر از اس ام اس ها ببرم نشون میده!!!!!!

من از این کد ساده برای جدا سازی کتگوری اس ام اس با بقیه کتگوری ها استفاده کردم

<?php
if ( in_category('12') ) {
include(TEMPLATEPATH . '/category-index.php');
} elseif ( in_category('11') ) {
} elseif ( in_category('13') ) {
} elseif ( in_category('1') ) {
}elseif ( in_category('14') ) {
}elseif ( in_category('7') ) {
}elseif ( in_category('10') ) {
}
else {
include(TEMPLATEPATH . '/category-sms.php');
}
?>

و تفاوت کتگوری اس ام اس ها و کتگوری دیگه فقط در استایلبندی و اینکه کتگوریه اس ام اس عنوان پست رو نداره .....

کتگوری اس ام اس:

<?php get_header(); ?>

<div class="wa-right">

<div class="wa-right-right">

<div class="wa-box-cate">

<div class="wa-box-cate-h">:: پیامک موضوعی</div>

<ul>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/asheghane">اس ام اس عاشقانه</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/jok">اس ام اس خنده دار</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/bahal">اس ام اس خداوند</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/anti-girl">اس ام اس ضد دختر</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/anti-boy">اس ام اس ضد پسر</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/doostane"> اس ام اس دوستانه</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/tavalod">اس ام اس تبریک تولد</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/falsafi">اس ام اس فلسفه</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/sobh">اس ام اس صبح به خير</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/shab">اس ام اس شب بخیر</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/tanhaii">اس ام اس تنهایی</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/tasliat">اس ام اس تسليت</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/mazhabi"> اس ام اس مذهبی</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/mozoee/god">اس ام اس خداوند</a></li>

</ul>

</div>

<div class="wa-box-cate">

<div class="wa-box-cate-h">:: پیامک مناسبتی</div>

<ul>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/">اس ام اس نوروز</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/"> چهارشنبه سوری</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/"> اس ام اس سیزده به در</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/"> اس ام اس روز مادر</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/"> اس ام اس روزپدر</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/">اس ام اس ماه رمضان</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/"> اس ام اس شب قدر</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/"> اس ام اس کریسمس</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/category/sms/">اس ام اس شب آرزوها</a></li>

</ul>

</div>

<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar('OTHER') ) ?>

</div>

<div class="cat-h-s"><?php if (function_exists('dimox_breadcrumbs')) dimox_breadcrumbs(); ?><div class="wa-single-ax"><?php echo print_image_function(); ?></div>

</div>

<div class="wa-right-left wa-mr5">

<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="cat-body">

<div class="sms-info">

<div class="info-iii" title="شماره اس ام اس"><?php echo get_post_meta( $post->ID, 'incr_number', true );?> </div>

<div class="info-ii"><span style="color:#666666">  تاريخ :</span> <?php the_time('j F Y') ?> </div>

<div class="info-i"> در دسته ی:<?php _e('',''); ?> <?php the_category(__('|'|' ')); ?>

</div>

</div>

<div class="cat-co">

<?php the_content('',FALSE,''); ?>

</div>

<div class="like"><?php if(function_exists('wpv_voting_display_vote')) wpv_voting_display_vote(get_the_ID()); ?></div>

<div class="nevisande">نويسنده : <?php the_author_posts_link(); ?><br><a style="color:#666666;font-weight:normal;" href="<?php bloginfo('home'); ?>/forum/register.php" target="_blank" title="تو هم میتونی مطلب بزاری کلیک کن!">دوس داری توهم مطلب بزاری؟</a></div>

<div class="wa-char-sms-ax"><?php echo print_image_function(); ?></div>

</div>

<?php endwhile; ?>

<div class="number-page">

<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?>

</div>

<div class="wa-new"><div class="wa-new-h">:: آخرین مطالب ارسالی</div>

<ul>

<?php

$recent_posts = wp_get_recent_posts();

foreach( $recent_posts as $post ){

echo '<li><a href="' . get_permalink($post["ID"]) . '" title="Look '.$post["post_title"].'" >' . $post["post_title"].'</a> </li> ';

}

?>

</ul>

</div>

</div>

</div>

<div class="wa-left">

<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar('ADS') ) ?>

<div class="wa-box-ad">

<?php global $user_ID, $user_identity, $user_level ?>

<?php if ( $user_ID ) : ?>

<div class="wa-box-ad-h">کنترل پنل<div class="wa-box-ad-h-p-a2"></div></div>

<ul>

<li class="avatar-p">

<?php

global $current_user;

get_currentuserinfo();

echo get_avatar( $current_user->ID, 70 );

?>

</li>

<li style="margin:10px 0 10px 0;display:inline-block;border-bottom:1px dashed #8F6BB2;padding-bottom:5px;"><strong><?php echo $user_identity ?></strong>, عـزیــــز<br>خــــوش اومدی!</li>

<li><a href="<?php bloginfo('url') ?>/wp-admin/">✿ پنل مدیریت</a></li>

<?php if ( $user_level >= 1 ) : ?>

<li><a href="<?php bloginfo('url') ?>/wp-admin/post-new.php">✿ ارسال مطلب</a></li>

<?php endif // $user_level >= 1 ?>

<li><a href="<?php bloginfo('url') ?>/wp-admin/profile.php">✿ تنظیمات پروفایل</a></li>

<li class="khorooj-p"><a href="<?php bloginfo('url') ?>/wp-login.php?action=logout&redirect_to=<?php echo wp_logout_url($_SERVER['REQUEST_URI']); ?>">خروج !</a></li>

</ul>

<?php elseif ( get_option('users_can_register') ) : ?>

<div class="wa-box-ad-h">پنل کاربری<div class="wa-box-ad-h-p-a1"></div></div>

<form action="<?php bloginfo('url') ?>/wp-login.php" method="post">

<ul>

<li id="log"> نام کاربری<input type="text" name="log" value="<?php echo wp_specialchars(stripslashes($user_login), 1) ?>" size="19" /></li>

<li id="pwd"> رمز عبور <input type="password" name="pwd" size="19" /></li>

<li id="rememberme"><input name="rememberme" type="checkbox" checked="checked" value="forever" /> به خاطر سپردن</li>

<li class="button"><input type="submit" name="submit" value="ارسال"/></li>

</ul>

<input type="hidden" name="redirect_to" value="<?php echo $_SERVER['REQUEST_URI']; ?>"/>

</form>

<ul>

<li><a href="<?php bloginfo('url') ?>/forum/register.php">ثبت نام</a></li>

<li><a href="<?php bloginfo('url') ?>/wp-login.php?action=lostpassword">رمز عبورم را فراموش کردم!</a></li>

</ul>

<?php endif // get_option('users_can_register') ?>

</div>

</div>

<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

پیوند یکتا رو روی پیش فرض بزارید ببینید بازهم 404 میشن؟

لینک به ارسال

مرتضی جان اینجوری درست میشه و کار میکنه من اینو واسه این مطرح کردم چون دیدم این پست ها که هر کدوم یه اس ام اس دارن وقتی ایندکس بشن با اون پیوند 404 میشن و مشکل پیش میاد به لحاظ سئو والا من نیازی اصلا به باز کردن یه اس ام اس ندارم نمیدونم توجه میشی اس ام اس ها ی هر دسته قراره به صورت کلی در یک دسته نمایش داده بشن ونیازی نیس که اونا تویه صفه خودشون نمایش داده بشن....

من باید چیکار کنم با پیوند های یکتا بزارم رو حالت قبل به لحاظ سئو مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ :(

لینک به ارسال

شما چه نوع ساختار پیوندی دارید؟

برای یک دسته خاص 404 میشن و اون دسته اگر کدهای قالبش رو مثل بقیه کنید درست میشه؟

لینک به ارسال

مرتضی جان این چیزی بوده که من قبلا استفاده میکردم:

%category%/%postname%/

نه چک کردم مشکل از کدها نیس....

برای دسته اس ام اس ها نشون نمیده باقی دسته ها مشکل ندارن من تو پست های بالاتر عنوان کردم من تویه هر پست یه اس ام اس میزارم که چون قرار نیس عنوان پست جایی به نمایش در بیاد من خالی مزارم و پارسا ی عزیز هم گفت عنوان تکراری میتونه بد باشه به لحاظ سئو نظر شما چیه..

لینک به ارسال

خوب نباید اینطور بزارید. یک عنوان بزارید. حتی شده مثلا بصورت عددی بالارونده یا آی دی پست

لینک به ارسال

طبق توضیح مرتضی

پستهای شما براساس عنوان (نامک پست) فراخوانی میشود

حالا وقتی عنوانی ندارند. 404 میشه

لینک به ارسال

مرتضی جان وپارسای عزیز من کلی کلنجار رفتم با این ولی در انتها به یه نکته ی عجیب رسیدم!!!!!!!!!!

وردپرس در این زمینه یه (احتمالا) باگ مسخره داره(البته به نظر من) .....

ببینید زمانی که شما پیوند های یکتا تون رو فقط و فقط رویه %category%/%postname%/ تنظیم کرده باشید...(به نظر میرسه این مسئله از پارامتر کتگوری باشه که در پیوندهای یکتا قرار میگیره....)

و فرض کنید واسه یه دسته مادر مثه سر گرمی یه زیر دسته به نام بازی میزارید وقتی پست رو دارید در دسته ی بازی قرار میدید باید حتما تیک مادر اونهم(سرگرمی)رو هم بزنید اگه تیکه دسته مادر رو نزنید این اتفاق می افته ینی زمانی که روی نمایش نوشته کلیک کنید با صفه ی 404 یا not found مواجه میشید (و اصولا ربطی به داشتن یا نداشتن عنوان پست نداره....)

با تو جه به اینکه تعدا زیادی از دوستان از این پیوند یکتا استفاده میکنن ارزش یه تست رو داره و میتونه مهم باشه میتونید همین الان شما هم تست کنید و جوابو همینجا بگید!

(با پوسته ی 2011 هم تست شد مشکل همچنان پاور جا بود...!!!!)

ویرایش شده توسط Metalika
لینک به ارسال
وقتی پست رو دارید در دسته ی بازی قرار میدید باید حتما تیک مادر اونهم(سرگرمی)رو هم بزنید

دقیقا باید زده بشه. این مشکل از قبل هم در وردپرس بوده.

لینک به ارسال

سلام خدمت همه دوسان و عرض تبریک عید

یه سوال داشتم لاز حضور دوسان اینکه بندهیه قسمت اس ام اس در سایتم راه اندزی کردم به این صورت که در هر پست یه اس ام اس قرار میگیره که مسلما وقتی قرار باشه اس ام اس رو در یک پست قرار بدم باید براش یک عنوان هم انتخاب کنم و چون این عنوان مفهومی نداره و اصلا قرار نیس در جایی به نمایش در بیاد من ترجیح دادم عنوانی ننویسم حالا سوالم اینه که

نوشتن عنوان لازمه از دید سئو و نگاه موتور جستجو و اگه اره من عنون رو باید چی بزنم ؟

در مورد برچسبها چطور ایا لازمه برای همه ی اس ام اس ها من برچسب اونم مسلما یکسان بزنم؟

و سوال اخرم اینکه چطور میتونم برای دسته ها برچسب انتخاب کنم (مثله پستها)

ادرس سایت:www.neskafe.ir

پیشاپیش تشکر میکنم

دوست عزیز یه توضیح کامل با مثال بهت میگم تا هم شنا و هم کسانی که مبتدی هستند بدونن

عنوان مثل اسم خود شما هست من شما رو با اسم تون که مثلا علی هست میشناسم پس اگه شما اسم نداشته باشین یعنی علی وجمو نداره

برچسب ها فامیلی شما هستن مثلا حسن زاده پس اسم شما علی و فامیلی شما حسن زاده شد پس اگه برچسب هم نباشه حسن زاده ای وجود نداره و فقط علی هست

اون موقع نمیگین کدام علی ؟

خوب در مورد انتخاب برچسب واسه دسته ها میتونی از پلاگین wordpress seo استفاده کنی که در بخش تنظیمات اون یک قسمت برای گذاشتن برچسب در head سایت موقعی که به صفحه دسته ها میری میزاره که به نظر من از لحاظ سئو کاملا حرف نداره.

سوالی بود در خدمتیم

راستی خوشحال میشم به سایت برترین رسانه موزیک - سرزمین موزیک ما هم سر بزنی و ایرادهاش رو بگی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...