رفتن به مطلب

تبریک سال :: رونمایی از صفحه اصلی سایت

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

سال نوی باستانی رو به همه دوستان عزیز تبریک عرض می کنیم. امیدواریم سالی خوب و خوش و سرشار از موفقیت برای همه دوستان باشه.

نوروز فراز آمد و عیدش به اثر بر نزد یکدگر و هر دو زده یک بدگر بر

نوروز جهان پرور مانده ز دهاقین دهقان جهان دیده‌اش پرورده ببر بر

آن زیور شاهانه که خورشید برو بست آورد همی خواهد بستن به شجر بر

Untitled-1.jpg

با فرا رسیدن نوروز بالاخره اولین نسخه پورتال سایت هم آماده شد و در صفحه اصلی سایت قرار گرفت.

البته فعلا به صورت آزمایشی و تک صفحه هست و به مرور بخشهای اصلی و قابلیت های اون به سیستم اضافه میشه.

با آرزوی موفقیت برای دوستان

گروه وردپرس پارسی

لینک به ارسال

منم عید نوروز رو به کلیه کاربران عزیز این انجمن پربار تبریک میگم ، امیدوارم سالی پر از برکت داشته باشید. :)

از تیم مدیریت هم واقعا جا داره تشکر ویژه کنیم که بدون هیچ چشم داشتی کاربر ها رو راهنمایی میکنند. :wub:

لینک به ارسال

برای تمام بچه‌های انجمن سالی سرشار از موفقیت و رسیدن به آروزهای خوب را آرزومندم

لینک به ارسال

آقا یک مشکل داره اون قسمت دانلود وردپرس کار نمی کنه!(دکمه اش)

سایت جالبی است.خیلی خوب.

سال نو هم بر تمام وردپرسی های عزیز مبارک

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

من هم به نوبه خودم سال نو رو به تمامي ايرانيان عزيز من جمله كاربران وردپرس تبريك ميگم و سالي خوشي رو براتون آرزومندم

لینک به ارسال

منم به عنوان یک عضو کوچیک تو انجمن وردپرس پارسی عید رو به همه ی بچه های انجمن تبریک می گم ، فرصتی هم برای تشکر از کلیه دوستانی که واقعا از کمک کردن دریغ نمی کنند...

با آرزوی بهترین ها برای شما در سال 1392

لینک به ارسال

درود

منم به نوبه خودم این سال نو رو به همه کاربران تبریک میگم، انشا الله سالی سرشار از شادی و کامروایی داشته باشید

تبریک سال نو به 3 زبان بزرگ دنیا : 1- سال نو مبارک thanks.gif 2- سال نو بپیروز بی 19%20%282%29.gif 3- Happy New Year julgran.gif

لینک به ارسال

سلام

منم به نوبه ی خودم فرا رسیدن نوروز باستانی ، یاداور شکوه ایران را بر همه ی ایرانیان پاک پندار ، راست گفتار و نیک کردار تبریک میگم و امیدوارم همه سالی توام با خوشحالی و سلامتی رو در پیش داشته باشیم.

اینجا جا داره یه خسته نباشید هم به داداش مرتضی و بقیه ی دوستان که دارن بدون هیچ گونه چشم داشتی برای پیشرفت وردپرس پارسی زحمت می کشن عرض کنم و امیدوارم در سال جدید با قدرتی بیشتر انجمن و وردپرس پارسی رو اداره کنن.

صفحه ی اصلی سایت هم خیلی زیبا شده و به بهترین نحو ممکن طراحی شده ...

آرزوی خرسندی و سربلندی در سال جدید رو برای همه ی بچه های وردپرس پارسی آرزومندم ...

ویرایش شده توسط omid0098i
لینک به ارسال

من هم فرارسیدن سال جدید را به تمام اعضای انجمن وردپرس پارسی تبریک می گم :D

امیدوارم سال خوبی برای همه باشد :lol:

لینک به ارسال

سال نو مبارک بر همه ی دوستان عزیز مبارک

صفحه ی اصلی هم خیلی قشنگ و جذاب شده . خسته نباشید

لینک به ارسال

منم به دوستان این روز بزرگ رو تبریک میگم.موفق وموید باشید.

راستی یک غلط املایی توی صفحه اصلی پیدا کردم که البته خیلی به نظرم شاخص هست!! :

اعضای گروه {مدیریت} وردپرس پارسی

فکر کنم اینجوری بهتر میبود!! باز هر جور خودتون صلاح میدونید...

لینک به ارسال

صفحه اصلی واقعا زیباست در عین سادگی!! منم از طرف خودم سال نو رو به همه ی بچه های وردپرس پارسی تبریک میگم! ایشالا که سالی خوب و پر برکت برای تک تکتون باشه!

لینک به ارسال

سال نو همتون مبارک .

امیدوارم سال خوبی برای همه وردپرسی کاران باشه .

ایشالله تو سایه رحمت خدا بتونیم پیشرفت هامون رو شاهد باشیم.

.

اقا مرتضی بالاخره اماده شد ! :blink: خیلی وقته منتظر بودیم !

خداروشکر

لینک به ارسال

یادش بخیر پارسال عید توی محل خدمت سربازیم بودم پشت کامپیوتر . . .

بیاید سعی کنیم توی سال جدید قدر تک تک لحظه هامون رو بدونیم که بعداً حسرتشون رو میخوریم .

لحظه هاتون همه قشنگ - عید تک تکتون مبارک

لینک به ارسال

بنده هم به نوبه ی خودم سال نو سال 1392 به همه ی دوستان و علی الخصوص اعضای محترم وردپرس فارسی تبریک میگم.

لینک به ارسال

تبریک می گم.

ولی کاش سه تا عنوان سمت چپ یعنی آخرین ارسال ها، آخرین افزونه ها و آخرین آموزش ها را یک تغییری بدهید و مثلا بکگراند آن ها متفاوت باشند، یا فونت آنها بولد بشه یا ....

لینک به ارسال

درود

من هم نوروز 92 را به قول شهراب شب پره به کل رفقا شادباش میگم .

امیدوارم امسال مشکلات تمام دوستان به پائین ترین حد خودش برسه و هر روز سالم تر از دیروز باشند

فقط 1 انتقاد از صفحه اول دارم اونم این هست که اون بخش اعضای گروه وردپرس پارسی خیلی سایت را شخصی کرده و فکر نمیکنم که این شخصی سازی ، به این انجمن بخوره

امیدوارم از این اعضا محترم کسی از حرف من ناراحت نشه فقط نظرم را گفتم

لینک به ارسال

عید همه دوستان مبارک

ان شاالله زیر سایه پدر و مادر به هرچی که میخایین و صلاحه تون هست و براش تلاش کردید ، بهش برسید .

سوال : پس این سیاره کی اماده میشه ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

منم به دوستان این روز بزرگ رو تبریک میگم.موفق وموید باشید.

راستی یک غلط املایی توی صفحه اصلی پیدا کردم که البته خیلی به نظرم شاخص هست!! :

اعضای گروه {مدیریت} وردپرس پارسی

فکر کنم اینجوری بهتر میبود!! باز هر جور خودتون صلاح میدونید...

خوب اعضای گروه وردپرس پارسی همین ها هستن. انجمن مدیر داره، گروه مدیر نداره :)

تبریک می گم.

ولی کاش سه تا عنوان سمت چپ یعنی آخرین ارسال ها، آخرین افزونه ها و آخرین آموزش ها را یک تغییری بدهید و مثلا بکگراند آن ها متفاوت باشند، یا فونت آنها بولد بشه یا ....

ممنون بابت پیشنهاد

یکی از بخشهایی که در نسخه بعد تغییر خواهد کرد همین هست

درود

من هم نوروز 92 را به قول شهراب شب پره به کل رفقا شادباش میگم .

امیدوارم امسال مشکلات تمام دوستان به پائین ترین حد خودش برسه و هر روز سالم تر از دیروز باشند

فقط 1 انتقاد از صفحه اول دارم اونم این هست که اون بخش اعضای گروه وردپرس پارسی خیلی سایت را شخصی کرده و فکر نمیکنم که این شخصی سازی ، به این انجمن بخوره

امیدوارم از این اعضا محترم کسی از حرف من ناراحت نشه فقط نظرم را گفتم

بخش معرفی اعضای اصلی گروه هست و با کمی تغییر دوستان مدیر هم بزودی به لیست اضافه میشن.

معرفی اعضای گروه مهم هست نمونه، متاسفانه شاهد بودیم کسانی هستن که خودشون رو از طرف ما معرفی میکنن و ...(بحث طولانی داره)

حتی وردپرس اصلی هم بخش معرفی اعضا داره.

عید همه دوستان مبارک

ان شاالله زیر سایه پدر و مادر به هرچی که میخایین و صلاحه تون هست و براش تلاش کردید ، بهش برسید .

سوال : پس این سیاره کی اماده میشه ؟؟؟؟؟

آماده شده و در حال آماده سازی پوسته های مرتبط هستیم چون بعضی بخشها با هم در ارتباط هستن.

لینک به ارسال

من هم به نوبه خودم این عید باستانی رو به همه ی دوستان وردپرسی تبریک میگم. :wub:

صفحه اصلی هم واقعا عالی شده ؛ متفاوت و شیک !!

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان بزرگوار.

سال نوتون مبارک. انشالله هرچی بخواین خدا بهتون بده.

صفحه اصلی هم که واقعاً عالی و جذاب شده.

از همه دوستانی که چه با عنوان مدیر یا غیره زحمت کشیدن و این مجموعه بزرگ رو گردآوری کردن ممنونم.

خدا پشت و پناه همگی

یا علی

لینک به ارسال

سال و فال و مال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت بـــــادت اندر شهریــــاری برقـــرار و بر دوام

ســـــال خرم فــــــال نیکو مـــــــال وافر حــــــال خوش اصل ثابت نسل باقی تخت عالی بخت رام

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

من هم سال نو را به تمامی وردپرسی های عزیز و خانواده های محترمشان تبریک میگویم ، با آرزوی بهترین ها برای شما در این سال جدید

صفحه اصلی هم طراحی متفاوت و عالی ای داره ، باتشکر ار تمام کسانی که در این انجمن برای پیشرفت وردپرس تلاش میکنند :X

لینک به ارسال

فک کنم دیر رسیدم ولی فک کنم یه تبببببببببرک و شاد باش گرم بتونه جبرانش کنه :lol:

سال نو همه عزیزان مبارک باشه و سال پر برکت و خوشی رو براتون آرزو دارم

همچنین می خواستم از تمامی دوستان که بدون هیچ چشم داشتی دوستان رو راهنمایی می کنند و مشکلاتشون رو حل می کنند نهایت تشکر رو بکنم، مخصوصا آقا مرتضی و بقیه تیم مدیریت :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...