mhzsoft

اضافه كردن استايل به قسمت نظرات

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام سايت من قسمت نظرات نداشت يك كد اظافه كردم قسمت نظرات اومد ولي استايل سايت رو نداره چطور مي تونم قسمت نظرات رو استايل بدم بهش

ببينيد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کد هایی که قرار دادی کلاس تو سی اس اس قالبت معین کن!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

www.darrenhoyt.com/2007/08/18/styling-your-wordpress-comments/
http://digwp.com/2010/05/default-wordpress-css-styles-hooks/

+

http://www.wpbeginner.com/wp-themes/default-wordpress-generated-css-cheat-sheet-for-beginners/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام عيدتون مبارك صد سال به اين سالها

من سي اس اس رو به آخر استايل شيت وارد كردم ولي چيزي نشد كسي ميتونه اوكي كنه يوزر پس رو پ/خ كنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عید شما هم مبارک

اینجا سعی براین هست تا دوستان ماهیگیری رو یاد بگیرن ;)

ما دوست داریم شما خودتون ویرایش و کارهای پوسته رو انجام بدید تا بدون نیاز به دیگران بتونید کارهای سایتتون رو انجام بدید.

از کدوم آدرس استایل رو برداشتید؟

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز توی قالبتون فراخوانی کردید یا خیر در بخش نظرات با کد دایو فراخوانی کنید استایل رو :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزيزم من قسمت كامنت رو فقط با اين كد فراخواني كردم

آقا اصلي از پي اچ پي هيچ چي نميدونم

<?php comments_template(); ?>

لطفا اون تگ دايو رو كه ميگي كلا كدش رو بده بزارم هر چند زحمته ولي ببخشيد ديگه

از قديم گفتن بار دست شكسته رو به گردنش ميسپرند( مثل تركي) نميدونم تو شهر شما بهش چي ميگن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق قوانین انجمن درخواست ممنوع هست

در صورتی که قصد سفارش دارید در بخش خرید مطرح کنید

http://www.problogdesign.com/wordpress/advanced-wordpress-comment-styles-and-tricks/
http://www.darrenhoyt.com/2007/08/18/styling-your-wordpress-comments/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزيز دلم چه خريدي؟

قراره يه كد بديد من اينو درستش كنم

يادم رفته بود بين آدما خيلي وقته پول جاي انسانيت رو گرفته

آقا ممنون از كمكتون

نخواستيم ميتونيد تاپيك رو ببنديد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما تازه وارد انجمن شدید و با محیط اینجا آشنایی ندارید.

1- برای آشنایی بهتره اول قوانین رو مطالعه کنید.

2- سطح دانسته های خودتون رو در بخش پروفایلتون مشخص کنید تا بدونیم چطور باید با شما راه بیایم.

طبق قوانین ما به شما کمک میکنیم ولی قرار نیست همه چیز رو آماده بدیم.

همونطور هم که پارسا گفته اگر درخوسات با هزینه دارید باید در بخش خریدمطرح کنید.

اما اگر خودتون میخواید انجام بدید بهتره خودتون هم کمی حرکت کنید.

با اطلاعات صفر که نمیشه کاری کرد.

با html-css آشنایی اولیه دارید؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر من اچ تی ام ال می دونم ولی CSS اصلا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید برای اینکه مشکلتون حل بشه حتما کمی css باید بگیرید

حداقل پایه کار رو تا بتونید توضیحاتی که میدیم رو در سایتتون بکار ببرید

بیشتر از یکی دو روز هم طول نمیکشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب مشکل من از اینه که نمیدونم از کجا شروع کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیر من اچ تی ام ال می دونم ولی CSS اصلا

افزونه فایرباگ رو روی مرورگر فایرفاکست نصب کن و استایل های سایت های مختلف رو ادیت کن به روند یادگیرت کمک میکنه منم مث شما css بلد نبودم و هنوزم بلد نیستم ولی با این افزونه خیلی کمکم کرد

ویرایش شده در توسط نگار صادقی
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی بخش html-css چند منبع معرفی شده

اگر پیدا نکردید بگید تا آدرس بدیم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط navidseyfi
      وقت بخیر دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده
      من توی سایتم 
      تو بخش ادامه مطالب (single.php) یه قطعه کد اضافه کردم که سه تا مطلب رو از یه سته خاصی نشون میده...
      حالا وقتی کاربر میخواد به مطلب مورد نظرش نظر ارسال کنه، نظر میاد میوفته روی یکی از این سه پستی که عرض کردم

چیکار باید بکنم حل بشه؟؟
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط ahmad4u
      سلام
      نمیدونم کد قالب نظراتم چه مشکلی داره که از تو صفحه که بر روی پاسخ به نظر کلیک میکنم

1- بصورت آجاکسی در زیر آن باز نمیشود که پاسخ به نظر را ارسال متن و صفحه بعد از رفرش امکان پاسخ فراهم میکند
      2- پاسخ های داده شده بجای اینکه بصورت تو در تو نمایش داده شود بصورت نظر معمولی در ادامه نظرات نمایش داده میشود و جالب اینکه از پنل مدیریت اگر به آن دیدگاه پاسخ داده شود درست و بصورت تو در تو در زیر آن نظر نمایش داده میشود

کد قالب نظرات:
      <?php // Do not delete these lines if (!empty($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']) && 'comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME'])) die ('Please do not load this page directly. Thanks!'); if (!empty($post->post_password)) { // if there's a password if ($_COOKIE['wp-postpass_' . COOKIEHASH] != $post->post_password) { // and it doesn't match the cookie ?> <p class="nocomments">برای مشاهده دیدگاه ها لطفا کلمه عبور را وارد نمایید!</p> <?php return; } } $oddcomment = 'class="alt" '; ?> <div id="combox"> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Begin the formatting of OL list for comments display ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <?php if ($comments) : ?> <h3 id="comments"><?php comments_number('بدون ديدگاه', 'يك ديدگاه براي ', '% ديدگاه براي ' );?> &#8220;<?php the_title(); ?>&#8221;</h3> <ol class="commentlist comment_text"> <?php wp_list_comments(); ?> </ol> <div class="commentnumber"> <?php paginate_comments_links(); ?> </div> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ End the formatting of OL list for comments display ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Begin Leave A Reply Form ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <?php else : ?> <!-- this is displayed if there are no comments so far --> <?php if ('open' == $post->comment_status) : ?> <!-- If comments are open, but there are no comments. --> <?php else : // comments are closed ?> <!-- If comments are closed. --> <?php endif; ?> <?php endif; ?> <?php if ('open' == $post->comment_status) : ?> <h3 id="comments">ديدگاه شما درباره اين محصول</h3> <?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?> <p>برای ارسال دیدگاه لطفا وارد محیط کاربری خود شوید! <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?redirect_to=<?php echo urlencode(get_permalink()); ?>">» کلیک کنید »</a></p> <?php else : ?> <div class="reply"> <form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform"> <fieldset> <?php if ( $user_ID ) : ?> <p class="replylogin">» نام کاربری شما: <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-admin/profile.php"><?php echo $user_identity; ?></a> ... <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?action=logout" title="خروح از نام کاربری">خروج &raquo;</a></p> <?php else : ?> <p><input type="text" name="author" id="author" value="<?php echo $comment_author; ?>" tabindex="1" class="replytext" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> /> <label for="author" style="float: right;margin: 0 15px;">نام شما <?php if ($req) echo "(الزامی)"; ?></label></p> <p><input type="text" name="email" id="email" value="<?php echo $comment_author_email; ?>" tabindex="2" class="replytext" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> /> <label for="email" style="float: right;margin: 0 22px;">ايميل<?php if ($req) echo "(الزامی)"; ?></label></p> <?php endif; ?> <p><textarea name="comment" id="comment" tabindex="4" class="replyarea"></textarea> <label for="comment" style="float: right;margin: 0 13px;">پیام شما (الزامی)</label></p> <p><input name="submit" type="submit" id="submit" tabindex="5" value="ارسال دیدگاه" class="replysubmit" /> <input type="hidden" name="comment_post_ID" value="<?php echo $id; ?>" /> </p> <?php do_action('comment_form', $post->ID); ?> </fieldset> </form> </div> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ End Leave A Reply Form ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <?php endif; // If registration required and not logged in ?> <?php endif; // if you delete this the sky will fall on your head ?> <?php $current_comment = get_comment( get_comment_id() ); $parent_comment = get_comment( $current_comment->comment_parent ); $parent_comment_author = $parent_comment->comment_author; if( $parent_comment && $current_comment->comment_parent != 0 ) echo "در پاسخ به $parent_comment_author"; ?> </div>  
    • توسط TheOnlyMen
      درود خدمت دوستان گرامی
      ما هم کارمون این شده هر وقت به مشکلی بر می خوریم اینجا مطرح می کنیم
      من قسمت نظرات را برای قالبم طراحی کردم اما زمانی که می خواهی به یک نظر پاسخ دهی با کلیک بر روی دکمه پاسخ صفحه رفرش می شود و به طور معمول مانند بقیه وب سایت ها عمل نمی کند مثل تصویر زیر :

من تابع if ( is_singular() ) wp_enqueue_script( 'comment-reply' ); را نیز به قالب اضافه کردم اما تغییری ایجاد نشد.
      بنظرتون من چه چیزی رو جا انداختم؟
      سپاس گزارم
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده:

• توسط abas_homyra
      با سلام   میخوام این قسمت ایمیل را  بردارم از قسمت نظرات  که ایمیل نخواد  قالبم هم صحیفه هست