رفتن به مطلب

برچسب آری یا نه؟؟؟؟

saeed4641

پست های پیشنهاد شده

سلام

من شنیدم طبق قوانین جدید گوگل و پاندا که سئوی سایتهارو چک میکنه گذاشتن برچسب کار اشتباهیه

الان به ازای هر برچسب یک صفحه جداگانه در سایت درست میشه

آیا این کار درسته؟

آیا این صفحات اضافی داپلیکیت پیج شناخته نمیشن؟

خواهش میکنم یه حرفه ای جوابمو بده

اونم با اطمینان

ممنونم

لینک به ارسال

نظر کاملا شخصی و چیزی که تابحال دیدم

اصلا به این الگوریتم ها اطمینانی نیست!

تابحال خیلی مواردی که در رتبه بندی دیدم برعکس هم بوده!

خیلی از سایت ها هم در نتایج صفحه اول گوگل با برچسب هاشون هستن.

لینک به ارسال

الگوریتم جدید گوگل به اسم پاندا، روی برند تاکید داره. و میخواد شما با اسم خودتون بیاید جلو.

حالا که اعتبار لازم رو برای گوگل بدست آوردید، همه محتویات سایت شما رو مفید در نظر میگیره و تو سرچ کاربران، سایت شما رو پیشنهاد میکنه.

در ضمن، درسته اکثراً با گوگل کار میکنن. اما موتورجستجو های دیگه (مخصوصاً ایرانی که بعداً در اینترنت ملی بیشتر خودشون رو نشون میدن) حساب کارشون با متا تگ هاست.

لینک به ارسال

شما ایجاد محتوی کن و برای هر مطلب زیر 10 تا برچسب درست و حسابی بزن مشگلی پیش نمیاد .

برچسب درست و حسابی : 1 - مرتبط با محتوی مطلب 2 - مرتبط با عنوان مطلب 3 - مرتبظ با محتوی کلی سایت

در کل اگه شما محتوی تولید کنید روز به روز در گوگل وضعیت بهتری پیدا خواهید کرد .

لینک به ارسال

سلام

تجربه نشون داده که برچسب کمتر خیلی مفیدتره ! بنظر من زیر 5 تا برچسب بزنید به مرور زمان می فهمید که چرا کمتر بهتره :)

لینک به ارسال

ببین نظر من مثل دوستان است.برچسب کمتر تاثیر بیشتر.

در ارتباط با سوال که کردید چند مشکل وجود دارد.

۱- هیچ کسی به طور حرفه ای با سئو کار نمی کنه و کمتر کسی با

الگوریتم گوگل آشنا است.(حرفه ای تا حدودی آشنا هستند) گوگل شرکت عظیمی است و

الگوریتم آن هم باید چیز خیلی بزرگتری باشد که ما سردر بیاریم. مگر اینکه خودت شخصا با گوگل در ارتباط باشی

!

۲- هیچ وقت نمی توانیم با اطمینان آن هم در فضای مجازی چیزی بگوییم.چون هر لحظه امکان تغییر آن وجود دارد.برای مثال الان برچسب چیز خوبی است البته زیادش نه. ممکن است فردا یا تا یک ساعت دیگر گوگل

الگوریتم خود را تغییر دهد.همین چند روز پیش (۱۵ مارس) گوگل اعلام کرد که تغییرات جدیدی در هر آپدیت گوگل پاندا همراه است.خوب یعنی با هر آپدیت نحوه سئوسازی هم تغییر می کند.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

به نظر من برچسب نه تنها مفيده بلكه جزو ضروريات هست ...

متاسفانه در وب فارسي معني برچسب هنوز خوب جا نيفتاده ! مثلا بعضي از مطالب رو ميبينم كلماتي چون : در،به،است،... جزو برچسب آن مطلب است !!!

من برچسب ها رو جوري ميزنم كه نقش ميكرو دسته بندي (به تعبير خودم) رو داشته باشه

مثلا : يه سايت گالري عكسه در يك بخش عكس كلاه ها قرار داده ميشه حالا يه كاربر ميخاد كه فقط عكس كلاه هاي سياه رو ببينه بايد تمام پست هاي اون دسته رو نگاه كنه يا اينكه با ورود به صفحه برچسب "كلاه سياه" خيلي راحت به هدفش ميرسه !

و البته مورد مهمتر عنوان هاي مختلف براي يك مطلب است فرض كنيد يك مطلب مي تواند چند عنوان داشته باشد ولي شما تنها يكي از آن ها را مي توانيد قرار دهيد و امكان دارد كاربر در جستوجوي گوگل عنوان ديگري را برگزيند و مسلما به سايت شما نمي رسد و اينجاست كه برچسب خود نمايي مي كند ...

البته در استفاده از برچسب بايد محتاط باشيد چون تعداد بالاي برچسب مي تواند به نوعي تكرار به حساب بيايد و معمولا مي گويند كه تعداد آن نبايد از 10 تا بيشتر باشد هر چند كه در مواردي (مطلب طولاني) اين جمله غلط است ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...