• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
021

سوال در مورد 'action': function(){

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

سال نو مبارک

اگه میشه کلا فانکشن زیر رو برای من توضیح بدید :

'action': function(){
jQuery('.picker').each(function(){
jQuery(this).val(jQuery(this).attr('default'));
jQuery(this).trigger('keyup.miniColors');
});

ویرایش شده در توسط 021
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بخشی از یک کد هست درسته؟

برای المان هایی با کلاس picker:

اول مقدار از خاصیت default همون المان میگیره.

بعد تابع miniColors رو تریگر میکنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط koolfayfer
      سلام و وقت بخیر
      من برای سایتم از این استفاده کردم که کارش یه پروگرس بار لودینگ به همراه ایجکس کردن صفحه است
      لودینگش اجرا میشه اما ایجکسش کار نمیکنه
      برای این که متوجه بشید دو سایت زیر رو بررسی کنید
      نمونه صحیح:
      http://zakerin.ir

نمونه شبیه چیزی که من به اون رسیدم:
      https://zhaket.com
      (چیزی که اشتباهه اینه که صفحه لود میشه و سفید میره و میاد بعدش پروگرس اجرا میشه که اصولا نباید صفحه رفرش بشه)

دوستان لطفا کمک کنند
    • توسط masoudch
      سلام
      به کمکتون نیاز دارم.
      به مشکل خوردم برای اضافه کردن یک فایل جاوا اسکریپت برای ایجاد اسلاید شو (owl-carousel) در تم وردپرس.
      این تم html بوده که درحال تبدیل اون به تم وردپرس هستم.
      کد جاوااسکریپت: این کد رو کجا باید قرار بدم که مشکل اسلایدشو حل بشه؟
      <script> // You can also use "$(window).load(function() {" $(function () { // Slideshow $("#slider").responsiveSlides({ auto: true, pager: false, nav: true, speed: 500, namespace: "callbacks", before: function () { $('.events').append("<li>before event fired.</li>"); }, after: function () { $('.events').append("<li>after event fired.</li>"); } }); }); </script> آدرس دهی در فانکشن وارد کردم: این درسته که میتونم کدهای جاوا اسکریپت و توی فوتر قرار بدم و بعد از طریق فانکشن یا حالا هر روش دیگه ای اونا رو فراخونی کنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد؟
      <?php function insert_style() { wp_enqueue_style('zerogrid' , get_template_directory_uri().'/assets/css/zerogrid.css'); wp_enqueue_style('style' , get_template_directory_uri().'/assets/css/style.css'); wp_enqueue_style('responsiveslides' , get_template_directory_uri().'/assets/css/responsiveslides.css'); wp_enqueue_style('font-awesome-min' , get_template_directory_uri().'/assets/font-awesome/css/font-awesome.min.css'); wp_enqueue_style('owl-carousel' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.css'); wp_enqueue_style('owl-theme' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.theme.css'); wp_enqueue_style('menu' , get_template_directory_uri().'/assets/css/menu.css'); //add scripts wp_enqueue_script('jquery183-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery183.min.js'); wp_enqueue_script('script' , get_template_directory_uri().'/assets/js/script.js'); wp_enqueue_script('jquery-latest-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery-latest.min.js'); wp_enqueue_script('responsiveslides-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/responsiveslides-min.js'); wp_enqueue_script('owl-carousel-min' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.min.js'); } add_action('wp_enqueue_scripts' , 'insert_style'); ?> خطایی که با بررسی inspect element متوجه شدم اینه که اصلا فایل owl-carousel.js خونده نمیشه.
      ممنون.

• توسط IFTHEN
      در حال کد کردن قالبی هستم حالا در قسمت بک پنل و در ایجاد نوشته جدید، فایل های جاوا اسکریپت لود نمی شه و به تبع اون یک سری از آیتم ها از کار می افتن!
      یه بررسی کردم دیدم توی صفحه یک سری از فایل ها درست لود نمی شن! و به عبارت بهتر آدرسشون دچار مشکل شده!
      <link rel='stylesheet' href='http://localhost/user/wp-admin/load-styles.php?c=1&amp;dir=rtl&amp;load%5B%5D=dashicons,admin-bar,buttons,media-views,common,forms,admin-menu,dashboard,list-tables,edit,revisions,media,themes,about,nav-menu&amp;load%5B%5D=s,widgets,site-icon,l10n,wp-auth-check,wp-color-picker,farbtastic&amp;ver=4.7' type='text/css' media='all' /> داخل کد بالا عبارت زیر به صورت کد نمایش داده شده و این باعث این اتفاق شده!
      &amp;
      چطور می تونم این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط morishut
      سلام خدمت دوستان
      ببخشید بنده یه سوال فنی داشتم خدمتتون ممنون میشم جوابم رو بدین
      بنده علاقه خیلی زیادی به برنامه نویسی وب دارم و الان زبان html-css رو به خوبی پشت سر گذاشتم الان بین دو راهی گیر کردم و اینه که نمیدونم باید jquery یا php رو انتخاب کنم بدجور ذهنم رو مشغول کرده که اولویت اول با کدوم یکی از ایناس ممنون میشم راهنماییم کنین که اول کدوم و چرا 
      مرسی ممنون منتظر نظرات و پیشنهاداتون هستم.
    • توسط DariushGreat
      سلام
      من از کد زیر برای نمایش فهرست‌هام بهره می‌گیرم
      jQuery(document).ready(function(){ $(".root li").hover( function p() { $(this).addClass("current").find(".sl").addClass("nav-hover") }, function w() { $(this).removeClass("current").find(".sl").removeClass("nav-hover") }); }); مشکل اینه که به هنگام رفتن موس روی گزینه تندی ظاهر می‌شه و با رفتن موس تندی می‌ره! می‌خوام هنگامی‌که موس از روی گزینه‌ها می‌ره کنار، یه مدتی فهرست باز بمونه. چی کار کنم؟

ممنون برای کمک