M.Hajloo

درخواست: نحوه نمایش دادن مطالب دسته های خاص

4 پست در این موضوع قرار دارد

درود

من توی قالبم یک بخش دارم که آخرین مطالب یک دسته مادر را که چند تا زیر مجموعه هم داره را نشان میده

من میخوام مطالب یکی از این زیر مجموعه ها توی اون قسمت نمایش داده نشه . میخواستم ببینم راه حلی وجود داره ؟

این هم کدی هست که من ازش استفاده میکنم :

<?php query_posts('cat=580&showposts=3'); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

راه اصلیش باید راحت تر باشه.

اما اگر من جا شما بودم و وقتی به نتیجه نرسیدم، میومدم با یه حلقه، آرایه ای از دسته ها میساختم. بعد داخلش یه شرط میزاشتم که مثلاً :

if (cat==7) continue;

با این کار اون دسته مربوطه رو بیخیال میشه. بعد از این شرط هم اون عدد مربوط به دسته خاص رو داخل آرایه ذخیره نمیکنه.

در نهایت هم اون آرایه رو باز میکنیم و جلو تابع اصلی میزاریم.

کلاً لقمه رو 36 بار ناقابل دور سرمون میچرخونیم :D

ولی بنظرم جواب میده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

راه اصلیش باید راحت تر باشه.

اما اگر من جا شما بودم و وقتی به نتیجه نرسیدم، میومدم با یه حلقه، آرایه ای از دسته ها میساختم. بعد داخلش یه شرط میزاشتم که مثلاً :

if (cat==7) continue;

با این کار اون دسته مربوطه رو بیخیال میشه. بعد از این شرط هم اون عدد مربوط به دسته خاص رو داخل آرایه ذخیره نمیکنه.

در نهایت هم اون آرایه رو باز میکنیم و جلو تابع اصلی میزاریم.

کلاً لقمه رو 36 بار ناقابل دور سرمون میچرخونیم :D

ولی بنظرم جواب میده

ممنون از راهنمائیت دوست من

فقط 1 چیزی من الان لپ کلامو گرفتم ولی به خاطر دانش پائینی که توی کد نویسی و ... دارم الان نمیدونم اینی که شما ددید را باید چطوری ازش استفاده کنم .

میشه 1 نمونه کامل بدید .

ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای دسته های خاص. شناسه دسته را با , جدا کنید

580,225,25

برای نادیده گرفتن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط omid3d
      سلام. من تعداد بسیار زیادی دسته و زیر دسته دارم...بعضی هاش سه سطحی هستن...الان میخوام به عنوان منو هم بالا سایت نمایش داده بشن، ولی متاسفانه وقتی میخوام انتقال بدم به قسمت منو ها، همه در یک سطح قرار میگرن، دیگه مادر و زیر مجموعه و ... نشون داده نمیشن... متاسفانه مشکل اینه که مثلا اگه دسته شما یک ادبیات زیر مجوعشه دسته شماره دو هم ادبیات رو داره، همین باعث شده که نتونم تشخیص بدم ادبیات مال کدومه...تعدادشون هم خیلی بالاست...ممنون میشم ره حلی چیزی در اختیارم بزارید
    • توسط sprants
      سلام
      دوستان عزیز من تمامی مراحل انتقال از لوکال رو انجام داده و سایت کامل بود و تغییرات مد نظرم رو هم انجام داده بودم اما بعد از چند روز ناگهان در صفحه اول پیام نصب اولیه ورد پرس اومد و انگار که از اول میخواین ورد پرس رو اینستال کنیم ! الان در ftp همه آپلود های قبلیم هست وحتی در phpmyadmin دیتابیس و همه اطلاعات وجود داره اما در ادمین ورد پرس انگار یه ورد پرس جدید نصب شده
      لطفا کمک کنید
      ممنونم
    • توسط Rangarang
      سلام
      من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:
      .single-content-images {display: none!important;}  
      حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:
      .category-test .single-content-images {display: none!important;} یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:
      .category-200 .single-content-images {display: none!important;} اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم

• توسط lloyd
      سلام دوستان خوبم اگر کسی میتواند پوسته The Voux را در هاست من نصب کند لطفا به من اینجا اطلاع بدهد. خطای نصب: شیوه نامه گم شده است !