رفتن به مطلب

تنظیمات افزونه ی W3 Total Cache

yavar99

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه ی W3 Total Cache رو برای افزایش سرعت لود سایتم نصب کردم.

الان چندتا سوال در مورد این افزونه برام پیش اومده:

1.این افزونه هیچگونه مشکلی برای سایت یا دیتابیس و ... ایجاد نمیکنه؟به هاست فشار نمیاره؟

2.همون طور که میدونید تنظیمات این افزونه انگلیسی هست و من هم ازشون سر در نمیارم.آیا تنظیمات پیشفرض این افزونه مناسب است؟اگر تنظیم ضروری در این افزونه وجود دارد که حتماً باید آن را انجام دهم یا اگر انجام دهم بهتر است توضیح دهید.

لینک به ارسال

فشاری نداره. فقط فایل temp میسازه که حجم میگیره.

تنظیمات پیش فرض مناسبه ولی میشه بهینه تر هم کرد. آموزشش تنظیماتش هم توی انجمن هست و هم توی سایتهای خارجی هست. میتونید جستجو کنید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

بعضی از سرورها کلاً با این افزونه مشکل دارن و باعث میشن لود سایت بره بالا . چند روز اول سرور رو مانیتور کنید ببینید مشکلی ایجاد نکنه بعد میتونید با خیال رات ازش استفاده کنید .

بهترین حالت استفاده از این افزونه زمانیه که memcache فعال باشه . در این مورد از مدیر سرور سوال کنید .

• امتیاز 3
لینک به ارسال

بعضی از سرورها کلاً با این افزونه مشکل دارن و باعث میشن لود سایت بره بالا . چند روز اول سرور رو مانیتور کنید ببینید مشکلی ایجاد نکنه بعد میتونید با خیال رات ازش استفاده کنید .

بهترین حالت استفاده از این افزونه زمانیه که memcache فعال باشه . در این مورد از مدیر سرور سوال کنید .

میشه در مورد این مانیتور کردن سرور توضیح بدید؟

من الان چه چیزی رو باید از مدیر هاستینگ بپرسم؟(دقیقاً سوال رو بگید لطفاً)

لینک به ارسال

از مدیر سرور بپرسید که قابلیت memcache فعال هست یا نه . بسته به تخصصش میتونه بهتون جواب بده .

مانیتور کردن یعنی بررسی کنید ببینید سرعت سایت پایین نیاد . ارور 500 نده و مصرف منابع بیشتر از حد نشه که مدیر سرور بخواد بهتون اخطار بده .

قبل و بعد فعال کردن افزونه رو چک کنید ببینید سرعت لود تغییری هم کره یا نه . . . اینا میشه مانیتور کردن

• امتیاز 4
لینک به ارسال

من الان این افزونه رو غیر فعال کردم و یه فایل هم به یه پوشه هم به اسم w3tc config توی پوشه ی wp-content ایجاد شده بود که اونم حذف کردم و سایت به کلی از دسترس پری ! الان چه کنم!؟

یعنی اصن هیچ اثری از سایت نیست! یا ابَلفضل العباس ! :huh:

لینک به ارسال

در فایل wp-config این رو قرار بدید:

define('WP_DEBUG', true );

تا ببینیم مشکل از چی هست.

+

اینجا:

http://journalxtra.com/websiteadvice/wordpress/uninstall-w3-total-cache-proper-3920/

اینها مواردی هستن که باید حذف بشن:

wp-content/advanced-cache.php
wp-content/db.php
wp-content/w3tc/
wp-content/w3-total-cache-config.php
wp-content/plugins/w3-total-cache/

• امتیاز 1
لینک به ارسال

وقتی میخوام فایل کانفیگ رو ویرایش کنم این ارور رو میده:

Could not open /home2/b9fundoo/public_html/wp-config.php for writing: Permission denied

وای خدای من ! مگه میشه ما توی این وردپرس بدون مشکل بشیم !

لینک به ارسال

الان فهمیدم منظور این خطا چیه(سطح دسترس)

و اینم به آخر کانفیگ اضاف کردم:

define('WP_DEBUG', true );

ولی مشکل حل نشد بازم مثل قبله

الان پوشه ی افزونه رو حذف کنم؟

لینک به ارسال

الان فایلهایی که بالاتر گفتم رو هم حذف کردید؟

اون آدرسی که دادم رو مطالعه کردید؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقا مرتضی من که اصن به سایت دسترسی ندارم که بخوام مصن طبق اون آموزش اول تنظیمات افزونه رو غیر فعال کنم !

الان تنها فایلی که از فایل هایی که شما گفتید وجود دارند فایل خود افزونه می باشد و بقیه وجود ندارند.الان فایل افزونه هم حذف می کنم بینم خدا چی میخواد

لینک به ارسال

الان با یه سری دستکاری هایی که کردم خدا را شکر سایت اومد بالا ولی بالای سایت این نوشته:

Notice: register_sidebar_widget is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_sidebar_widget() استفاده کنید. in /home2/b9fundoo/public_html/wp-includes/functions.php on line 2839

Notice: register_sidebar_widget is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_sidebar_widget() استفاده کنید. in /home2/b9fundoo/public_html/wp-includes/functions.php on line 2839

Notice: load_plugin_textdomain از نگارش 2.7 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home2/b9fundoo/public_html/wp-includes/functions.php on line 2925

خودتون یه سری بزنید:

http://www.fundoon.ir/

لینک به ارسال

آقا با دستکاری هایی که الان انجام دادم سایت به درستی برگشت و همه چی هم مثل قبله ولی الان از کجا میتونم بفهمم دیگه هیچ اثری از این افزونه نمونده؟

لینک به ارسال

یه چیز دیگه:

یعد از این که حذفش کردم سرعت باگذاری wp-admin به شدت کاهش یافته(تا حدی که چند دقیقه هم وایس نمیاد ولی بعضی موقع ها میاد. ولی اکثرمواقع نمیاد)

لینک به ارسال

قبلا یکبار در مورد اسپم بهتون تذکر داده بودم.

تاپیک بایگانی شد.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...