رفتن به مطلب

از دسترس خارج شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دیشب که داشتم سایتم رو بروز میکردم وقتی خواستم از مدیریت وردپرس خارج بشم خارج نشد و نشون داد که سایتم رو هک کردن و هر کاری کردم دیگه سایتم بالا نمیاره.قبلا که سایتم هک شده بود بالا میومد ولی صفحه سایت صفحه هک شده نشون میداد حالا هرکاری میکنم اصلا بالا نمیاره .انگار که اصلا به نت وصل نیستم :

نمیدونم کجای دیتابیسم کار خرابی کرده قبلا من راحت سایت رو به حالت اول بر میگردوندم ولی حالا نمیشه.هر جا رو میگردم نمیتونم پیدا کنم

ی بار هم که سایت بالا اومد مثل وبلاگی شده بود که از کدهای cssو js قالب یه سایت استفاده میکنه که اون سایت اصلی فیلتر شده باشه و باید بره کدها رو دوباره از سایت اول برداره یا ی جا آ÷لود کنه تا درست بشه .در کل همه چی تو هم بود و تصاویر هم نمایش نمیداد:7468d1363927680t-untitled2.jpg

آدرس سایت:http://www.neginjonoub.ir/

post-1021-0-57411800-1363926358_thumb.jp

ویرایش شده توسط ok_siavash
لینک به ارسال

دوست عزیز کامل باز می شود شما اگر سایت را هفت هشت بار رفریش کنی بالا می آید.علت آن این است که به دلیل اختلالات اینترنتی ایران ممکن است در باز شدن سایت دچار مشکل شود.اگر شما با V+-+P+-+N وارد سایت شوید متوجه می شوید بدون مشکل سایت باز می شود.(بدون رفریش)

لینک به ارسال

پس چرا واسه من یا بالا نمیاد یا عین اون عکس دومی که گذاشتم بالا میاد.میشه بگین باید چکار کنم تا مشکل حل بشه؟

لینک به ارسال

اگر میتونید با یک سرویس دهنده اینترنت دیگه بررسی کنید.

لینک به ارسال

با سرویس دهنده های دیگه بررسی کردم برای اونا باز میشه ولی بعد از 3 تا چهار بار بازدید از سایت و خوندن خبرها دیگه برای اونا هم باز نمیشه.

خودم هم از خونه ی یکی از دوستام که از ی سرویس دیگه استفاده میکنه امتحان کردم سایت خیلی خوب بالا اومد ولی بعد از رفتن به پنل مدیریت و خواستم که سایت رو بروز کنم دیگه بالا نیومد و همون مشکل بوجود اومد.

حالا دیگه سی پنل هاست هم برام بالا نمیاره!!!!!!!!!!

این مدیریت هاست هم معلوم نیست کجا قیبش زده هرچی بهش تیکت میزنم جواب نمیده.

هاست رو از آرپا هاست گرفتم.

میشه بگین باید چکار کنم تازه سایتم داشت تو گوگل جون میگرفت که همه چی خراب شد.

لینک به ارسال

من کاری نکردم فقط اینکه در روز سایتم و بروز میکنم.اگه براتون امکان داره شما برید داخل سایت و 3تا4 بار داخل اخبار بگردید ببینید براتون باز میشه بعد از چند بار گشتن و رفرش کردن؟!

لینک به ارسال

بابا خواهش میکنم از دوستان هرکی میتونه کمکم کنه من نمیدونم باید چکار کنم؟

این پشتیبان هم که جواب نمیده بخدا موندم چکار کنم؟

لینک به ارسال

بابا خواهش میکنم از دوستان هرکی میتونه کمکم کنه من نمیدونم باید چکار کنم؟

این پشتیبان هم که جواب نمیده بخدا موندم چکار کنم؟

دوست عزیز سایتتون شما را بلوکه کرده علتش هم می تونه استفاده همزمان از دو یوزر یا تلاش برای تغییر بخشی که از سرور دسترسیش 444 است باشه

این نوع بلوکه ها بر روی سیستم خودتون ثبت می شه

نرم افزار ccleaner را دریافت و اجرا کنید مشکلتان حل می شود

لینک به ارسال

واسه منم سایت بالا نمیاد

ping سایتتون هم مرتب نیست و timeout داره

با پشتیبان هاست تماس گرفتید؟

لینک به ارسال

واسه منم سایت بالا نمیاد

ping سایتتون هم مرتب نیست و timeout داره

با پشتیبان هاست تماس گرفتید؟

آره ولی پاسخگو نیستند.

لینک به ارسال

برای من عصر که تست کردم خوب بود بیش از 30-40 صفحه رو دیدم - اما الان خیلی بد

اگر پاسخگو نبودند تهدید به ترکشون کنید

لینک به ارسال

بی زحمت لینک دانلودش رو در اختیارم قرار بدین

لینک دانلودش را در همان پست گذاشتم

اینکار به شرطی جواب می ده که ping سایتتون مشکل نداشته باشه برای گرفتن پینگ به روش زیر عمل کنید

از منوی start در ویندوزتون و از پوشه Accessories ابزار Command Prompt را احضار کنید در صفحه ای که باز می شود تایپ کنید

ping Domain.com

به جای Domain دامین سایت خود را قرار دهید

بعد از تایپ اینتر کنید

نتیجه باید شبیه عکس زیر باشد

post-336-0-36951300-1364240401_thumb.jpg

یعنی در چهار خط چهار که آدرس آی پی سایت مشخص است

Reply from 85.17.12.166: bytes=32 time=355ms TTL=51

اعدادی نتیجه گرفته شده باشد این اعداد در موارد مشابه (bytesو timeو TTL) می توانند متفاوت باشند اما به مقدار کم، تفاوت زیاد بین اعداد و یا timeout دادن در هر مورد به معنی ایراد ترافیکی سایت است و فقط سرور می تواند رفعش کند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...