رفتن به مطلب

نظرخواهی در مورد سایت فروش محصول دیجیتال

پست های پیشنهاد شده

سلام بجه ها . برای سایتم دارم یک فروشگاه وردپرسی با قالب سایت اصلیم - www.mohandesyar.com راه اندازی میکنم . این چند روزه حسابی مشغول بودم . یک سری امکانات براش قرار دادم .

1- مخفی بودن لینک ها برای کاربران عضو

2- کاربرا میتونن عضو بشن (پولی) تا بتونن برای مدت خاصی لینک های دانلود رو مشاهده کنن (عضویت طلایی نقره پلاتینیومی)

3- کاربرا میتونن یک محصول خاص رو فقط انتخاب کنن و لینک های دانلودش رو بخرن . (با هزینه پایین) . پس از خرید لینک های دانلود براشون ایمیل میشه - لینک ها قابلیت دانلود با idm رو داره . قابلیت ایست / شروع دوباره رو هم داره

4- کاربرا میتونن یک محصول رو خریداری کنن و بصورت پستی دریافت کنن .

5- عضویت کاربرا میتونه بعد از اتمام دوره بصورت خودکار تموم بشه و کاربر نتونه وارد بشه (افزونه Expire Users) - امکان تمدید دوبارش هم هست

البته فعلاً کار داره و فقط یک محصول تست قرار دادم . برای خرید میتونید اقدام کنید . فروشش تستی هست و پولی پرداخت نمیشه .

من دارم میرم مسافرت (فردا صبح) . میخواستم قبلش نظرتون رو در مورد سایت بدونم تا توی این مدت بیکاری در موردش فکر کنم .

ممنون

فروشگاه مهندس یار -

www.mohandesyar.ir

- استفاده از افزونه easy digital download

- استفاده از سرویس های زرین پال و پی لاین

- افزونه های SB Login و Expire Users

لینک به ارسال

سلام شهاب جان ،

به نظرم چیز خوبی باشه ، این دوره زمونه فروشگاه های آنلاین خوب جا افتادن ...

ولی خب مشکلی که هست ، تولید محتواست ...

به نظر من کاربر ها چیزی رو که می تونن در سایت های دیگه بدون هزینه دریافت کنن بابتش پولی نمی دن. این رو خودم توی سایت های فروش آنلاین پروژه و کتاب و غیره دیدم ..

الان 3 تا سایت فروش آنلاین دارم ، اکثراً چیز هایی فروش داره که تو نت نیست ..

حالا اگه شما حرف جدیدی دارین بسم الله !

لینک به ارسال

با توجه به اینکه محصولاتمون کمتر با لینک مستقیم توی نت پیدا میشه فکر کنم بتونیم فروش خوبی داشته باشیم . یکی از دلایلی که باعث شد این کارو کنم مصرف بیش از حد پهنای باند بود . الان روزی در حدود 400 تا 500 گیگ پهنای باند مصرف میکنم (البته از عید به این ور کم شده) باید فایل های حجیم رو یجورایی به اون طرف انتقال بدم . دامنه رو هم عوض کردم که آهسته اهسته انتقال بدم که کاربرام رو از دست ندم . چون تا یک سایتی میخواد پولی بشه همه در میرن :ی . من خواستم هم جنبه رایگانم رو حفط کنم هم در کنارش فروش داشته باشم هزینه های سرور در بیاد .

لینک به ارسال

سلام

بهترین حالت چیزی هست که خودت بنویسی

برای فروشگاه هم بهترین حالت چیزی هست که با توجه به نیازهای سایت نوشته بشه. حالا نوشته هم نشد تلفیقی کار بشه.

فروشگاه سازهای اماده خوبی داریم ولی کامل نیستن.

فکر کنم کار با واسط های پرداخت + افزونه های دسترسی کار خوبی هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...