رفتن به مطلب

سئوال در مورد رنگ بندی

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سایت من ariaie.ir هست و یک سایت دانلود هست من می خوام به دلایلی رنگ این قالب رو عوض کنم و تغییراتی هم برای بیشتر شدن سئو و دیگر مطالب بدم حالا از شما سئوالم اینه که به نظرتون از چه رنگبندی استفاده کنم

لطفا رنگبندی که می گید این موارد رو مشخص کنید

رنگبندی متن

پس زمینه پست ها

پس زمینه کل

ساید بار ها

و دیگر بخش ها با ذکر توضیح مثلا بگید که این رنگبندی و هر رنگش رو مشخص کنید که برای کدوم بخش استفاده کنم بهتر و قشنگ تر می شه

لینک به ارسال

ایده بگیرید:

http://dribbble.com/search?q=site

سایت کاملتری برای ایده گیری رنگبندی وب سایت وجود داره ؟

لینک به ارسال

البته دریبل برای کارهای گرافیکی هست ولی واقعا کارهای تکی توش ارائه میشه

لینک به ارسال

خیلی ممنون از همه دوستان

می بخشید جدا از پیشنهادات خودتون به نظر شما این رنگ بندی چطوره

http://dribbble.com/shots/138059-Travel-deal-site-header

لینک به ارسال

من درمورد سایت شما صحبتی نمی کنم چون ممکنه براتون هزینه بردار بشه - اما در نظر بگیرید که رنگ و المان و محتوا و ابزار باید همخوانی داشته باشه

در نظر بگیرید من میخوام سایتی درباره مد و فشن طراحی کنم - باید بدونم که دیگه دوره ی ناخن های بلند گذشته و امسال ناخن های کوتاه با رنگ های تیره مد هستند - پس باید نه تنها در تصاویر بلکه حتی در المان ها این نکته رعایت بشه

یا فرض کنید می خواهید سایتی درباره ی موسیقی طراحی کنید - حداکثر اتفاقی که مشاهده میشه استفاده از کلیدهای موسیقی هست - در حالیکه باید متناسب با محتوا، کلیدها رو در حد پاراف به صورت المان در بیارید

بعد از مدتی متوجه میشید که هماهنگی بین رنگ و محتوا و المان ها زمان بر هست و اگر مایل به ایجاد وب سایتی شاخص در زمینه ی فعالیتتون هستید می بایستی به مرور به اون نقطه برسید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...