• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Teh_Music

افزونه اطلاع از دیدگاه بعدی

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من توی یه سایت دیدم پایین نظراتش زده برای مشترک شدن در این دیدگاه تیک بزنین کارش این بو مثلا یه کاربر میاد یه درخواستی میکنه میگه آقا فصل 2 سریال فلان رو نمیزارین ؟ ما جواب میدم بعد یه ایمیل میره میگه جواب شمارو دادن من نمیدونم برای ارسال دیدگاه چه افزونه استفاده میکنم یه سرچ هم زدم وردپرس و آخرین ورژنه 3.6 افزونه ای که برام بتونه این کار رو انجام بده هست ؟ و یه سوال دیگه من آلان وقتی دیدگاه ارسال میشه صفحه رفرش میشه میخوام ایجکسش کنم و نظرات من روی تایید مدیر هست اما کاربر اینوم نمیدونه میخولم وقتی نظر داد بزنه نظر شما ثبت شد پس از تایید مدیر نمایش داده میشود میتونین کمکم کنین ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد رو در فایل comments.php قرار دهید

<?php if (function_exists('subscribe_reloaded_show')) subscribe_reloaded_show(); ?>

http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/faq/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون مشکلم حل شد فقط آلان من خودم هم یه تست کردم میبینم کاربر وقتی نظر میده نظرش ثبت میشه یعنی فکر میکنه که ثبت شده اما فقط خودش میبینه تا مدیر تایید نکنه برای بقیه قابل نمایش نیست بخاطر همین مثلا یسریا میان همینجوری نظر تبلیغاتی میزارن بعد فکر میکنن که داره ثبت میشه همینجوری شروع میکنن نظر دادن ما هم باید بشینیم پاک کنیم میخوام نظراتم رو ایجکس کنم اول بعد وقتی نظر دادن بزنه نظر شما ثبت شد بعد از تایید مدیر نمایشد داده خواهد شد . مثلا اینجوری ممنون از راهنماییتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون مشکلم حل شد فقط آلان من خودم هم یه تست کردم میبینم کاربر وقتی نظر میده نظرش ثبت میشه یعنی فکر میکنه که ثبت شده اما فقط خودش میبینه تا مدیر تایید نکنه برای بقیه قابل نمایش نیست بخاطر همین مثلا یسریا میان همینجوری نظر تبلیغاتی میزارن بعد فکر میکنن که داره ثبت میشه همینجوری شروع میکنن نظر دادن ما هم باید بشینیم پاک کنیم میخوام نظراتم رو ایجکس کنم اول بعد وقتی نظر دادن بزنه نظر شما ثبت شد بعد از تایید مدیر نمایشد داده خواهد شد . مثلا اینجوری ممنون از راهنماییتون

در وردپرس نظرات نیازمند تایید هست

البته از بخش تنظظیمات > گفتگو میتوانید این حالت را غیرفعال کنید

برای ارسال ajax

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام متاسفانه لینکی که دادید نتونسم باهاش کاری کنم یا افزونه بروز نشده افزونه های دیگه هم کار نکرد من فقط میخوام نظراتم بصورت آیجکس ثبت بشه و وقتی ثبت شد پیغام بده نظر شما ثبت شد پس از تاییید مدیر نمایش داده میشود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بررسی کنید دیگر افزونه ها را:

http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=ajax+comment

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چند تا بود متاسفانه کار نمیکنه / یه سوال دیگه هم دارم من چون قالب هوض کردم و یسری چیزا مثل اسلاید شو توی اکسپلوره نمیاد افزونه هست که اگر سایت باز شد بالای سایت پیغام بده مرورگرتون منقضی شده آپدیت کنین http://www.wordpress98.com/wordpress/%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B1/ مثل این این خوبه اما کلا سایت رو میبنده و میزنه آپدیت کنین اینجوری خوب نیست زیاد میخوام فقط بالای سایت پیغام بده مرورگر رو آپدیت کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ایجاکس شدن بخش دیدگاه چندتا لینک آموزشی قبلا در اجمن قرار دادم اونها رو بررسی کنید.

کلا افزونه ها در اینمورد خیلی جالب نیستن.

برای مشکل دوم هم بهتره در تاپیک جدید مطرح کنید تا نظم تاپیک بهم نریزه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری