رفتن به مطلب

افزونه اطلاع از دیدگاه بعدی

پست های پیشنهاد شده

سلام من توی یه سایت دیدم پایین نظراتش زده برای مشترک شدن در این دیدگاه تیک بزنین کارش این بو مثلا یه کاربر میاد یه درخواستی میکنه میگه آقا فصل 2 سریال فلان رو نمیزارین ؟ ما جواب میدم بعد یه ایمیل میره میگه جواب شمارو دادن من نمیدونم برای ارسال دیدگاه چه افزونه استفاده میکنم یه سرچ هم زدم وردپرس و آخرین ورژنه 3.6 افزونه ای که برام بتونه این کار رو انجام بده هست ؟ و یه سوال دیگه من آلان وقتی دیدگاه ارسال میشه صفحه رفرش میشه میخوام ایجکسش کنم و نظرات من روی تایید مدیر هست اما کاربر اینوم نمیدونه میخولم وقتی نظر داد بزنه نظر شما ثبت شد پس از تایید مدیر نمایش داده میشود میتونین کمکم کنین ممنون

لینک به ارسال

این کد رو در فایل comments.php قرار دهید

<?php if (function_exists('subscribe_reloaded_show')) subscribe_reloaded_show(); ?>

http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/faq/

لینک به ارسال

ممنون مشکلم حل شد فقط آلان من خودم هم یه تست کردم میبینم کاربر وقتی نظر میده نظرش ثبت میشه یعنی فکر میکنه که ثبت شده اما فقط خودش میبینه تا مدیر تایید نکنه برای بقیه قابل نمایش نیست بخاطر همین مثلا یسریا میان همینجوری نظر تبلیغاتی میزارن بعد فکر میکنن که داره ثبت میشه همینجوری شروع میکنن نظر دادن ما هم باید بشینیم پاک کنیم میخوام نظراتم رو ایجکس کنم اول بعد وقتی نظر دادن بزنه نظر شما ثبت شد بعد از تایید مدیر نمایشد داده خواهد شد . مثلا اینجوری ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

ممنون مشکلم حل شد فقط آلان من خودم هم یه تست کردم میبینم کاربر وقتی نظر میده نظرش ثبت میشه یعنی فکر میکنه که ثبت شده اما فقط خودش میبینه تا مدیر تایید نکنه برای بقیه قابل نمایش نیست بخاطر همین مثلا یسریا میان همینجوری نظر تبلیغاتی میزارن بعد فکر میکنن که داره ثبت میشه همینجوری شروع میکنن نظر دادن ما هم باید بشینیم پاک کنیم میخوام نظراتم رو ایجکس کنم اول بعد وقتی نظر دادن بزنه نظر شما ثبت شد بعد از تایید مدیر نمایشد داده خواهد شد . مثلا اینجوری ممنون از راهنماییتون

در وردپرس نظرات نیازمند تایید هست

البته از بخش تنظظیمات > گفتگو میتوانید این حالت را غیرفعال کنید

برای ارسال ajax

لینک به ارسال

سلام متاسفانه لینکی که دادید نتونسم باهاش کاری کنم یا افزونه بروز نشده افزونه های دیگه هم کار نکرد من فقط میخوام نظراتم بصورت آیجکس ثبت بشه و وقتی ثبت شد پیغام بده نظر شما ثبت شد پس از تاییید مدیر نمایش داده میشود

لینک به ارسال

بررسی کنید دیگر افزونه ها را:

http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=ajax+comment

لینک به ارسال

یه چند تا بود متاسفانه کار نمیکنه / یه سوال دیگه هم دارم من چون قالب هوض کردم و یسری چیزا مثل اسلاید شو توی اکسپلوره نمیاد افزونه هست که اگر سایت باز شد بالای سایت پیغام بده مرورگرتون منقضی شده آپدیت کنین http://www.wordpress98.com/wordpress/%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B1/ مثل این این خوبه اما کلا سایت رو میبنده و میزنه آپدیت کنین اینجوری خوب نیست زیاد میخوام فقط بالای سایت پیغام بده مرورگر رو آپدیت کنین

لینک به ارسال

برای ایجاکس شدن بخش دیدگاه چندتا لینک آموزشی قبلا در اجمن قرار دادم اونها رو بررسی کنید.

کلا افزونه ها در اینمورد خیلی جالب نیستن.

برای مشکل دوم هم بهتره در تاپیک جدید مطرح کنید تا نظم تاپیک بهم نریزه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...