رفتن به مطلب

مشکل افزونه زبان

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من وقتی که ابزارک افزونه زبان رو استفاده می کنم عرض صفحه من چندین برابر عرض طبیعیش میشه و یک اسکرول زیر صفحه اضافه میشه و وقتی که آخر صفحه میریم یه فیلد برا جستجو هست که مربوط میشه به همین ابزارک:

http://mobser.ir/

چیکار باید کنم؟

لینک به ارسال

ممنون، اینجوری اومد زیر اون ابزارک تغییر زبان ولی یه کم ضایعه! اصلا میشه از بیخ این فیلد جستجو رو حذف کرد؟ یا اینکه به همون استایلش یه چیزی اضافه کرد که توی حالت معمولی مخفی شه

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

باید مقادیر دیگه هم به اون المان بدید تا جای مناسب پیدا کنه - برای من درست شد - اما به هر حال می تونید باکس جستجو رو در ابزارک های دیگه قرار بدید

لینک به ارسال

اصلا این قسمت جستجو باید بعد از اینکه قسمت انتخاب زبان باز بشه فعال شه، یعنی قبل از اون باید مخفی باشه، حالا بالا و پائین و هر طرف دیگری هم ببریمش باز هم خراب میشه!

لینک به ارسال

نه مربوط به همون ابزار زبان هست، این فیلد جستجو قبل از تغییر دادن اون مقدار می رفت سمت چپ و وقتی که اون قسمت زبان را برای انتخاب زبان باز می کردیم می اومد سر جاش و حالا که این تغییری رو که دوستان گفتن انجام دادم اومده همونجا ثابت مونده

لینک به ارسال

با مرورگر فایرفاکس که درسته

بهتره برای مرورگری که مشکل دارید style بنویسید

لینک به ارسال

ببینید مشکل اینه که اون فیلد جستجو در حالت عادی نمایش داده میشه، در حالی که اون فیلد جستجو فقط باید زمانی نشون داده بشه که اون منوی انتخاب زبان باز بشه، اما وقتی که منوی انتخاب زبان بسته باشه دیگه اون فیلد جستجو نباید زیر اون منو نشون داده بشه

اگر من مقدار left رو مثلا -1000 قرار بدم در حالت عادی فیلد جستجو به همین اندازه ای که وارد کردم میره سمت چپ و از صفحه خارج میشه اما یه اسکرول زیر صفحه ایجاد میشه که کار رو خراب می کنه، و اگر مقدارش رو صفر قرار بدم میاد همونجا ثابت می مونه و چه منوی انتخاب زبان باز باشه و جه بسته اون رو نشون میده

توی فایرفاکس هم همین مشکل هست

لینک به ارسال

شما به حالت پیش فرض برگردونید.

مشکل رو از راه دیگه برای مکان باکس حل کنیم.

لینک به ارسال

من الآن برگردوندم پیش فرض، می بینید که عرض صفحه زیاد هست به خاطر اینکه این فیلد جستجو رفته سمت جپ و وقتی منوی انتخاب زبان باز میشه میاد سرجاش

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

چی شد مشکل منو فراموش کردید؟ :)

من این رو بهش اضافه کردم و تا حدودی درست شد

display:none;

ولی مشکلش اینه که وقتی اون فهرست باز و دوباره بسته میشه باز اون فیلد جستجو در 100 پیکسلی سمت چپ ظاهر میشه و باعث میشه که اون اسکرول پائین دوباره بیاد:

http://mobser.ir/

لینک به ارسال

این فرم جستجو در کجای سایت مورد استفاده قرار گرفته ؟

<div class="select2-drop select2-with-searchbox select2-offscreen" style="display: block;">
<div class="select2-search">
<input type="text" class="select2-input select2-focused" autocomplete="off" tabindex="-1">
</div>
<ul class="select2-results"></ul>
</div>

من ندیدم این در سایت باشه ، با حذف این مورد مشکل حل میشه ..

لینک به ارسال

این فرم جستجو در کجای سایت مورد استفاده قرار گرفته ؟

<div class="select2-drop select2-with-searchbox select2-offscreen" style="display: block;">
<div class="select2-search">
<input type="text" class="select2-input select2-focused" autocomplete="off" tabindex="-1">
</div>
<ul class="select2-results"></ul>
</div>

من ندیدم این در سایت باشه ، با حذف این مورد مشکل حل میشه ..

فک کنم این همون باکسی باشه که وقتی اون منوی انتخاب زبان رو باز می کنی و نشون داده میشه، ببیند الآن شما اون باکس انتخاب زبان رو باز کنید می بیند اولش یه فیلد جستجو هست و وقتی که اون منوی انتخاب زبان رو می بندید اون فیلد جستجو به اندازه 1000 پیکسل می ره سمت چپ و باعث میشه یه اسکرول زیر صفحه ایجاد بشه

چجوری می تونم کلا حذفش کنم؟ اینطوری راحتترم

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

من الان تست کردم یک لحظه (خیلی سریع) اسکرول افتاد ولی دیگه رفت و مشکلی نداره. ولی فیلد جابجا نشد.

لینک به ارسال

من الان تست کردم یک لحظه (خیلی سریع) اسکرول افتاد ولی دیگه رفت و مشکلی نداره. ولی فیلد جابجا نشد.

من چندین بار با کروم و فایرفاکس امتحان کردم، بعد از باز و بسته کردن اون منو 1000 پیکسل میره سمت چپ + اسکرولی که میاد

لینک به ارسال

اگر باز و انتخاب بشه درسته

ولی اگر باز و بعد بسته بشه مشکل دار میشه. درسته؟

لینک به ارسال

درود

خوب راه ساده, اسکرول افقی را از بین ببرید:

overflow-x: hidden;

در تگ بادی قرار دهید.

لینک به ارسال

درود

خوب راه ساده, اسکرول افقی را از بین ببرید:

overflow-x: hidden;

در تگ بادی قرار دهید.

این هم فکر خوبیه ولی حالا اگه احتیاج شد چی؟

ولی اگه مشکل اون حل بشه خیلی بهتره

لینک به ارسال

این هم فکر خوبیه ولی حالا اگه احتیاج شد چی؟

ولی اگه مشکل اون حل بشه خیلی بهتره

معمولا" نیاز نمیشه, اگه شد تو کلاس اون قسمت نمایشش بدید.

حل میشه دیگه.

لینک به ارسال

البته من قالبم ریسپانسیو هست، فک کنم کلا هم غیر فعال بشه خیالی نیست، درسته؟

لینک به ارسال

البته من قالبم ریسپانسیو هست، فک کنم کلا هم غیر فعال بشه خیالی نیست، درسته؟

بله معمولا" همین طور هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...