رفتن به مطلب

مشکل عجیب قسمت rightsbar پوسته!!

rwww

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من به یه مشکل عجیب بر خوردم!! یه 10 روزی هست که سایتم راه انداختم و 10 روزه یا وردپرس آشنا شدم پس اگه مشکلم پیش پا افتادست ببخشید دیگه!

مشکل از این قراره که من میخوام یه قسمت اختصاصی مثل قسمت بادداشت http://www.tabnak.ir/ راه بندازم و از این بابت مشکلی ندارم یعنی میخوام عکس و موضوع هر یادداشت تو یه قسمت خاص به نام اختصاصی نمایش بده و راه انداختم ولی یه مشکلی وجود داره اونم اینکه وقتی تو قسمت rightsbar کدها رو وارد میکنم همچی مرتبه و نمایش ها هم درست انجام میشه ولی!!!!! مشکل اصلی از اینه که وقتی کلیک میکنی رو موضوع هدایت میشم به صفحه موضوعی همون نوشته و جالب تر اینه که تمام لینک های صفحه و موضوعات هم بعد از کلیک به همان صفحه موضوعی اختصاصی ارجاع داده میشن!!! واقعا موندم چبکار کنم!!! هر کاریم میکنم به جواب نمیرسم ولی همین کدهارو تو قسمت leftsbar میریزم بدون هیچ مشکلی و بهم خوردن لینک های صفحه اجرا میشن و هرکی به صفحه خودش ارجاع داده میشه

اینم سایتم : لینک کده

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

من توی سایت شما مشکلی که گفتید رو ندیدم.

دقیقتر محلش رو مشخص کنید تا بشه بررسی کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...