• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
mehdi...

مشکل در افزونه wp-statistics

16 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام این مشکل برای من پیش آمده اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری این مشکل را حل کنم

عکس Eror :

http://quick-markup.com/image/514e111037344

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل functions ببینید تابع load_plugin_textdomain در چه بلاکی بکار رفته

آن را اینجا قرار دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه دقت کنید به فاکشن خود وردپرس ایراد گرفته

و این ارور وقتی امده که افزونه آمار را فعال کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگارش وردپرس شما؟

اینو جایگزین خط 18 فایل wp-statistics کنید

add_action('init', 'wp_statistics_init');
function wp_statistics_init() {
load_plugin_textdomain('wp_statistics','wp-content/plugins/wp-statistics/languages');
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گذاشتم ولی افزونه غیر فعال میشه و فعالش می کنی دوباره همون ارور را میده

این مشکل هم هنگام فعال کردن افزونه wp-jalali میگیره

عکس ارور :

http://quick-markup.com/image/514eb3db47eab

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در سایتی دقیقا وضعیت شما رو دارم. اما چنین خطایی نیست

با پوسته پیشفرض و غیرفعال کردن دیگر افزونه ها تست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که میگم این ارور وقتی میاد که افزونه wp-jalali را فعال می کنم

اون ارور قبلی هم وقتی میاد که افزونه wp-statistics فعال باشه

اگه غیر فعال کنم نمیاد ارورش

تو لوکال هاست به درستی اجرا میشه ولی روی سایت این ارور برام میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه جلالی از بیس در بعضی مواقع مشکلا حادی ایجاد میکنه.

بنظر وقتش هست که بازنویسی بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب الان من باید چیکار کنم دوستان عزیز :)

این مشکلات را با پاک کردن کدی یا چیزی میشه درست کرد

یا جایگزینی براش دارید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خط 18 افزونه آماره رو حذف یا کامنت کنید

با این کار دیگر فارسی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درست شد مرسی

برای مشکل wp-jalali چیکار کنم ؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر وقتش هست که بازنویسی بشه.

صلوات !!!

من موندم این افزونه چی داره میکنه که همه باهاش دعوا دارن ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درست شد مرسی

برای مشکل wp-jalali چیکار کنم ؟ :)

چه مشکلی؟

افزونه جلالی هم حل میشه مشکلش

در آینده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اوکی پس ما فعلا استفاده نمی کنیم تا حل بشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 11057
      مشکل در نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
      بعد نصب کردن ورد پرس سایت بالا نمیاد،این اخطار رو نشون میده:

Not Found
      The requested URL / was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    • توسط chiften
      سلام . آیا افزونه ای هست تا لینک های دانلود رو به ایمیل ارسال کنه و بتونیم زمان براش تعیین کنیم مثلا هر 5 ساعت یک بار کاربر بتونه لینک درخواست بده و نتونه همه مطالب رو یکجا دانلود کنه و بره ؟؟
      یا راهی شبیه به این که دسترسی به لینک های دانلود سایت رو براش محدود به زمان کنه
      مثلا لینک داینامیک بسازه و محدودیت در تعداد در روز داشته بایه یا …
      ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط mehr-cs
      سلام
      من میخوام دو تا ساعت به وقت مثلا تهران و لس آنجلس داشته باشم و اینارو به صورت گرافیکی و مجزا توی سایتم به صورت HTML/JAVA Script داشته باشم.
      کسی از دوستان راه حلی برای این موضوع داره ؟
    • توسط runy
      سلام
      کد پست تایپ زیر را در فانشن گذاشتم .
      //---------------------— function wpp_custom_post_type() {     $labels = array(         'name'                => __( 'Post Types', 'text_domain' ),         'singular_name'       => __( 'Post Type', 'text_domain' ),         'menu_name'           => __( 'Post Type', 'text_domain' ),         'parent_item_colon'   => __( 'Parent Item:', 'text_domain' ),         'all_items'           => __( 'All Items', 'text_domain' ),         'view_item'           => __( 'View Item', 'text_domain' ),         'add_new_item'        => __( 'Add New Item', 'text_domain' ),         'add_new'             => __( 'Add New', 'text_domain' ),         'edit_item'           => __( 'Edit Item', 'text_domain' ),         'update_item'         => __( 'Update Item', 'text_domain' ),         'search_items'        => __( 'Search Item', 'text_domain' ),         'not_found'           => __( 'Not found', 'text_domain' ),         'not_found_in_trash'  => __( 'Not found in Trash', 'text_domain' ),     );     $rewrite = array(         'slug'                => 'post_type',         'with_front'          => true,         'pages'               => true,         'feeds'               => true,     );     $capabilities = array(         'edit_post'           => 'edit_post',         'read_post'           => 'read_post',         'delete_post'         => 'delete_post',         'edit_posts'          => 'edit_posts',         'edit_others_posts'   => 'edit_others_posts',         'publish_posts'       => 'publish_posts',         'read_private_posts'  => 'read_private_posts',     );     $args = array(         'label'               => __( 'post_type', 'text_domain' ),         'description'         => __( 'Post Type Description', 'text_domain' ),         'labels'              => $labels,         'supports'            => array( 'title', 'editor', 'excerpt', 'author', 'thumbnail', 'comments', 'trackbacks', 'revisions', 'custom-fields', 'page-attributes', 'post-formats', ),         'taxonomies'          => array( 'category', 'post_tag' ),         'hierarchical'        => false,         'public'              => true,         'show_ui'             => true,         'show_in_menu'        => true,         'show_in_nav_menus'   => true,         'show_in_admin_bar'   => true,         'menu_position'       => 5,         'menu_icon'           => 'dashicons-welcome-learn-more',         'can_export'          => true,         'has_archive'         => true,         'exclude_from_search' => false,         'publicly_queryable'  => true,         'query_var'           => 'post_type',         'rewrite'             => $rewrite,         'capabilities'        => $capabilities,     );     register_post_type( 'post_type', $args ); } add_action( 'init', 'wpp_custom_post_type', 0 ); //------------ ولی نمیتونه پست ها را نمایش بده .
      مشکل دومش اینکه حتی تو لیست خودش توی پیشخوان هم نمیتونه نمایش بده .

مشکل کجاست  ؟؟
    • توسط mamin
      سلام 

من از افزونه flag icon استفاده میکنم ولی نمیخوام پرچمارو نشون بده برای زبان ها، فقط بالای هدر مثلا اینجوری نشون بده >> fa/en 
      یه همچنین چیزی...
      یا فرضا مثل این سایت

کسی افزونه ای یا کدی سراغ داره برای این منظور؟