رفتن به مطلب

مرتب کردن منو ها و ایجاد یک دسته خاص !

!Mojtaba

پست های پیشنهاد شده

سلام ...

1- این دسته بندی هایی که ایجاد کردم و به صورت منو زیره هیدرم نشون داده شده رو میخام مرتبشون کنم ... یعنی مثلا جا دو تا دتسه رو با هم عوض کنم ...

2- میخام ی دسته ایجاد کنم که تو دسته بندی ها نشونش نده یعنی دسته بندی وجود داشته باشه ولی تو اون منو ها نشونش نده مثل ویژه ...

لینک به ارسال

الان همین منو و ساب منو هایی که موجودند با چی ایجاد شدند؟ افزونه؟ فهرست دلخواه؟

لینک به ارسال

بهترین و راحت ترین کار همونطور که دوستان اشاره کردند استفاده از فهرست دلخواهه از طریق پیشخوان - نمایش - فهرست دلخواه بهش دسترسی دارید و اگر پوسته از فهرست پشتیبانی کنه در همون بخش مشخصه و الا بعد از ساخت پوسته از طریق ابزارک ها هم می تونید اضافه اش کنید

لینک به ارسال

درود

قالبت از فهرست پشتیبانی میکنه

بله ...

الان همین منو و ساب منو هایی که موجودند با چی ایجاد شدند؟ افزونه؟ فهرست دلخواه؟

این منو ها منظورم دسته بندی ها است که زیره هیدره :

اینارو میخام مرتب کنم

بهترین و راحت ترین کار همونطور که دوستان اشاره کردند استفاده از فهرست دلخواهه از طریق پیشخوان - نمایش - فهرست دلخواه بهش دسترسی دارید و اگر پوسته از فهرست پشتیبانی کنه در همون بخش مشخصه و الا بعد از ساخت پوسته از طریق ابزارک ها هم می تونید اضافه اش کنید

بله ...

لینک به ارسال

خوب اگر قرار نیست تغییری در اینها بعده ها باشه و همیشه دسته ها ثابتند کدش را html کن که لود سایت هم سریعتر بشه

آدرس آنلاین سایت + ترتیبی که می خواهی پست ها قرار بگیرند را بگذار

لینک به ارسال

خوب اگر قرار نیست تغییری در اینها بعده ها باشه و همیشه دسته ها ثابتند کدش را html کن که لود سایت هم سریعتر بشه

آدرس آنلاین سایت + ترتیبی که می خواهی پست ها قرار بگیرند را بگذار

ادرسم که تو امضام هست ( www.zabbin.ir )

خب اگه بعدها بخام یه گزینه بهش اضافه کنم و یا پاک کنم چطوریه ؟ بعد به این دوباره باید استایل داد ؟ مثلا میشه یه منو با یه طرح دیگه زد ؟

لینک به ارسال

html رو هم می تونید تغییر بدید - اما چرا از فهرست دلخواه استفاده نمی کنید که به سادگی ایجاد میشه و به سادگی تغییر داده میشه

لینک به ارسال

html رو هم می تونید تغییر بدید - اما چرا از فهرست دلخواه استفاده نمی کنید که به سادگی ایجاد میشه و به سادگی تغییر داده میشه

فهرست دلخواه رو زدم ولی اونی که م نمخام نمیشه ! من دقیقا همون منو رو تو همون جا مبخام فقط میخام بعضی از دسته بندی هاش با هم جابجا شه ...

+

اون سوالم این بود که الان یه دسته بندی تو قالبم هست که هیچ جا نشون داده نمیشه ( تو قالب ) ، یعنی ارشیو هم برا خودش داره ووو اما تو هنگام مطلب زدن میاد ... حالا من میخام چندتا از اون دسته های ایجاد کنم ...

لینک به ارسال
خوب اگر قرار نیست تغییری در اینها بعده ها باشه و همیشه دسته ها ثابتند کدش را html کن که لود سایت هم سریعتر بشه آدرس آنلاین سایت + ترتیبی که می خواهی پست ها قرار بگیرند را بگذار
لینک به ارسال
فهرست دلخواه رو زدم ولی اونی که م نمخام نمیشه ! من دقیقا همون منو رو تو همون جا مبخام فقط میخام بعضی از دسته بندی هاش با هم جابجا شه ... + اون سوالم این بود که الان یه دسته بندی تو قالبم هست که هیچ جا نشون داده نمیشه ( تو قالب ) ، یعنی ارشیو هم برا خودش داره ووو اما تو هنگام مطلب زدن میاد ... حالا من میخام چندتا از اون دسته های ایجاد کنم ...

ترتیبی که می خواهی در نمایش داشته باشی را نگفتی

برای نمایش داده نشدن دسته ها در منو های سایت بهترین راه به نظرم فراخوانیشون از طریق سلکتور در css هستش

مثلا برای عدم نمایش دسته بندی "ارتباطات" در سایت شما به style.css می تونی اضافه کنی

.cat-item-43 {display:none !important; }

و هر دسته ای را خواستی نمایش داده نشه عدد ID اونرو با 43 عوض کن

لینک به ارسال

ترتیبی که می خواهی در نمایش داشته باشی را نگفتی

برای نمایش داده نشدن دسته ها در منو های سایت بهترین راه به نظرم فراخوانیشون از طریق سلکتور در css هستش

مثلا برای عدم نمایش دسته بندی "ارتباطات" در سایت شما به style.css می تونی اضافه کنی

.cat-item-43 {display:none !important; }

و هر دسته ای را خواستی نمایش داده نشه عدد ID اونرو با 43 عوض کن

خب آقا ایمان شما یه مثال برام میزنید ، که من خودم هم بتونم یاد بگیرم ؟!

لینک به ارسال

مثال که زدم برادر جان با دقت بخونید متوجه می شید در مورد مرتب کردن منو هم ببینید خودتون متوجه می شید

اگر ترتیبی که می خواهید را بگید

لینک به ارسال

مثال که زدم برادر جان با دقت بخونید متوجه می شید در مورد مرتب کردن منو هم ببینید خودتون متوجه می شید

اگر ترتیبی که می خواهید را بگید

:D

مثال منظورم یه منو ساده بود !

بفرما : خانه / خبرگزاری / زندگی / فرهنگ / ارتباطات / علم و دانش / دین / فرهنگ مقاومت //آموزش /چندرسانه ای / خواندنی ها /

لینک به ارسال

navmenu.zip

محتویات فایل txt را با محتویات داخل

<ul id="menu">
...
</ul>

یعنی کدهایی که جای نقطه ها قرار دارند در فایل header.php عوض کن و تست بگیر

لینک به ارسال

navmenu.zip

محتویات فایل txt را با محتویات داخل

<ul id="menu">
...
</ul>

یعنی کدهایی که جای نقطه ها قرار دارند در فایل header.php عوض کن و تست بگیر

درست شد !

فوق العاده بود آقا ایمان دستت درد نکنه ... اگه خاستم کد هاش رو میتونم عوض کنم ؟

لینک به ارسال
اگه خاستم کد هاش رو میتونم عوض کنم ؟

تا جاییکه بهم نریزه... بله ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...