رفتن به مطلب

اخرین درایور کارت گرافیک NVIDIA GeForce GT 220

Amir.

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان ببخشید ، کسی میتونه اخرین اپدیت درایور این NVIDIA GeForce GT 220 رو برام گیر بیاره ؟

نمیدونم چرا از وقتی اینو خریدم و نصب کردم صفحه ام وسط کار گاهی اوقات یهو سیاه میشه دوباره اوکی میشه !

گفتم با اپدیت شاید حل بشه مشکل ما !

لینک به ارسال

خخخخخخ .

منو بگو چرا اینجا این تاپیک رو زدی ! :D

خیلی ممنون از کمک هاتون .

لینک به ارسال

بابا رو لپ تاپ منم رو ویندوز 8 درایور گرافیک اینتل ناقص نصب می شه گاهی اوقات صفحه مرگ (همون صفحه آبی) میاد و تا صد در صد میره ریستارت می شه

از سایت لپ تاپم درایور جدید دانلود کردم اما جواب نداد بازم

لینک به ارسال

از سایت لپ تاپم درایور جدید دانلود کردم اما جواب نداد بازم

:wacko: برای من صفحه مرگ نمیاد ! یه لحظه صفحه سیاه میشه دوباره اوکی میشه !

اما این پایین گوشه یه علامت اخطار اومده !

باید دنبال یه گرافیک نو بگردم !

لینک به ارسال

سلام

دوستان ببخشید ، کسی میتونه اخرین اپدیت درایور این NVIDIA GeForce GT 220 رو برام گیر بیاره ؟

نمیدونم چرا از وقتی اینو خریدم و نصب کردم صفحه ام وسط کار گاهی اوقات یهو سیاه میشه دوباره اوکی میشه !

گفتم با اپدیت شاید حل بشه مشکل ما !

سلام

فکر کنم این لینک بتونه بیه کمکی بکنه:

http://www.pcpitstop...rce~GT~220.html

اینم لینک نرم افزار Driver Robot

ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

دوست عزیز کاری نداره این رو دانلود کن فقط این که با کرک هست بدون کرک می تونی تا 30 دانلود کنید با کرک تا هر چه قد که پهناباند داشته باشی فقط هم برای گرافیک نیست هر چیزی که نصب نشه باشه رو پیدا می کنه و نصب می کنه اگر اپدیت بیاد آپدیت هم می کنه

دانلود نرم افزار

لینک به ارسال

ویندوز 8 هم الان که نسخه کامل اومده هیچ مشکلی نداره هم وین 8 دارم با گرافیک شما GT 200 هیچ مشکلی هم نداره بهتر برای این چیزا تو سایت های خودش قسمت ساپورت بگردی من که خدایی همه کارام را می یوفته اخرش که راه نیوفته چت می کنم با ساپورت انلاینش دیگه اوکی میشه

این امکانات رو خود سایت هاشون برا همین چیزا گذاشتن

ویرایش شده توسط mafiashare
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...