رفتن به مطلب

کد امنیتی قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

من دارم چند تا قالب طراحی میکنم و قصد دارم فقط روی سایت های اجرا بشه قالب ها که اون قالب رو خودشون خریدن .برای اینکار میخوام یک سیستمی مثل قفل های نرم افزاری روی قالب ها بزارم

یعنی مثلا برای نصب قالب روی یک سایت ، کد اختصاصی اون سایت توی تنظیمات قالب وارد بشه و بعدش قالب فعال بشه

و بتونم برای هر سایت در صورت نیاز کد جدید هم بسازم و اگه قالب روی ادرس دامنه دیگه ای اجرا میخواست بشه ، غیر فعال بشه و کد جدید بخواد.

راه حلی دارید ؟!

لینک به ارسال

شما برنامه‌ای برای کد کردن کدها دارید؟

معرفترین برنامه‌ها: ioncube , zend php encoder هست

این برنامه ها چنین قابلیتی دارند

برنامه های رایگانی هم هستند . اما به سادگی decode میشوند

لینک به ارسال

برنامه ای که فعلا ندارم ...

استفاده و نصب این encoder ها روی قالب وردپرس چطوریه ؟

امکان تعریف سیستم اختصاصی خود قالب وجود داره ؟

لینک به ارسال

وردپرس با php encoders مشکلی نداره

امکان تعریف سیستم اختصاصی خود قالب وجود داره ؟

یعنی چی؟

لینک به ارسال

یعنی مثلا به جای استفاده از encoder ها ، به ازای هر کسی که خریدار قالب ها هست، یک کد توی توابع پوسته گذاشته بشه و کاری کنه که فقط روی دامنه خریدار کار کنه و فقط هم با یک رمز نصب و اجرا بشه... این کد واسه هر خریدار و هر دامنه متغیر باشه و براش بصورت دستی خودم دامنه و پسورد تایید بزارم.

ویرایش شده توسط Farzad
لینک به ارسال

به هر حال امکان ویرایش پوسته و برداشتن کد هست

یک نمونه:

http://stackoverflow.com/questions/6611611/protect-wordpress-theme-with-license-key-validation

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...