رفتن به مطلب

نظر شما درباره قالب خبری جدیدم

Farzad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم هر گونه نظر و پیشنهادی رو اگه درباره قالب جدیدم دارین بدید لطفا تا تغییرات رو اعمال کنم. البته بعضی بخش هاش باید تغییر پیدا کنن و عوض بشن. مثل هدرش که باید طراحی بشه براش و منوی سمت راستش باید تکمیل بشه و همچنین به منوی بالا ابزار سرچ هم اضافه بشه ....

صفحه ادامه مطلب هم منوی تبلیغات سمت چپ رو نداره فقط و مثل همین صفحه اصلی خواهد بود(مثل سایت های خبری...)

ضمنا اگه ممکنه ارزش ریالی این قالبه هم اگه تو قیمتها هستید بفرمایین.

پیش نمایش »

post-485-0-40828500-1364298012_thumb.png

(لینک)

ویرایش شده توسط Farzad
لینک به ارسال

قالب خوبیه چندتا چیز روش کار بشه خیلی خوب میشه

فاصله ستون ها

لیست منو ها یکم فاصله بیشتری داشته باشند

گذاشتن تاریخ برای پست ها

لینک به ارسال

فونت بهتری انتخاب بشه

فاصله بین ستونها بیشتر بشه

منوی افقی بالا برداشته بشه عمودی بشه بیاد تو سایدبار راست(اگه تعداد دسته بندیها زیاد بشه از div خودش میزنه بیرون و درازای کمش هم تو قالب به خاطر جا شدن دسته بندی بیشتر هست)

جای تبلیغات هم عوض بشه هم خوبه مثلا یک بخش زیر هدر و یک بخش از اون هم بالای فوتر قرار بگیره جا برای ستونهای دیگه باز میشه و بهتر میشه

لینک به ارسال

فونت بهتری انتخاب بشه

فاصله بین ستونها بیشتر بشه

منوی افقی بالا برداشته بشه عمودی بشه بیاد تو سایدبار راست(اگه تعداد دسته بندیها زیاد بشه از div خودش میزنه بیرون و درازای کمش هم تو قالب به خاطر جا شدن دسته بندی بیشتر هست)

جای تبلیغات هم عوض بشه هم خوبه مثلا یک بخش زیر هدر و یک بخش از اون هم بالای فوتر قرار بگیره جا برای ستونهای دیگه باز میشه و بهتر میشه

به نظر پیشنهادات تون خوب بود..

به نظر تون فونت تاهوما ی متن و غیره رو عوض کنم یا فونت koodak استفاده شده درمنو ها و تایتلها رو ؟

فاصله بین ستون ها اگه بیشتر بشه باید کل بادی سایزش بیشتر بشه و ممکنه در بعضی رزولیشین ها جواب نده ....

--------

منتظر نظرات خوب سایر دوستان هم هستیم ...

لینک به ارسال

فونت رو به تاهوما تغییر بدید سرعت لود بیشتر میشه... چون اینطوری باید یه حجمی از فونت ها رو لود کنه

لینک به ارسال

بهتره روی فواصل بیشتر کار کنید

فاصله‌ها خیلی کم هستند

از رنگارنگی لینکها هم بکاهید

لینک به ارسال

فونت رو به تاهوما تغییر بدید سرعت لود بیشتر میشه... چون اینطوری باید یه حجمی از فونت ها رو لود کنه

قشنگی قالب و تیتر ها فقط به فونت هاش هست...

اگه حذف بشه قشنگ نمیشه.

البته میشه با فونت Times New Roman هم هماهنگ کرد که نصب و فراخوانی فونت نخواد ولی ظاهر زیبایی نداره ...

لینک به ارسال

فونت یکان برای اندازه های کوچیک مناسبه.

برای اندازه های بزرگ فونت کودک بهتر هست.

برای نوشته های عادی هم تاهوما میشه استفاده کرد.

سرتیترها رو برای هماهنگی و ظرافت بیشتر میشه کمی نازکتر کرد.

بنظر من بهتره سایه های سرتیترها رو بردارید.

به عکسها بهتره یک فریم مناسبتر بدید.

برای فهرست ها بهتره padding برای چپ و راست بیشتر بشه.

لینک به ارسال

به نظر تون فونت تاهوما ی متن و غیره رو عوض کنم یا فونت koodak استفاده شده درمنو ها و تایتلها رو ؟

فونت متن خوبه فونت عنوانها و منو رو عوض کنین

فاصله بین ستون ها اگه بیشتر بشه باید کل بادی سایزش بیشتر بشه و ممکنه در بعضی رزولیشین ها جواب نده ....

برای همین کمبود جا گفتم اون بخش تبلیغات رو به زیر هدر یا بالای فوتر انتقال بدین اینجوری هم جا برای ستونهای دیگه باز میشه که بتونین سایز مناسبتری بهشون بدی و هم اینکه به راحتی فاصله بین ستونها رو تنظیم کنی

لینک به ارسال

فونت متن خوبه فونت عنوانها و منو رو عوض کنین

برای همین کمبود جا گفتم اون بخش تبلیغات رو به زیر هدر یا بالای فوتر انتقال بدین اینجوری هم جا برای ستونهای دیگه باز میشه که بتونین سایز مناسبتری بهشون بدی و هم اینکه به راحتی فاصله بین ستونها رو تنظیم کنی

فونت منو ها و غیره رو عوض کردم ؛ از نظرات ممنونم ،

درمورد منوی تبلیغات ، اگه بیاد پایین هدر یا بالای فوتر باید بنر افقی توش بزاریم که از حالت خبری درمیاد به نظرم...

سایت های خبری مثل مشرق-صراط-تابناک-وغیره رو دقت کنید اکثراً همین طوری هستند .. .

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

فونت منو ها و غیره رو عوض کردم ؛ از نظرات ممنونم ،

درمورد منوی تبلیغات ، اگه بیاد پایین هدر یا بالای فوتر باید بنر افقی توش بزاریم که از حالت خبری درمیاد به نظرم...

سایت های خبری مثل مشرق-صراط-تابناک-وغیره رو دقت کنید اکثراً همین طوری هستند .. .

برای فونت های آنلاین کد را به اینصورت تغییر بدید به عنوان مثال برای فونت B traffic که فایلش رو آپلود کردید در قسمت فراخوانی هم فرض می کنیم نام mybtraffic رو روش گذاشتید

font-family:"B Traffic", Traffic, "mybtraffic";

به این شکل اول سایت از روی ویندوز کاربر فونت رو می خونه و اگر کاربر فونت را نصب نداشت به سراغ فونت آپلود شده می آد و در نتیجه تاثیر چندانی در سرعت لود سایت نخواهد داشت

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

قالب جالبی شده دوست عزیز

فقط اگه یه قسمت خبرهای فوری (Breaking News) بهش اضافه کنی که اسم آخرین مطالب یک دسته خاص رو تیتر وار بگه خیلی خوب میشه

واینکه کی تکمیل میشه شاید منم احتیاجش دشته باشم

لینک به ارسال

ما حسودیمان شد.ما هم از اینها میخواهیم :(

قالب خوبیه.قالب خبری.یه قالب خبریه خوب.فقط یکم فاصله ی تصویر شاخص با متن بیشتر باشه جالب میشه.

لینک به ارسال

قالب جالبی شده دوست عزیز

فقط اگه یه قسمت خبرهای فوری (Breaking News) بهش اضافه کنی که اسم آخرین مطالب یک دسته خاص رو تیتر وار بگه خیلی خوب میشه

واینکه کی تکمیل میشه شاید منم احتیاجش دشته باشم

متشکرم آقا محمد ،

در مورد خبر فوری موافقم با شما. اگه بخواد توی یک سایت حرفه ای مورد استفاده قرار بگیره اون بخش هم نیاز داره.

الان تقریبا تکمیله و بخش های زیادی بهش اضافه شده ، مثل فرم جستجو ، ابزارک های کامل ، فرم ارسال نظر و قالب نظرات ، کوچک و بزرگ کردن متن ، سئوی قالب و غیره..

اگه قالب رو خواستین توی پ.خ در خدمت تون هستم .

ما حسودیمان شد.ما هم از اینها میخواهیم :(

قالب خوبیه.قالب خبری.یه قالب خبریه خوب.فقط یکم فاصله ی تصویر شاخص با متن بیشتر باشه جالب میشه.

متشکرم دوست عزیز از نظر تون :) قابل شما رو هم نداره !

نظرات مفید کلیه دوستان اعمال خواهد شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...