milad2

سئو برای سایت گالری

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خسته نباشید

دوستان برای سئو هر چه بهتر یک سایت که کاملا گالری است چه افزونه ها و راهکار هایی پیشنهاد می فرمایید

این سایت متن ندارد و فقط عکس است. مگر توضیح عکس ها که در این باره هم سپاسگزار می شویم راهنمایی بفرمایید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب هر عکس عنوان داره.

برای سئو کلی سایت مباحث زیادی مطرح شده که مطمئنا مطالعه کردید.

برای عکس هم داشتن alt و title رو رعایت کنید کفایت میکنه.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خسته نباشید

ببخشید دوستان در باره این تایپیک و افزونه ی معرفی شده لطف می فرمایید توضیح دهید که در پست هایی که کاملا از گالری وردپرس استفاده می کنیم وقتی این افزونه را نصب کردیم و alt رو خودش اتوماتیک از عنوان می گیره و یا باید خودمان بهش بدیم اگر باید وارد کنیم سپاسگزار می شویم راهنمایی بفرمایید.

درباره سایز بندی عکس در مرورگر فایرفاکس هم که فرمودید روی گوشه عکس کلیک شود اگر از گالری استفاده شود آیا می شود باز هم این کار را انجام داد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید وقتی شما سایتی ایجاد می کنید که تصویر محور هست و متن زیادی نداره در این صورت تنها چیزهایی که به شما برای ایندکس بهتر کمک می کنه یکی کد نویسی و تگ نویسی قالب و دیگری خاصیت های تصویر و گالری (image name - image alt - image description - gallery name - gallery description) هستند.

و اینکه بتونید بین این پارامترها و تگ های هر صفحه در قالبتون ارتباط مناسب ایجاد کنید.

برای درک بهتر از ارتباط این دو گروه بهتره که سورس های سایت های گالری خوب و همچنین دموی قالب های وردپرسی ویژه گالری ها رو ببینید.

و مناسب تر اینه که علاوه بر ساخت سایت مپ برای صفحات (که احتمالاً نقش خودشون رو به گالری ها میدن) سایت مپی ویژه ی تصاویر هم بسازید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان سپاسگزاریم برای راهنمایی

ما در هم چند موضوع مشکل داریم

image alt رو چه طور باید قرار داد

از پوسته های الگانت مخصوص گالری استفاده شده آیا بازهم باید کد نویسی و تگ ها این پوسته ها را بررسی کنیم؟

سایت مپ مجزا برای عکس ها چه فایده هایی داره و برای ایجادش هم لطفا راهنمایی بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

alt رو میشه در رسانه وردپرس تعریف کرد . هنگام درج در مطلب

بررسی کنید مشخصه alt , title داشته باشد و اگر ندارد:

http://wordpress.org/extend/plugins/seo-image/
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-image-seo/

برای سایت‌مپ

http://wordpress.org/extend/plugins/udinra-all-image-sitemap/
http://wordpress.org/extend/plugins/google-image-sitemap/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خسته نباشید

دوستان سپاسگزایم برای راهنمایی

ببحشید سوال خیلی مبتدیانه است

ما ا زSEO Friendly Images استفاده می کنیم

اما در رسانه گزینه alt اضافه نمی شود

سپاسگزار می شویم توضیح بیشتری درباره گزینه alt بفرمایید

عکس

post-22-0-30810800-1364634539_thumb.jpg

post-22-0-01529100-1364634607_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در رسانه اضافه نمیشه و اون قسمت "متن جایگزین" رو میتوانید پر کنید

این افزونه و افزونه های مشابه روی خروجی مطلب تاثیر میزارند

البته باز هم بستگی به نوع درج و شیوه نمایش تصاویر در سایت داره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاسگزاری برای راهنمایی

ببخشید دوستان اگر سه قسمت نام ، متن جایگزین و توضیح را برای هر عکس یک نام مشخص قرار دهیم بهتره یا متن تفاوت کند

سپاسگزار می شویم درباره این سه قسمت برای بهترین راه پر کردن هر عکس توضیح بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میخواهید سایت گالری بسازید پس بهتره که هر سه رو متفاوت اما مرتبط و دقیق بنویسید

در سایتهای گالری برچسب ها خیلی مهمند - فرض کنید 10 تا آلبوم دارید با موضوعات مختلف - که در این 10 آلبوم مثلاً 4 تصویر از 4 خودکار وجود داره - برای این 4 تصویر تگ "خودکار" بذارید تا قابلیت جستجو ایجاد بشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rasoulsamadi
      سلام.
      من افزونه سئو yoast seo استفاده میکنم.
      میخوام که مطالبم که ایندکس میشه به این صورت مثل سایت ژاکت نشون بده.
      لطفا راهنمایی کنید کجای افزونه از چه تگی استفاده کنم. با تشکر parsafun.ir سایت خودم

www.parsafun.ir

• توسط royairani
      درود بر همگی
      عنوان محصولات ووکامرس سایت من با تگ <h1> قرار میگیره
      برای تغیر این تگ باید چیکار کنم؟؟؟؟
      خسته نباشید
    • توسط A . S
      سلام 
      با افزونه یوست سئو ما یه مشکلی پیدا کردیم 
      توی محصولات به خوبی کار میکنه ، اما توی نوشته ها ؛ دیگه برای سئو چیزی رو نمیاره ، به عبارتی روی نوشته ها کار نمیکنه الان ، قبلا کار میکرد ! دلیلش چی میتونه باشه و چطور میشه درستش کرد؟؟
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      کسی میدونه برای حفظ رتبه سایت در یک کلمه کلیدی چه باید کرد؟ من برای یه کلمه کلیدی یک مطلب نوشتم و صفحه اول گوگل قرار گرفت و رفته رفته به صفحات بعدی گوگل رفت!
      لطفا این رو هم کمک کنید که چطور بعضی سایت ها که خیلی هم مطلب ندارند و فقط معرفی محصول ساده هستند توی یکسری کلمات کلیدی رتبه اول هستند و اول هم میمونن؟ تبلیغات گوگل رو میدونم که از این دست نیستند.
      سپاس
    • توسط consbank
      سلام یه مشکلی با افزونه سئو دارم 

تنظیماتش حذف شده یعنی یه برنامه نویس حذف کرده فکر کنم. چون من نمی تونم نقشه سایتو پیدا کنم و حذفش کنم و با یه افزونه دیگه نقشه سایت بسازم 

این سایتمه http://consbank.com

اگه خواستید از داشبوردم عکس بدم که ببنید تنظیمات نداره افزونه وردپرس سئو و چون از تو کد نویسی احتمالا حذف شده حدس میزنم پاک کنم دوباره نصب کنم بازم نیاد . چی کار کنم ؟