رفتن به مطلب

مقایسه دو فایل

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من می خواستم دو تا فایل رو با هم مقایسه کنم، به طور مثال یه فایل استایل که توش تغییر داده شده با فایل اصلی همون استایل، یعنی می خوام بفهمم که کجای اون فایل تغییر داده شده، آیا نرم افزاری برای این کار وجود داره؟

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

بله.

اگر آفیس ۲۰۰۷ داشته باشید که را زیر کمک خواهد کرد.

برای این منظور ابتدا نرم‏ افزار Word (فقط نسخه های ۲۰۰۷ به بعد این امکان را دارند ) را اجرا نمایید. پس از باز شدن برنامه در نوار بالای صفحه به تب Review بروید.حال در قسمت Compare، بر روی دکمه Compare کلیک کرده و مجدد Compare را انتخاب نمایید.

در پنجره باز شده، در قسمت Original document باید فایل Word اصلی خود را که می خواهید فایلی را با آن مقایسه کنید و در قسمت Revised document نیز فایل دیگر را انتخاب نمایید. برای این کار حتما بر روی دکمه پوشه زرد رنگ هر قسمت کلیک کرده و فایل را انتخاب کنید.

با فشردن دکمه More می توانید از تنظیمات مقایسه مانند اینکه چه چیزی باید مقایسه شود و همچنین تنظیمات نمایش تغییرات می‏توانید استفاده نمایید.

حال دکمه OK را فشار دهید تا مقایسه انجام می‏گیرد و نتیجه ظاهر می‏شود.

اگر این طور راحت نبودید می توانید برنامه زیر را از سایت soft98 دریافت کنید.

http://soft98.ir/sof...ofessional.html

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

notepad++ برای فایلهای متنی خوب هست

افزونه compare رو باید نصب کنید

لینک به ارسال

notepad++ برای فایلهای متنی خوب هست

افزونه compare رو باید نصب کنید

خیلی عالی بود ممنون، فک کنم بین این راهها این بهترین راهه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...