رفتن به مطلب

ورودی گوگل خیلی بد! تعداد ایندکس گوگل خیلی خوب!

J4V4D

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

معمولا اگه از قسمت index status گوگل وبمستر یه سایت رو چک کنین، اکثر اوقات نمودار به این صورته که اگه شما مثلا 100 تا ایندکس دارین تعداد ever crawled چندین برابر اونه مثلا 1000 تا ؛

حالا مشکل من اینجاس که یه سایت داریم که دقیقا عکس این قضیه هست!! یعنی تعداد ایندکس خیلی خوبه، حدودا 4000 تا؛ و در عوض تعداد crawl یک دهم اون یعنی 400 تا ؛ و نتیجه اون شده اینکه ورودی گوگل این سایت با تقریب خوبی صفره :rolleyes: (با تشکر از گوگل)

دوستان اگه نظر یا مشکل مشابهی داشتین ممنون میشم مطرح کنین شاید مشکل مام حل بشه!

اینم آدرس: http://Zardnevis.ir

در ضمن قالب فعلی رو 2 3 روزه که فعال کردم، تا قبل از اون یکی دیگه بوده

+ اینکه دامنه رو تازه ثبت کردم، در نتیجه تعداد ورودی گوگل و کلا حمایت گوگل باید خیلی عالی باشه

تشـــــکر

لینک به ارسال

سلام دوستان،

معمولا اگه از قسمت index status گوگل وبمستر یه سایت رو چک کنین، اکثر اوقات نمودار به این صورته که اگه شما مثلا 100 تا ایندکس دارین تعداد ever crawled چندین برابر اونه مثلا 1000 تا ؛

حالا مشکل من اینجاس که یه سایت داریم که دقیقا عکس این قضیه هست!! یعنی تعداد ایندکس خیلی خوبه، حدودا 4000 تا؛ و در عوض تعداد crawl یک دهم اون یعنی 400 تا ؛ و نتیجه اون شده اینکه ورودی گوگل این سایت با تقریب خوبی صفره :rolleyes: (با تشکر از گوگل)

دوستان اگه نظر یا مشکل مشابهی داشتین ممنون میشم مطرح کنین شاید مشکل مام حل بشه!

اینم آدرس: http://Zardnevis.ir

در ضمن قالب فعلی رو 2 3 روزه که فعال کردم، تا قبل از اون یکی دیگه بوده

+ اینکه دامنه رو تازه ثبت کردم، در نتیجه تعداد ورودی گوگل و کلا حمایت گوگل باید خیلی عالی باشه

تشـــــکر

خیلی چیز ها میتونه تاثیر داشته باشه خوب دوسته من ...

اولیش اینه که همه مطالبت کپی هستن ( گوگل فهمیده ...) :D

افزونه چی نصب کردی ؟ برا سئو ...

دیگه همه چی میتونه دخیل باشه مثلا برچسب ها وووو ... ولی مهمترینش همون مطالب کپی و اختصاصی نبودنش هست

لینک به ارسال

گوگل به شدت به مطالب کپی گیر میده .

من وقت نکردم سایت شما رو ببینم

اما یه مطلب اختصاصی سئو نشده به صد تا مطلب سئو شده می ارزه !

نظر شخصی : ختم کلام سئو رو باید بگیم " مطلب اختصاصی " !

.

شما که نمیتونید مطلب تولید کنید حداقل بهتره یه سری اصول و قوائد رو رعایت کنید.

توصیه من مثل دقعات قبل اینه که مقالات سایت های سئو معروف ایرانی مثل یک ادمین و میهن سئو و سئوموز و ... رو حتما حتما مطالعه کنید !

لینک به ارسال

خیلی چیز ها میتونه تاثیر داشته باشه خوب دوسته من ...

اولیش اینه که همه مطالبت کپی هستن ( گوگل فهمیده ...) :D

افزونه چی نصب کردی ؟ برا سئو ...

دیگه همه چی میتونه دخیل باشه مثلا برچسب ها وووو ... ولی مهمترینش همون مطالب کپی و اختصاصی نبودنش هست

اول از همه در مورد مطالب کپی!

نمی دونم دقیقا چندتا، ولی حداقل 2تا سایت رو می دونم که کاملا کپی اند، ولی الکسای خیلی خوبی دارن و فک کنم بازدید خوبی هم داشته باشن: 1. برترین ها 2. سیمرغ

اما در مورد افزونه سئو:

من هنوز موندم که واقعا این افزونه های سئو لازمند یا نه؟!! چون یکی دو تا رو که قبلا ها تست کردم فقط تایتل صفحات و کلمات کلیدی رو درست می کرد؛ در صورتی که این کار رو اکثر قالب هایی که دیدم (اکثرا خارجی) خودشون انجام میدن!

نظرتون؟

لینک به ارسال

گوگل به شدت به مطالب کپی گیر میده .

من وقت نکردم سایت شما رو ببینم

اما یه مطلب اختصاصی سئو نشده به صد تا مطلب سئو شده می ارزه !

نظر شخصی : ختم کلام سئو رو باید بگیم " مطلب اختصاصی " !

.

شما که نمیتونید مطلب تولید کنید حداقل بهتره یه سری اصول و قوائد رو رعایت کنید.

توصیه من مثل دقعات قبل اینه که مقالات سایت های سئو معروف ایرانی مثل یک ادمین و میهن سئو و سئوموز و ... رو حتما حتما مطالعه کنید !

والا همه میگن مطلب اختصاصی! اما به نظر خودتون یه سایت با روزی مثلا دو سه تا مطلب اختصاصی خوب (طبیعتا تولید محتوا خیلی وقت گیرتر از کپی پیسته :D ) چقدر طول میکشه تا یه بازدید خوب پیدا کنه با یه الکسای خوب؟

ما خودمون تو یه سایت دیگه مطلب اختصاصی میذاشتیم (بماند که مشکلاتی داشت ، یه چند ماهی نتونستیم آپ کنیم و ... ) اما اون اواخر جوری شده بود که وقتی پست می رفتیم الکسا می رفت بالا، نمی رفتیم میومد پایین یا ثابت می موند؛

ورودی گوگلش هم حدودا 1000-1500 بود!

لینک به ارسال

اول از همه در مورد مطالب کپی!

نمی دونم دقیقا چندتا، ولی حداقل 2تا سایت رو می دونم که کاملا کپی اند، ولی الکسای خیلی خوبی دارن و فک کنم بازدید خوبی هم داشته باشن: 1. برترین ها 2. سیمرغ

اما در مورد افزونه سئو:

من هنوز موندم که واقعا این افزونه های سئو لازمند یا نه؟!! چون یکی دو تا رو که قبلا ها تست کردم فقط تایتل صفحات و کلمات کلیدی رو درست می کرد؛ در صورتی که این کار رو اکثر قالب هایی که دیدم (اکثرا خارجی) خودشون انجام میدن!

نظرتون؟

روش محاسبه رتبه برای گوگل و الکسا جمع بازدیدکنندگان امروز + دیروزه و چون معدل نمی گیرند یک سایت قدیمی همیشه رتبه ای بالاتر از سایت جدید داره

کپی کردن مطالب به خودی خود بد نیست ولی معمولا آیتمی که تاثیری مثبت در سایت بگذارد نخواهد بود مخصوصا در یک سال اول کار

البته باز هم بستگی دارد چه چیزی را کپی کرده باشید

مثلا مطالبی که عموما مطالب روز می شوند و تقریبا همه سایتهای بزرگ و کوچک قرارش دادند هیچ تاثیری در رتبه سایت نخواهد داشت و شاید ضرر هم داشته باشه

اما پیدا کردن یک مطلب نایاب و قرار دادنش بر عکس تاثیر مثبت داره و اگر بتونی مناسبتی را در نظر بگیرید که مطلب مورد نظر در اون مناسبت جستجوی بیشتری داشته باشه اون مطلب به مراتب بسیار بیش از مطالب تولیدی خودتون در رتبه سایت تاثیر گذاره

اصولا بسیاری ازکارهای سئو مثل دستکاری css کارهایی نمایشی اند

والا همه میگن مطلب اختصاصی! اما به نظر خودتون یه سایت با روزی مثلا دو سه تا مطلب اختصاصی خوب (طبیعتا تولید محتوا خیلی وقت گیرتر از کپی پیسته :D ) چقدر طول میکشه تا یه بازدید خوب پیدا کنه با یه الکسای خوب؟

ما خودمون تو یه سایت دیگه مطلب اختصاصی میذاشتیم (بماند که مشکلاتی داشت ، یه چند ماهی نتونستیم آپ کنیم و ... ) اما اون اواخر جوری شده بود که وقتی پست می رفتیم الکسا می رفت بالا، نمی رفتیم میومد پایین یا ثابت می موند؛

مهم صرفا تولید محتوا نیست مهم تولید محتوای کار آمد و بدردخوریه که مردم در جستجوش باشند و معمولا کسی به تنهایی قادر نخواهد بود روزی سه چهار مطلب به دردخور تولید کنه

لینک به ارسال

روش محاسبه رتبه برای گوگل و الکسا جمع بازدیدکنندگان امروز + دیروزه و چون معدل نمی گیرند یک سایت قدیمی همیشه رتبه ای بالاتر از سایت جدید داره

کپی کردن مطالب به خودی خود بد نیست ولی معمولا آیتمی که تاثیری مثبت در سایت بگذارد نخواهد بود مخصوصا در یک سال اول کار

مثلا مطالبی که عموما مطالب روز می شوند و تقریبا همه سایتهای بزرگ و کوچک قرارش دادند هیچ تاثیری در رتبه سایت نخواهد داشت و شاید ضرر هم داشته باشه

اما پیدا کردن یک مطلب نایاب و قرار دادنش بر عکس تاثیر مثبت داره و اگر بتونی مناسبتی را در نظر بگیرید که مطلب مورد نظر در اون مناسبت جستجوی بیشتری داشته باشه اون مطلب به مراتب بسیار بیش از مطالب تولیدی خودتون در رتبه سایت تاثیر گذاره

مهم صرفا تولید محتوا نیست مهم تولید محتوای کار آمد و بدردخوریه که مردم در جستجوش باشند و معمولا کسی به تنهایی قادر نخواهد بود روزی سه چهار مطلب به دردخور تولید کنه

واقعا دستتون درد نکنه، توضیحاتتون بسیار کامل بود؛

چند تا سوال دیگه از خدمت شما و بقیه دوستان می پرسم امیدوارم به یه نتیجه کاملی برسم؛

1. با توجه به سوال و جواب های قبلی، میشه بیشترین احتمال برای کم بودن ورودی گوگل رو کپی بودن مطالب در نظر گرفت؟

2. آیا طبیعیه که گوگل مطالب کپی رو در لیست نتایجش نشون نده اما تمام اونها رو ایندکس کنه؟

3. روشی، ابزاری، سایتی چیزی هست که بشه فهمید چرا گوگل ورودی نمیده؟ چون گوگل وبمستر تو این زمینه هیچ اطلاعاتی نمیده!

تشـــــکر

لینک به ارسال

واقعا دستتون درد نکنه، توضیحاتتون بسیار کامل بود؛

چند تا سوال دیگه از خدمت شما و بقیه دوستان می پرسم امیدوارم به یه نتیجه کاملی برسم؛

1. با توجه به سوال و جواب های قبلی، میشه بیشترین احتمال برای کم بودن ورودی گوگل رو کپی بودن مطالب در نظر گرفت؟

2. آیا طبیعیه که گوگل مطالب کپی رو در لیست نتایجش نشون نده اما تمام اونها رو ایندکس کنه؟

3. روشی، ابزاری، سایتی چیزی هست که بشه فهمید چرا گوگل ورودی نمیده؟ چون گوگل وبمستر تو این زمینه هیچ اطلاعاتی نمیده!

تشـــــکر

گوگل فقط مطالبی را ایندکس می کنه که نشون داده ولی ترتیب چینش مطالب یکسان در نتایج جستجو ها به نحویه که احتمالا مطالب شما به صفحه 9 و 10 می رسه که کاربری رو هدایت نمی کنه

لینک به ارسال

با این وضعیت آیا نصب افزونه های سئو کمکی میکنه؟ و اصلا نیازی به نصب چنین افزونه هایی هست؟

و یه سوال اساسی! خیلی اساسی!

اینکه آیا قالب پیش فرض وردپرس سئو هست؟ چون سایتهای چک کردن سئو به اولین چیزهایی که اشکال می گیرن، نداشتن meta description , meta keywords و مثلا تعداد تگهای h1 هست و ...!

آیا واقعا این قالب سئو هست یا اینکه فقط یه قالب دم دستی برای شروع کاره؟؟

لینک به ارسال

با این وضعیت آیا نصب افزونه های سئو کمکی میکنه؟ و اصلا نیازی به نصب چنین افزونه هایی هست؟

و یه سوال اساسی! خیلی اساسی!

اینکه آیا قالب پیش فرض وردپرس سئو هست؟ چون سایتهای چک کردن سئو به اولین چیزهایی که اشکال می گیرن، نداشتن meta description , meta keywords و مثلا تعداد تگهای h1 هست و ...!

آیا واقعا این قالب سئو هست یا اینکه فقط یه قالب دم دستی برای شروع کاره؟؟

کل سئوی قالب بیش از 1 درصد در سئوی سایت تاثیر ندارد اصل سئوی سایت است افزونه های سئو سایت را سئو می کنند یعنی مدیریت بخش های لازم و معرفیشون به روبات ها و ساخت تگ هایبی که موتور جستجو متوجه محتویات سایت بشه که تمام اینها هم بیش از 30 درصد دخیل نیستد سی درصد هم به sitemap و robots.txt بر می گرده و مابقی به محتویات و آنچه عرض شد در بخش آموزش را جستجو کنید و جواب سئوالاتتان را آنجا بیابید این پست از موضوع اصلی خیلی دور شده

لینک به ارسال

دقیقا ... الان سایته من ... از اخبار که اصلا ورودی نداره .... همین ورودی گوگل کم از مطالب بدردبخوریه که معمولا مردم سرچ میکنن ...

لینک به ارسال

1. برترین ها 2. سیمرغ

عزیز این دو سایت در روز حداقل 5 مطلب اختصاصی ( حداقل ! ) ارسال میکنند و سایتشون کاملا جا افتاده !

ولی شما بخوای از اول کپی کنی خب معلومه وضعیت به چه شکل خواهد بود

لینک به ارسال

یه سوال فنی!

به نظرتون اگه تمام مطالب کپی رو حذف کنیم و از اول مطالب غیرکپی منتشر کنیم گوگل ما رو از لیست کپی کارا ! در میاره؟ یا اینکه امیدی به این دامنه نیس دیگه؟

لینک به ارسال

به نظرتون اگه تمام مطالب کپی رو حذف کنیم و از اول مطالب غیرکپی منتشر کنیم گوگل ما رو از لیست کپی کارا ! در میاره؟ یا اینکه امیدی به این دامنه نیس دیگه؟

نیازی نیست حتما از صفر شروع کنید.

از این به بعد مطالب خوب بدید . بک لینک خوب بگیرید و سئو رو رعایت کنید تو مطالبتون + یه قالب سبک و زیبا

همه چیز خود به خود اوکی میشه !

لینک به ارسال

نیازی نیست حتما از صفر شروع کنید.

از این به بعد مطالب خوب بدید . بک لینک خوب بگیرید و سئو رو رعایت کنید تو مطالبتون + یه قالب سبک و زیبا

همه چیز خود به خود اوکی میشه !

چندتا سوال سخت:

1 اینکه نظرتون در مورد قالب زیر ، که قالب قبلی ما بود چیه؟ با توجه به اینکه 2تا اسلایدر داره و احتمالا گوگل نمی تونه اونا رو بخونه!

http://demo.wpzoom.com/telegraph

2 اینکه یه قالب با html5 , css3 چقدر نسبت به یه قالب بدون این امکانات ارجحیت داره؟

تشـــــکر

لینک به ارسال

این یهتیکه رو خوب اومدی تعداد پست بیشتر = الکسای بهتر !

چندتا سوال سخت:

1 اینکه نظرتون در مورد قالب زیر ، که قالب قبلی ما بود چیه؟ با توجه به اینکه 2تا اسلایدر داره و احتمالا گوگل نمی تونه اونا رو بخونه!

http://demo.wpzoom.com/telegraph

2 اینکه یه قالب با html5 , css3 چقدر نسبت به یه قالب بدون این امکانات ارجحیت داره؟

تشـــــکر

عزیز اسلایدر اگه تو خود قالب باشه خونده می شه حتما

و یه قالب بدون این امکانات هم باشه فرقی نداره چون هر دو توسط گوگل شناخته شده و ساپورت می شن

لینک به ارسال

عزیز اسلایدر اگه تو خود قالب باشه خونده می شه حتما

و یه قالب بدون این امکانات هم باشه فرقی نداره چون هر دو توسط گوگل شناخته شده و ساپورت می شن

اینو مطمئن نیستم ولی چیزی که من از یه جایی خوندم به نظرم این بود:

اگه اسکریپت کاملا داخل قالب باشه گوگل اونو شناسایی میکنه! اما اگه از داخل فایل اسکریپت لود بشه نه! حالا در مورد اسلایدر که فقط محتوای ظاهری اسلایدر از اسکریپت لود میشه اما مطالب داخل اون نه، نمی دونم قضیه به چه صورته!!

اما اون جوری که شما میگین ظاهرا اسلایدر در سئوی سایت نباید تاثیر خاصی داشته باشه!؟!

لینک به ارسال

این یهتیکه رو خوب اومدی تعداد پست بیشتر = الکسای بهتر !

خارج از موضوع این تاپیک هستش اما درصد پست های اختصاصی باید حداقل 40% مطالب سایت باشه و طوری بُلد بشه لینک هاش نسبت به سایر مطالب که کاربر جذبش بشه !

بحث زیادی رو میطلبه و اینجا جاش نیست !

لینک به ارسال

اینو مطمئن نیستم ولی چیزی که من از یه جایی خوندم به نظرم این بود:

اگه اسکریپت کاملا داخل قالب باشه گوگل اونو شناسایی میکنه! اما اگه از داخل فایل اسکریپت لود بشه نه! حالا در مورد اسلایدر که فقط محتوای ظاهری اسلایدر از اسکریپت لود میشه اما مطالب داخل اون نه، نمی دونم قضیه به چه صورته!!

اما اون جوری که شما میگین ظاهرا اسلایدر در سئوی سایت نباید تاثیر خاصی داشته باشه!؟!

گوگل که کدهای جاوا اسکریپت قالبتون رو تجزیه نمی کنه

منظور محتواییست که اسلایدرتون نمایش می ده اگر از مطالب سایت خودتون تغذیه بشه قبل از خوندن تگ های سایت مپ اونرو می خونه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

درست همین موضوع برای سایت من که در امضام هست برقرار است.

مطالب به خوبی ایندکس میشه ولی ورودی گوگل ندارم.

نمیدونم دلیلش چیه!

دو سه هفته ورودیام بالا رفت و همه مطالبم در صفحه اول بود ولی باز سایتم در گوگل گم شد. سایتم ۱۵۰۰ مطلب داره که ۵۰۰ تاشش اختصاصی و ۱۰۰۰ مطلبش کپی هست.

اول کپیهارو زدم بعد اختصاصی هارو. به هر حال اینم وضع ما در گوگل ولی در بینگ و یاهو در صفحه اول هستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...