رفتن به مطلب

نظر شما در مورد درگاه های پرداخت

elshan

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان خواستم نظر شما رو در مورد هر یک از درگاه های زیر بدونم.شاید تجربه ای داشتین یا شنیدین و...

کدوم بهتره؟

زرین پال

پای لاین

پارس پال

یا...

؟

لینک به ارسال

زرین پال -> معمولی

پارس پال -> خوب

پای لاین -> کار نکردم!

لینک به ارسال

فقط از پی لاین استفاده کنید.

به نسبت بقیه درگاه ها بهتره .

کارمزد کمتری هم می گیره و سقف مشخصی داره .

لینک به ارسال

پی لاین هم از نظر افزونه کامله و هم پشتیبانی خوبی داره

کارمزدش هم مثل اینکه کم هست و واریزیش هم سریع تره

لینک به ارسال

پی لاین فعلا بخاطر درگاه مستقیم و چند بار تسویه در روز بنظرم بهتر از بقیه باشه

منظور از درگاه مستقیم چیه؟

لینک به ارسال

یعنی بعد از کلیک روی دکمه خرید مستقیم میره توی درگاه بانکی به جای اینکه بره توی سایت پی لاین و کاربر رو معطل کنه ...

البته همین درگاه مستقیم هم اول به مدت 3 ثانیه توی پی لاین میمونه و بعد دایرکت میشه رو بانک ..

(تست کنید متوجه میشید)

در هر صورت کار پی لاین خوبه . تیکت هاشون هم واقعا خوب جواب میدن و به کاربر ها احترام می زارن.

ویرایش شده توسط Farzad
لینک به ارسال

من با زرین پال کار کردم والان میخوام با پی لاین برای فروشگاهم کار کنم . زرین پال خوبه ولی کارمزدش بالاست . توی ثبت سفارشات هم 250 کاراکتر بیشتر قبول نمیکنه و این یکم باعث دردسر میشه .

پی لاین تست آزمایشی داره . یعنی میتونید براحتی تستش کنید بدون ردو بدل کردن وجه - کارمزد داره هر تراکنش که میتونید بندازید گردن خریدار یا اینکه از حساب خودتون کم بشه .

افزونه های بیشتری هم داره و زود به تیکت ها رسیدگی میکنن .

لینک به ارسال

یعنی بعد از کلیک روی دکمه خرید مستقیم میره توی درگاه بانکی به جای اینکه بره توی سایت پی لاین و کاربر رو معطل کنه ...

البته همین درگاه مستقیم هم اول به مدت 3 ثانیه توی پی لاین میمونه و بعد دایرکت میشه رو بانک ..

(تست کنید متوجه میشید)

در هر صورت کار پی لاین خوبه . تیکت هاشون هم واقعا خوب جواب میدن و به کاربر ها احترام می زارن.

تشکر.دنبال بهترینش بودم که به شکر خدا و با لطف و کمک شما و خداوند پیدا کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...