رفتن به مطلب

افزونه فارسی All in One SEO Pack

Parsa

All in One SEO Pack  

90 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا استفاده از افزونه All in One SEO Pack را برای بهبود کارایی سایت مفید می‌دانید؟

• بله
      57
    • تا حدودی
      25
    • خیر
      8

پست های پیشنهاد شده

لطفا تصویر زیر رو ببینید تنظیمات رو درست انجام دادم

تگ هام اصلا ایندکس نمیشه و چون سایتم شاپ و فروشگاه هست این مورد برام حائز اهمیت هست:

لینک مستقیم تصویر و تنظیمات افزونه :

http://www.novinupload.com/data/137337459051.jpg

لطفا راهنمایی بفرمائید

با تشکر و سپاس

post-119-0-45569900-1373374455_thumb.jpg

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

لطفا تصویر زیر رو ببینید تنظیمات رو درست انجام دادم

تگ هام اصلا ایندکس نمیشه و چون سایتم شاپ و فروشگاه هست این مورد برام حائز اهمیت هست:

لینک مستقیم تصویر و تنظیمات افزونه :

http://www.novinuplo...37337459051.jpg

لطفا راهنمایی بفرمائید

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال
ممنون ولی نمی دونم الان تنظیماتی که تو تصویر گذاشتم درسته یا خیراین انجمن با IE 10 بالکل مشکل داره و کلید enter کار نمیکنه لطفا یه فکری بکنید با تشکر
لینک به ارسال

ممنون ولی نمی دونم الان تنظیماتی که تو تصویر گذاشتم درسته یا خیراین انجمن با IE 10 بالکل مشکل داره و کلید enter کار نمیکنه لطفا یه فکری بکنید با تشکر

مشکلی نیست

حتی تنظیمات پیشفرض هم درست هستند

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

دوستان یه سوال در رابطه با این افزونه دارم

نزدیک به یکماه پیش این افزونه رو هاستم برام نصب کرده، از اون موقع تا الان وضعیتم توی جستجوی گوگل هر روز داره بدتر میشه و بازدیدکننده ها هم کمتر! برای جستجوی کلمه ای که همیشه توی صفحه اول گوگل بودم الان تا صفحه 10 رفتم و خبری نبود ... وقتی هم اسم سایت رو جستجو می کردم همیشه صفحات رو مفصل با توضیحات می آورد (مثل اینکه کلمه جی میل رو جستجو کنید) الان فقط یه خط آدرس سایت رو میاره

یه توضیح بدم: هاست من مخصوص وردپرسه و گاهی مشکلاتی پیش میاد یا نیاز به به روز رسانی هست با تیکت رفع می کنه ... اینبار هم مثل قبل برای بهینه شدن احتمالا نصب کرده، قبلا هم که نصب کرد این اتفاق افتاد من بعد از یکی دو هفته پایش که هر روز بد تر می شد، افزونه رو غیر فعال کردم کم کم بهتر شد و اومدم صفحه اول ...

سوالم اینه: الان پس از یکماه دیدم اینطوریه، غیر فعال کنم افزونه رو؟ یا باید صبر کنم و کم کم بهتر بشه؟

سپاس از اساتید

لینک به ارسال

سلام

از حدود یک ماه پیش گوگل روش جستجوی ربات هاش (الگوریتم جستجو) را تغییر داده و این مورد برای اکثر سایت ها رخ داده و فقط سایت شما نیست با ارائه مطالب جدید و کپی نکردن درست خواهد شد و این افزونه هم در بهبود وضعیت میتونه مفید باشه.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

ببخشید این افزونه نسخه جدید نداره یا همینی که در پست اول هست رو باید نصب کنیم؟

نگارش نهایی را از آدرس زیر دریافت کنید:

http://wordpress.org/plugins/all-in-one-seo-pack/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

بهتره سوالتون رو در تاپیک جدا در بخش مشکلات دیگر افزونه ها مطرح کنید

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام وقتی این افزونه رو فعال میکنم یه بخشی در پایین بخش نوشته تازه ایجاد میشه که عنوان و توصیف و تگ رو میخواد اینا رو باید دستی وارد کنم یا نه؟ اخه خودش یه بخشی داره که عنوان پست با توصیفش رو در موتور های جستجو نشون داده.ممنون.

لینک به ارسال

سلام وقتی این افزونه رو فعال میکنم یه بخشی در پایین بخش نوشته تازه ایجاد میشه که عنوان و توصیف و تگ رو میخواد اینا رو باید دستی وارد کنم یا نه؟ اخه خودش یه بخشی داره که عنوان پست با توصیفش رو در موتور های جستجو نشون داده.ممنون.

دوستان میشه جواب بدید؟

^_^

اسپم ندید !

بله باید این بخش هارو پر کنید

لینک به ارسال

خوب کسی جواب نداد من دوباره پست دادم.

منظور من رو نگرفتید. در قسمت پایین پست یه پیش نمایشی از نتیجه موتور جستجو نمایش داده.من سوالم این بود که خودش این اطلاعات رو داره باز هم ما باید وارد کنیم؟آخه اگر خودش اطلاعات رو از پست ها دریافت کنه منم وارد کنم تاثیر منفی داره.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

خوب کسی جواب نداد من دوباره پست دادم.

منظور من رو نگرفتید. در قسمت پایین پست یه پیش نمایشی از نتیجه موتور جستجو نمایش داده.من سوالم این بود که خودش این اطلاعات رو داره باز هم ما باید وارد کنیم؟آخه اگر خودش اطلاعات رو از پست ها دریافت کنه منم وارد کنم تاثیر منفی داره.

خیر این طور نیست

اطلاعاتی که نمایش داده میشه از پست هست

شما میتوانید اینها را با پرکردن فیلدها سفارشی کنید

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام

من از افزونه yoast استفاده میکنم آیا لازمه از این افزنه all in one seo pack هم استفاده کنم ؟

استفاده همزمان از جفتشون تاثیری داره اصلا ؟

سلام ، اینکه کدومشون بهترن رو بار ها بحث کردیم. بستگی به سطح مهارت های شما داره ، در کل افزونه all in one seo pack افزونه ی بهتری هست مخصوصاً چون اتوماتیک و کار افراد متبدی رو به شدّت آسون کرده.

همچنین استفاده از هر دو با هم دیگه نه تنها تأثیر مثبت نداره بلکه کاملاً به ضرر سایتت تموم میشه.

استفاده از هر کدوم از این افزونه ها بسته به سایتت میتونه فرق بکنه.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

دوستان می شه لطفا" یک نفر منو راهنمایی کنه

من تا همین چند روز پیش از افزونه yaost استفاده می کردم و مشکلی هم نبود.. و کیفیت سئوی مطالب هم اکثرا" خوب بود.. ولی قالب سایت را تغییر دادم.. و یک جورایی کاربری سایت هم تغییر کرد.. از یک جور قالب تخصصی مخصوص سایت های tube استفاده می کنم. که نوع ارسال پستش با پست های معمولی فرق می کنه برای همین از چند روز پیش بر اساس افزونه yaost شدیدا" کیفیت سئوی مطالبم افت کرده... من چند تا سایت tube دیگه را دیدم که از all in one seo استفاده می کردن و وضعیت سئو خیلی خوبی هم داشتن

ایا برای این نوع سایت ها که نوع پستشون فرق می کنه بهتره از all in one seo استفاده کنیم؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

کار بسیار خوبی کردی پارسا جان با توجه به اینکه تنضیمات درست خیلی مهمه ، فارسی بودن افزونه کمک بسزایی میکنه.

اما به عنوان کسی که هم all in seo pack و هم Yoast رو تست کرده ؛ شدیداً Yoast رو به همه کاربران توصیه میکنم.

لینک به ارسال

دوستان من دو تا سوال در مورد این افزونه دارم می شه لطفا" منو راهنمایی کنید؟

من توی بخش تنظیمات تیک استفاده اتومایتک از تگ ها را زدم... موقع نوشتن پست ها آیا لازمه بخش مربوط به عنوان مطلب و توصیفات را به طور دستی پر کنم یا خودش اون بخش ها را اتوماتیک پر می کنه؟

سوال دومم در مورد نقشه سایتی هست که این افزونه درست می کنه.. من قبلا" از Google xml sitemap استفاده می کردم....ولی به خاطر تغییر قالب و ارور هایی که می گرفتم غیر فعالش کردم الان که از سایت مپ این افزونه استفاده می کنم تعداد url های سابمیت شده را چند برابر افزایش داده در صورتی که تعداد url های ایندکس شده نسبت به سابق تغییری نکرده ...تنظمیات افزونه هم همون تنظیمات افزونه قبلیه... آیا این مشکلی درست نمی کنه؟ جدیدا" یک سری ارورو 404 هم مربوط به attachment ها توی گوگل وب مستر می گیرم... با این که قبلا" همچین اروروهایی نداشتم....می تونه مربوط به این باشه؟

لینک به ارسال

افزونه سئو وردپرس yoast می تونه انتخاب بهتری باشه نسبت به بقیه

من هرچی گشتم یه اموزش جامع و کامل از این افزونه پیدا نکردم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...