رفتن به مطلب

درخواست چند افزونه برای انتهای پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یکی دوروزه که با سایت آشنا شدم و واقعا خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم

تو مطالب گشتم اما افزونه ای که میخواستم رو پیدا نکردم

افزونه هایی که میخوام ایناست :

1.یه افزونه مثل افزونه ی funcier box که برای هر نویسنده یه کارد انتهای پست ها نشون میده + بیوگرافی و آخرین مطالب ارسالیش ، متاسفانه funcier box روی قالب وب سایت ما جواب نمیده

نمیدونم شایدم از ورژن وردپرسم باشه

اگه افزونه ای هست که همین کار رو انجام بده ممنون میشم معرفیش کنین

2.در غیر اینصورت یه افزونه ای که بیوگرافی کاربر + اکانت های ف.بوک و توئیتر رو نشون بده

و یه افزونه که بصورت مجزا ، آخرین ارسال های هر کاربر رو زیر پست هاش نمایش بده و قابلیت اینو داشته باشه که مثلا بهش بگی چند پست از هر کاربر

اگه معرفی کنین ممنون میشم

یه افزونه ی دیگه هم م یخوام و پیدا نکردم حتا تو سایت های خارجی

3.افزونه ای که مثل فروم ها عمل کنه و نشون بده که کدام کاربرها پست رو لایک کردن ، زیر هر پست نام کاربری کسایی که پست رو لایک کردن نمایش بده

اصلا نمی دونم همچین افزونه ای هست یا نه

پیشاپیش از لطفتون ممنونم

راستی اگه از هر دسته یکی دو تا افزونه معرفی کنین خیلی لطف می کنید :wub:

میترسم رو قالب وبسایت یا ورژن وردپرسم جواب نده :unsure:

ورژن وردپرسم آخرین ورژن ، اپدیت شده

قالب وبسایت رو هم به دلایلی نمی تونم عوض کنم

بازم ممنونم ♥

ببخشید یه افزونه ی دیگه هم میخوام که ورد پرس رو به پیج فیس بوک سایتم متصل کنه اما قابلیت مدیریت داشته باشه

یعنی اجازه بده من به عنوان مدیر سایت مشخص کنم که چه مطلبی از سایتم در فن پیج فیس بوک قرار بگیره

ممنونم ...

لینک به ارسال

ببخشید بابت پست اسپم ... دکمه ی ویرایش پست رو پیدا نکردم

متاسفانه همه ی مشکلاتم یکی یکی یادم میفته ...

یه پلاگین دیه هم میخوام که آواتار اعضای انلاین رو بصروت سطری و ستونی + لینک پروفایلشون ( با کلیک روی آواتار ) نمایش بده

به این صورت :

- - -

- - -

- - -

خیلی هم گشتم دنبالش ، پلاگین هایی که نصب کردم :

wp-useronline

who's online

awebsome online register

wp-online counter

و حتا اون پلاگینی که آقای مصطفا زخمت برنامه نویسیشو کشیدن هم امتحان کردم اما هیچکدومشون اون شکلی که میخوام اعضای انلاین رو نشون نمیدن

لطف می کنید اگه یه افزونه ی خوب معرفی کنین :(

مرسی

لینک به ارسال

همه این ها رو با هم میخواین؟

یکی یکی بخواین تا لا اقل خودتون گیج نشین ومجبور به اسپم نشید

لینک به ارسال

منم گیج شدم فقط این رو فهمیدم واسه نمایش پروفایل نویسنده نیاز به افزونه نیست با کد زیر میتونید بیوگرافی که نویسنده تو پنل خودش تنظیم کرده نشون بده !

<?php the_author_description(); ?>

لینک به ارسال

1 - fancy box دقیقاً همون کاریو که در پست 1 ازش میخواین انجام میده - باید مشکلتونو در این مورد دقیقاً بفرمایید تا دقیقاً بررسی و حل بشه

لینک به ارسال

اگر افزونه های اول و دوم و سوم را جداگانه تهیه کنید قطعا چیز قشنگی نخواهد شد بجای هر سه می تونید از کد استفاده کنید

نام <?php echo the_author_firstname(); ?>
نام خانوادگی <?php echo the_author_lastname();?>
تصویر کاربری <a href="<?php echo get_author_posts_url( get_the_author_meta('id') ) ?>"><?php echo get_avatar( get_the_author_meta('id'), 96) ?></a>
پیوند به یاهو <a href="mailto:<?php echo get_the_author_meta('yim'); ?>" >Yahoo</a>
پیوند به فیسبوک <a href="<?php echo get_the_author_meta('facebook'); ?>" >FaceBook</a>
پیوند به تویتر <a href="<?php echo get_the_author_meta('twitter'); ?>" >Twitter</a>
تعداد ارسال ها <?php (int)get_the_author_posts();?>
بیوگرافی <?php echo get_the_author_meta( 'description' );?>

آخرین ارسال های نویسنده
<?php $id = get_the_author_meta( 'ID' ); ?>
<?php $recent = new WP_Query("author=$id&showposts=6"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

برای تغییر سایز عکس عدد 96 را در عکس کاربری تغییر دهید

برای تغییر تعداد نوشته های کاربر عدد 6 را در showposts=6

برای لایک کردن که نام کاربر را هم نمایش بده من جز این یک افزونه ندیده ام ولی افزونه بی ایراد و سالمیه

http://wordpress.org/extend/plugins/kk-i-like-it/

نشانی پلاگین باز نمی شد - تصحیح شد

لینک به ارسال

اگر افزونه های اول و دوم و سوم را جداگانه تهیه کنید قطعا چیز قشنگی نخواهد شد بجای هر سه می تونید از کد استفاده کنید

نام <?php echo the_author_firstname(); ?>
نام خانوادگی <?php echo the_author_lastname();?>
تصویر کاربری <a href="<?php echo get_author_posts_url( get_the_author_meta('id') ) ?>"><?php echo get_avatar( get_the_author_meta('id'), 96) ?></a>
پیوند به یاهو <a href="mailto:<?php echo get_the_author_meta('yim'); ?>" >Yahoo</a>
پیوند به فیسبوک <a href="<?php echo get_the_author_meta('facebook'); ?>" >FaceBook</a>
پیوند به تویتر <a href="<?php echo get_the_author_meta('twitter'); ?>" >Twitter</a>
تعداد ارسال ها <?php (int)get_the_author_posts();?>
بیوگرافی <?php echo get_the_author_meta( 'description' );?>

آخرین ارسال های نویسنده
<?php $id = get_the_author_meta( 'ID' ); ?>
<?php $recent = new WP_Query("author=$id&showposts=6"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

برای تغییر سایز عکس عدد 96 را در عکس کاربری تغییر دهید

برای تغییر تعداد نوشته های کاربر عدد 6 را در showposts=6

برای لایک کردن که نام کاربر را هم نمایش بده من جز این یک افزونه ندیده ام ولی افزونه بی ایراد و سالمیه

http://wordpress.org...s/kk-i-like-it/

نشانی پلاگین باز نمی شد - تصحیح شد

بی نهایت ممنونم

اگه ممکنه بفرمایید این کد رو کجا باید اضافه کنم ؟؟

پنل مدیریت -> نمایش-> ویرایشگر ؟؟

اون بخش فیس بوک و توئیتر و یاهوو ، خودشون به شناسنامه ی کاربرا اضافه میشن ؟

ضمنن اگه لطف کنید یه راه حلی هم برای نمایش سطری و ستونی اعضای آنلاین پیشنهاد بدین ممنون میشم

بابت پست اسپم هم مجددا عذر میخوام

مرسی ♥

لینک به ارسال

1 - fancy box دقیقاً همون کاریو که در پست 1 ازش میخواین انجام میده - باید مشکلتونو در این مورد دقیقاً بفرمایید تا دقیقاً بررسی و حل بشه

اول از همه معذرت که سوالامو تو چند پست مطرح کردم ، ببخشید

با کمک دوستمون آقای " این فخر " امیدوارم مشکلم به طور کامل حل بشه

اما مشکل با fancy box :

راستش اصلا تو شناسانامه ی اعضا ، اماکن درج آیدی فیس بوک ، توئیتر و ... وجود نداره

بعلاوه ی اینکه بیوگرافی کاربرا رو هم نشون نمیده تو بخش BIO ، حتا بعد از اینکه دوباره بیوگرافی رو سِت می کنن

آخرین پست های ارسالی کابران هم اگرچه توو بخش تنظیمات روی 3 تنظیم می کنم یا کمتر یا بیشتر ، اما هرچی خودش دوس داشته باشه نشون میده !

گاهی سه تا ، گاهی یدونه ، گاهی 5 تا

نمیدونم مشکل از ورژن وردپرسمه ( به آخرین ورژن آپدیت شده ) یا از قالب سایتم

:(

لینک به ارسال

در حالت عادی فیس بوک و توییتر جزو فیلدهای پروفایل وردپرس نیستند باید اونرا جداگونه اضافه کنید

و این کدها رو در قالبتون برگه single.php و در داخل حلقه قرار بدید

برای آشنایی با حلقه در انجمن حلقه وردپرس را جستجو کنید

لینک به ارسال

این هم افزونه لایک به همراه آواتار که به صورت تصادفی پیداش کردم و ضمن اینکه مال وطنه : )

http://wordpress.org/extend/plugins/gravatar-like/

لینک به ارسال

در حالت عادی فیس بوک و توییتر جزو فیلدهای پروفایل وردپرس نیستند باید اونرا جداگونه اضافه کنید

و این کدها رو در قالبتون برگه single.php و در داخل حلقه قرار بدید

برای آشنایی با حلقه در انجمن حلقه وردپرس را جستجو کنید

فکر نمی کردم بتونم اما تونستم !

خیلی لطف کردین ، واقعا ممنونم

متاسفانه فیلدهای یاهو ، فیس بوک ، توئییتر عمل نمی کرد ( که خب فیلدی هم نبود تو پروفایل کاربر ) اواتار رو هم بد نشون میداد

فعلا آخرین پست های ارسالی رو اضافه کردم و کاملا هم درست کار می کنه

اگه ممکنه یه پلاگین یا روش برای نمایش اعضای آنلاین هم بهم معرفی کنید

که بشه نوع نمایشش رو تنظیم کرد

ضمنن اون افزونه ی لایک ها هم واقعا عالی بود ، خیلی خوبه ♥

هم شیکه و هم کارآمد

مشکلم فعلا فقط نمایش اعضای آنلاین توو ساید باره ...

بازم ممنونم ♥ ♥

لینک به ارسال

فکر نمی کردم بتونم اما تونستم !

خیلی لطف کردین ، واقعا ممنونم

متاسفانه فیلدهای یاهو ، فیس بوک ، توئییتر عمل نمی کرد ( که خب فیلدی هم نبود تو پروفایل کاربر ) اواتار رو هم بد نشون میداد

فعلا آخرین پست های ارسالی رو اضافه کردم و کاملا هم درست کار می کنه

اگه ممکنه یه پلاگین یا روش برای نمایش اعضای آنلاین هم بهم معرفی کنید

که بشه نوع نمایشش رو تنظیم کرد

ضمنن اون افزونه ی لایک ها هم واقعا عالی بود ، خیلی خوبه ♥

هم شیکه و هم کارآمد

مشکلم فعلا فقط نمایش اعضای آنلاین توو ساید باره ...

بازم ممنونم ♥ ♥

برای اضافه کردن فیلد های فیس بوک و هر فیلد دیگر افزونه

http://wordpress.org/extend/plugins/juiz-user-custom/

را نصب کنید کار باهاش خیلی راحته فقط در موقع ساخت از نام فارسی استفاده نکنید بهتره بعد از ساخت کدی رو بهتون می ده که با گذاشتنش توی حلقه و تغییر user_id به author_id در کد می تونید محتویاتنش رو نمایش بدید

برای کاربران آنلاین

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-whos-online/

افزونه خوبیه البته منظورتون از تنظیم رو نفهمیدم ولی اگر استایل مدنظرتونه افزونه را نصب و فعال کنید و ابزارک را قرار دهید و مشخص کنید چه تغییراتی مد نظرتونه تا دوستان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

برای اضافه کردن فیلد های فیس بوک و هر فیلد دیگر افزونه

http://wordpress.org...iz-user-custom/

را نصب کنید کار باهاش خیلی راحته فقط در موقع ساخت از نام فارسی استفاده نکنید بهتره بعد از ساخت کدی رو بهتون می ده که با گذاشتنش توی حلقه و تغییر user_id به author_id در کد می تونید محتویاتنش رو نمایش بدید

برای کاربران آنلاین

http://wordpress.org...wp-whos-online/

افزونه خوبیه البته منظورتون از تنظیم رو نفهمیدم ولی اگر استایل مدنظرتونه افزونه را نصب و فعال کنید و ابزارک را قرار دهید و مشخص کنید چه تغییراتی مد نظرتونه تا دوستان راهنمایی کنند

مجددا سلام ♥

افزونه ای که برای ساخت صفحه فرمودین رو نصب و فعال کردم به محض فعال شدن پنل مدیریت سایت از حالت راست چین به چپ چین تغییر می کنه و همه چیز به هم میریزه

انگار با زبان فارسی مشکل داره :(

افزونه ی افراد آنلاین هم که فرمودین نصب کردم و متاسفانه بازم چیزی که میخوام نیست ، برای اینکه بهتر منظورمو برسونم اسکرین شات گرفتم ، افزونه ای که معرفی کردین اینطوری افراد رو نشون میده :

ilonline_2.jpg

همه ی کاربرا رو زیر هم نشون میده که شامل افراد آفلاین هم میشه ، من می خوام افزونه فقط افراد آنلاین رو نشون بده و اگه بشه تنظیماتش به شکلی باشه که بهش بگیم هرچند دقیقه افراد آنلاین رو چک کنه عالیه

نوع نمایشی که مد نظرمه این شکلیه :

online.jpg

بصورت سطری و ستونی ، بدون اسم که وقتی ماوس روی آواتار قرار میگیره اسم کاربری و لینک به پروفایل فعال باشه

---------

راستی ببخشید من سوالام زیاده ...

یه ابزراک هم توو بخش ابزارک ها هست ، به نام " اعضا " که تو توضیحش نوشته شده : لیستی پویا از افراد جدید ، اخیرا فعال ، و محبوب

می خواستم ببینم این از خود امکانات ِ وردپرسه ؟ یعنی توو سایت شما هم این ابزارک هست ؟ نمیشه نوع ِ نمایشش رو تغییر داد ؟

بازم ببخشید بابت گرفتن وقتتون و تشکر که هستین و کمک می کنید ♥

لینک به ارسال

همه کارهایی که خواستید شدنیه و من قبلا روی این افزونه پیاده کردم فقط صبور باشید تا سرم یک کم خلوت بشه

لینک به ارسال

از پوشه افزونه wp-whos-online فایل wp-whos-online.css را باز کنید محتویاتش را پاک کنید و کد زیر را جایگزین کنید

.wpwhosonline-list {
list-style: none !important;
margin: 0 !important;
padding: 0 !important;
}
.wpwhosonline-row {
display:inline-block !important;
}
.wpwhosonline-row > img {
margin-right: 1px;
}
.wpwhosonline-active > span {
font-weight: bold;
color: green;
}
.wpwhosonline-recent {
display:none;
}
.wpwhosonline-ancient {
display:none
}
/* kubrick style follows */
#sidebar ul li.widget_wpwhosonline ul li:before { content: none; }

فایل wp-whos-online.php را در نوت پد باز کنید از طریق منوی edit گزینه find را بزنید و تایپ کنید

'meta_value' => time() - 604800, // 1 week

عدد 604800 یعنی تعدادثانیه های یک هفته و از 60 (ثانیه) ضرب در 60(دقیقه) ضربدر 24 (ساعت) ضربدر 7 (روز) به دست می آد با تغییر این عدد می تونید محدوده کسانی را که نشون می ده کنترل کنید در حال حاضر تا یک هفته هر کس وارد بشه می تونید نشونش بدید

دو باره در find تایپ کنید

$diff = time() - $lastonline;

خطوط پایینی این خط محدوده زمانی رو که برای آنلاین بودن چک می کنه نشون می ده 7200 ثانیه برای کسانی که آفلاینند که در فایل css یا کلاس wpwhosonline-ancient مشخصند و 600 برای کسانی که تازه خار شده اند (wpwhosonline-recent) در حال حاضر هر دو گزینه را برای شما مخفی نموده ام و فقط افراد آنلاین را خواهید دید ولی در آینده می توانید با حذف

که به هر کدام از کلاس ها در فایل ها css نسبت داده ایم آنرا نمایش دهید و با تغییر اعداد زمان کنترلشان را شخصی سازی کنید

دوباره در find تایپ کنید

$avatar = get_avatar( $user->user_email, 32 );

عدد 32 اندازه عکس آواتار است که می توانید به دلخواه کوچک یا بزرگش نمایید

و یکبار دیگر تایپ کنید

if ( $now - $last_online_ts < 120 ) {

عدد 120(دو دقیقه) زمان چک کردن مجدد برای افراد آنلاین است می توانید به مقدار دلخواه کم و زیادش کنید

نکته مهم:

در هنگام تغییر اعداد مراقب باشید هیچ علائم و کاراکتر دیگری را دستکاری نکنید و فقط عدد را با عدد معاوضه کنید و الا سایت بالا نمی آید

لینک به ارسال

از پوشه افزونه wp-whos-online فایل wp-whos-online.css را باز کنید محتویاتش را پاک کنید و کد زیر را جایگزین کنید

.wpwhosonline-list {
}
.wpwhosonline-row {
}
}
}
.wpwhosonline-recent {
}
.wpwhosonline-ancient {
}

فایل wp-whos-online.php را در نوت پد باز کنید از طریق منوی edit گزینه find را بزنید و تایپ کنید

عدد 604800 یعنی تعدادثانیه های یک هفته و از 60 (ثانیه) ضرب در 60(دقیقه) ضربدر 24 (ساعت) ضربدر 7 (روز) به دست می آد با تغییر این عدد می تونید محدوده کسانی را که نشون می ده کنترل کنید در حال حاضر تا یک هفته هر کس وارد بشه می تونید نشونش بدید

خطوط پایینی این خط محدوده زمانی رو که برای آنلاین بودن چک می کنه نشون می ده 7200 ثانیه برای کسانی که آفلاینند که در فایل css یا کلاس wpwhosonline-ancient مشخصند و 600 برای کسانی که تازه خار شده اند (wpwhosonline-recent) در حال حاضر هر دو گزینه را برای شما مخفی نموده ام و فقط افراد آنلاین را خواهید دید ولی در آینده می توانید با حذف

که به هر کدام از کلاس ها در فایل ها css نسبت داده ایم آنرا نمایش دهید و با تغییر اعداد زمان کنترلشان را شخصی سازی کنید

دوباره در find تایپ کنید

و یکبار دیگر تایپ کنید

عدد 120(دو دقیقه) زمان چک کردن مجدد برای افراد آنلاین است می توانید به مقدار دلخواه کم و زیادش کنید

نکته مهم:

در هنگام تغییر اعداد مراقب باشید هیچ علائم و کاراکتر دیگری را دستکاری نکنید و فقط عدد را با عدد معاوضه کنید و الا سایت بالا نمی آید

خیلی خـــــیــــــــلی ممنون

نمی دونم چطور تشکر کنم ، کاش اینجا چند تا دکمه ی تشکر داشت ♥

واقعا محبت کردین

متاسفانه در حال حاضر سایت از دسترسم خارج شده :(

یه پستی بود برای ایجاد صفحه بندی بدون افزونه ، ( pagenavi کار نمی کرد :( )

دستوراتش رو انجام دادم اما به محض آخرین دستور سایت از دسترس خارج شد با ارور syntaxs و وقتی وراد directadmin شدم و تغیراتی که اعمال کرده بودم رو برداشتم بازهم سایت و پست ها دچاره اشکاله

ایرادی که میگیره اینه که دستور :

<div class="down5"> <?php echo getPostViews(get_the_ID()); ?></div>

در فایل index.php دچاره اشکاله درحالی که من اصلا همچین کدی رو دست کاری نکرده بودم :(

ضمن اینکه وقتی این کد رو پاک می کنم صفحه ی اول درست میشه ،ولی همین ارور رو در فایل ِ single.php میگیره ! :wacko:

نمیدونم ایراد از کجاست و حالا باید تا آخر تعطیلات منتظر بمونم تا کسی که سایت رو برام روی هاست راه اندازی کرد برگرده ...

لطفا اگه میدونین چطور میشه درستش کرد راهنماییم کنید ... ممنون میشم

اگه نه هم بازم بخاطر راهنمایی هاتون متشکرم

سلامت باشید همیشه

لینک به ارسال

افزونه post-view دارید؟

اگر نه در حلقه تون برای این کد جستجو کنید و حذفش کنید

وقتی افزونه رو در آینده نصب کنید خودش دوباره کد را بهتون می ده

(احتمالا در تست افزونه های آنلاین این کدئ رو جا گذاشتید)

معمولا این کد در page.php - single.php - index.php و گاهی archive.php داخل حلقه می شینه

لینک به ارسال
افزونه post-view دارید؟ اگر نه در حلقه تون برای این کد جستجو کنید و حذفش کنید وقتی افزونه رو در آینده نصب کنید خودش دوباره کد را بهتون می ده (احتمالا در تست افزونه های آنلاین این کدئ رو جا گذاشتید) معمولا این کد در page.php - single.php - index.php و گاهی archive.php داخل حلقه می شینه

آقا من واقعا نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم

واقعا نمی دونم !

بعد از اینکه اون چند خط رو حذف کردم ، سایت درست شد ♥ ♥

یه دنیا مــــــمــــــنـــــــون

حالا باید چیکار کنم که بشه تعداد بازدید از پست ها رو نمایش داد ؟

افزونه view post رو نصب کردم اما کدشو وقتی همونجای قبلی وارد می کنم باز همون مشکل پیش میاد

بیرون از حلقه ی While هم که قرار میدم اصلا نشونش نمیده ...

ببخشید من هی سوال می پرسم ، آخه هی پشت سر هم دچار مشکل میشم :(

میدونم وقتتون روهم گرفتم اما ...

الان که میرم تو منوی : نمایش ->ابزارک ها ... وجود نداره

در حالی که ساید بار کنار قالبم سرجاشه ، اما تو پنل مدیریت ابزارک ها نداریم که بتونم Who's online رو اضافه کنم :(

باید چیکار کنم که منوی ابزارک ها به پنل مدیریت اضافه بشه ؟

ویرایش شده توسط ehsan-r
لینک به ارسال

آقا من واقعا نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم

واقعا نمی دونم !

بعد از اینکه اون چند خط رو حذف کردم ، سایت درست شد ♥ ♥

یه دنیا مــــــمــــــنـــــــون

حالا باید چیکار کنم که بشه تعداد بازدید از پست ها رو نمایش داد ؟

افزونه view post رو نصب کردم اما کدشو وقتی همونجای قبلی وارد می کنم باز همون مشکل پیش میاد

بیرون از حلقه ی While هم که قرار میدم اصلا نشونش نمیده ...

ببخشید من هی سوال می پرسم ، آخه هی پشت سر هم دچار مشکل میشم :(

میدونم وقتتون روهم گرفتم اما ...

الان که میرم تو منوی : نمایش ->ابزارک ها ... وجود نداره

در حالی که ساید بار کنار قالبم سرجاشه ، اما تو پنل مدیریت ابزارک ها نداریم که بتونم Who's online رو اضافه کنم :(

باید چیکار کنم که منوی ابزارک ها به پنل مدیریت اضافه بشه ؟

برای پشتیبانی قالب از ابزارک پروسه ی طولانی باید طی بشه

افزونه view post و who`s online ترافیک زیادی اشغال می کنند و سایتتون خیلی کند می شه با یکیشون بسازید و کدها را اگر از خودافزونه نصب شده دریافت می کنید که باید داخل حلقه نمایش بده ولی اگر همون کدهایی که قبلا پاک کردیده که افزونه post-view , wp-post-view, view-post و تقریبا صد افزونه مشابه دیگر هستند که معلوم نیست کدهای شما مال کدومشه

اون کدها را فراموش کنید و از فایل raed-only.txt موجود در پوشه افزونه کدهای php افزونه ای را که نصب کرده اید بیابید

پس سری قبل چجوری افزونه را چک کردید و ازش اسکرین شات گرفتید؟

لینک به ارسال

برای نمایش تعداد بازدید این رو بررسی کنید:

پربازدید ترین مطالب

پوسته شما ابزارک پشتیبانی میکنه؟

اگر نه اینجا رو بخونید:

افزودن قابلیت ابزارک به پوسته

لینک به ارسال

ممنونم از هر دو عزیز ♥

بله قبل از این شاهکارم ! قالب ابزارک رو قبول می کرد ...

اما الان تو پنل مدیریت تو قسمت نمایش : ابزارک ها ، وجود نداره

چشم اون پست رو هم می خونم ، نتیجه شو عرض می کنم ♥

خیلی مرسی :wub:

در مورد اسکرین شات که آقای فخار فرمودند ،

دفعه ی قبلی هنوز سایت بالا میومد ، مشکلی نداشت

وقتی خواستم صفحه بندی سایت رو درست کنم از کدهای function و single ایراد گرفت و از دسترس خارج شد

راستش یکی از دغدغه های فعلیم همینه

متاسفانه پست های زیادی روی سایتمون قرار میگیره ، یه سایت هنریه با کلی عضو و بروزرسانی های هر روزه

و بدون صفحه بندی سایت به شدت سنگین شده ، فعلا 100 پست تو صفحه ی اصلی داریم که نمیشه ازشون گذشت :(

پلاگین pagenavi رو نصب کردم اما متاسفانه فقط شماره صفحات رو نشون میده

وقتی رو صفحه دو یا سه یا ... کلیک می کنی با اینکه آدرس مرورگر عوض میشه به Page/2/ اما همون محتویات سابق رو نشون میده :(

خیلی هم گشتم تو سایت ها ، با افزونه ، بدون افزونه ... مشکل رفع نمیشه :unsure:

لینک به ارسال

ممنونم از هر دو عزیز ♥

بله قبل از این شاهکارم ! قالب ابزارک رو قبول می کرد ...

اما الان تو پنل مدیریت تو قسمت نمایش : ابزارک ها ، وجود نداره

چشم اون پست رو هم می خونم ، نتیجه شو عرض می کنم ♥

خیلی مرسی :wub:

در مورد اسکرین شات که آقای فخار فرمودند ،

دفعه ی قبلی هنوز سایت بالا میومد ، مشکلی نداشت

وقتی خواستم صفحه بندی سایت رو درست کنم از کدهای function و single ایراد گرفت و از دسترس خارج شد

راستش یکی از دغدغه های فعلیم همینه

متاسفانه پست های زیادی روی سایتمون قرار میگیره ، یه سایت هنریه با کلی عضو و بروزرسانی های هر روزه

و بدون صفحه بندی سایت به شدت سنگین شده ، فعلا 100 پست تو صفحه ی اصلی داریم که نمیشه ازشون گذشت :(

پلاگین pagenavi رو نصب کردم اما متاسفانه فقط شماره صفحات رو نشون میده

وقتی رو صفحه دو یا سه یا ... کلیک می کنی با اینکه آدرس مرورگر عوض میشه به Page/2/ اما همون محتویات سابق رو نشون میده :(

خیلی هم گشتم تو سایت ها ، با افزونه ، بدون افزونه ... مشکل رفع نمیشه :unsure:

مشکل صفحات ربطی به افزونه نداره در چنین سایتی اصلا نباید اینطوری و بهم ریخته تغییرات بدید و حتما باید ورپرستون بهینه سازی بشه و الا سایت به زودی بالا نخواهد آمد

در نصب افزونه هم باید خیلی وسواس داشته باشید و پیشنهاد می کنم سایت را به یک طراح حرفه ای بدهید و آنچه می خواهید را تحویل بگیرید و دیگر دستکاریش نکنید

لینک به ارسال

شما همیشه یک تغییر را انتها اعمال کن بعد برو سراغ یک موضوع دیگه

وسط قرار دادن افزونه whois online رفتید دنبال postview و خدا می دونه چند کد دیگه رو هم تغییر دادید

لطف کنید سایتتون رو به شرایطی برگردونید که از ستون کناری اسکرین شات گرفتید تا تنظیمات را دنبال کنیم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

ببخشید من مجددا برگشتم

جناب فخار فرموده بودن وقتی ستون کناری به حالت اولیه برگشت برای ادامه ی تنظیمات خدمت برسم

الان خدا رو شکر مشکل ستون کناری رفع شده ، اما نحوه ی نمایش اعضای آنلاین اونطوری که می خوام نیست

نمیدونم امکانش هست که بشه استایلش رو تغییر داد یا نه ، آخرین تنظیماتی که جناب فخار فرمودن این ها بوده :

.wpwhosonline-list {
}
.wpwhosonline-row {
}
}
}
.wpwhosonline-recent {
}
.wpwhosonline-ancient {
}

دوباره در find تایپ کنید

و یکبار دیگر تایپ کنید

نکته مهم:

اما با این تنظیمات افراد انلاین رو به صورت : آوتارشون + اسم کاربری شون + چند دقیقه ی پیش آنلاین بودن ... نمایش میده ؛ همه شون هم به صورت عمودی زیر هم که با قالب سایتم همخونی نداره متاسفانه و زیبایشو از دست داده :(

سوالم اینه که میشه کدها رو جوری تغییر داد که فقط آواتار کاربر باشه ( لینک شده به پروفایل کاربر ) که وقتی ماوس میره روی آواتار فرد آنلاین ، با یه تولتیپ نام کاربریشو بگه ، اصلن هم نیازی به اینکه چند دقیقه پیش آنلاین بوده و ... ندارم و میخوام این گزینه حذف بشه :(

ضمن اینکه نوع نمایش هم به صورت عمودی نباشه ، و کاربرا شکل یه ماتریس مثلا 3*3 یا ... نمایش داده بشن

به این شکل :

* * *

* * *

* * *

* *

اگه نمیشه تنظیمات این پلاگین رو به این شکل تغییر داد ، ممنون میشم اگه یه پلاگین افراد آنلاین معرفی کنید که به این شکل افراد رو نشون بده

بی نهایت ممنون ♥

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...