امیر مسکنی

اشکال در خبرنامه پیامکی

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان گرامی

من چند روز پیش افزونه پیامک وردپرس رو دریافت کردم و برای سامانه ی خودم شخصی سازیش کردم

( البته برای کسب اجازه پیام خصوصی دادم به آقای صوفی که هنوز جواب ندادن)

---

من فایل های مربوط به سامانه ی خودم رو اضافه کردم و بعد هم افزونه رو فعال کردم

اشکالی که الآن داره توی این افزونه برای من اینه که موقعی که از ابزارک خبرنامه استفاده می کنم هیچ کدوم از کلیدهای اشتراک و لغو اشتراک عمل نمی کنن.

من تو 2 تا سایت مختلف هم تست کردم که مشکل از قالب نباشه

و البته اینکه به هیچ کدوم از فایل ها هم دست نزدم ( به جز همون موردی که باید وبسرویس رو اضافه می کردم)

ممنون میشم هر کدوم از دوستان می تونن راهنمایی کنن در این مورد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سپاس از دوستان

خودم کمی ور رفتم و درستش کردم

تیک "فراخوانی جی‌کوئری در وردپرس" رو زدم و درست شد.

گرچه نفهمیدم چرا قبلش کار نمی کرد.

---

در ضمن هر کدوم از دوستان به جناب صوفی دسترسی دارند، سوال کنند ببینند ایشون با کار بنده (اضافه کردن وبسرویس خودم به افزونه ایشون) مخالفتی دارند یا خیر

چون می خوام توی سایت اطلاع رسانی بخشی برای افزونه ها داشته باشم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در همینجا به مصطفی پیام خصوصی بزنید جوابتون رو میده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند روزی میشه پیام دادم، هنوز جوابی نیومده...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند روزی میشه پیام دادم، هنوز جوابی نیومده...

ایشون کمی مشغله دارند

حتما جواب شما داده میشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت تمامی دوستان

حالا که بحثش شد یه چند تا دیگه از مشکلات رو خدمت دوستان و و مخصوصا آقا مصطفی عرض کنم

1 باتوجه به مشکل دوستمون که عرض کردن منباب ابزارک اینرو هم اضافه کنم که من با فرم 7 یک ابزارک ساختم و به صورت تست پرش کردم و ارسال کردم که

که یک پیام به من اومد و متنش این بود --» { یک پیام با فرم تماس 7 دریافت شد: فلان فالنی 09123456789 (افزونه وردپرس) }

(این توپور ها اگر حذف بشه بهتره چون تعداد کارکتر ها کم میشه و پول کمتری هم از حساب کسر میشه , کلا بیشتر از 70 کاراکتر شده و مبلغ دو پیام کم میشه )

و اگر به کسی که با فرم 7 تماس گرفته همچین پیامی بره ( تشکر بابت ارسال پیام و به زودی مسئولین پاسخگو هستند) خیلی زیباتره چون به مخاطب حس خوبی دست میده

2 کسایی که با فرم 7 تماس برقرار میکنن به صورت خودکار به مشترکین اضافه نمیشن

3 گزینه ای در صفحه ارسال پست هست به نام ( ارسال این نوشته به کاربران خبرنامه؟ ) که غیر فعاله

4 همون گفته دوستمون هست عضویت در خبرنامه هست که بیشتر به خاطر این قسمت هستش که همه دوستش دارن و و میخوان تبدیل نرخ بازدید کننده مجازی به واقعی رو انجام بدن و این یکی از اهم های یک سایته

با تشکر از آقا مصطفی

مدیر سایت صرصائیل پیامک www.sms-s.ir و عضو در افزونه پیامک وردپرس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت تمامی دوستان

حالا که بحثش شد یه چند تا دیگه از مشکلات رو خدمت دوستان و و مخصوصا آقا مصطفی عرض کنم

1 باتوجه به مشکل دوستمون که عرض کردن منباب ابزارک اینرو هم اضافه کنم که من با فرم 7 یک ابزارک ساختم و به صورت تست پرش کردم و ارسال کردم که

که یک پیام به من اومد و متنش این بود --» { یک پیام با فرم تماس 7 دریافت شد: فلان فالنی 09123456789 (افزونه وردپرس) }

(این توپور ها اگر حذف بشه بهتره چون تعداد کارکتر ها کم میشه و پول کمتری هم از حساب کسر میشه , کلا بیشتر از 70 کاراکتر شده و مبلغ دو پیام کم میشه )

و اگر به کسی که با فرم 7 تماس گرفته همچین پیامی بره ( تشکر بابت ارسال پیام و به زودی مسئولین پاسخگو هستند) خیلی زیباتره چون به مخاطب حس خوبی دست میده

2 کسایی که با فرم 7 تماس برقرار میکنن به صورت خودکار به مشترکین اضافه نمیشن

3 گزینه ای در صفحه ارسال پست هست به نام ( ارسال این نوشته به کاربران خبرنامه؟ ) که غیر فعاله

4 همون گفته دوستمون هست عضویت در خبرنامه هست که بیشتر به خاطر این قسمت هستش که همه دوستش دارن و و میخوان تبدیل نرخ بازدید کننده مجازی به واقعی رو انجام بدن و این یکی از اهم های یک سایته

با تشکر از آقا مصطفی

مدیر سایت صرصائیل پیامک www.sms-s.ir و عضو در افزونه پیامک وردپرس

لطفا درخواست را اینجا ارسال کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط zed-max
      سلام وقت بخیر
      من برای سایتم میخوام خبرنامه درست کنم و ایمیل هایی رو به صورت اتوماتیک به اعضا ارسال کنم . میدونم که برای این کار باید از سرویس هایی مانند mailchimp یا mailerlite و ... غیره استفاده کنم . 
      خبرنامه رو هم ایجاد میکنم و توی سایت قرار میدم و کار هم میکند . اما مشکل من این است که وقتی کاربر ایمیلشو ثبت میکنه 1 صفحه از سایت mailchimp باز میشه و به عنوان تائید نشان میده که شما عضو شدید اما در برخی از سایت ها روند به این شکل نیست و زمانی که من خودم ایمیلم رو ثبت میکنم فقط 1 پیغام میاد که عضویت شما انجام شد ( بدون باز شدن هیچ گونه پنجره ای و... ) 
      من اگر بخوام همچین خبرنامه ای داشته باشم چیکار باید بکنم  ؟
    • توسط shahrambd
      با سلام
      دوستان من افزونه Amelia Booking رو روی قالب وردپرسی خودم که با Betheme از نسخه 20 رو وردپرس 5.0.2 هست نصب کردم. نصب موفق انجام شد، بعد از نصب اسم افزونه به داشبورد اضافه شد ولی هرچی میزنم رو گزینه های افزونه در داشبورد، تمامی پنجره سمت راست متاسفانه سفید سفیده مثل کف دست 
      آخرین ورژنش یعنی 1.4 رو نصب کردم همین آش و همین کاسه
      ورژن 1.3 نصب کردم همین آش و همین کاسه
      رفتم PHP سی پنلم رو از 7 به 7.1 و 7.2 و 7.3 و حتی 5.6 تغییر دادم ولی همین آش و همین کاسه
      روی وردپرس ورژن پایین تست کردم کلا نصب نشد.
      تو گوگل سرچ کردم چیزی در این مورد نبود.

بنظرتون چیکار کنم من؟  خیلی گشتم تا این افزونه رو که به دلم نشست و دقیقا کاری که میخوام رو انجام بده پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط behnamstar
      سلام و عرض ادب
      من یه سایت وردپرسی دارم که به تازگی تغییر دامنه روش انجام دادم که بعد ازینکار مشکل عجیبی اتفاق افتاده 
      من دامنه ی https://damane1.co m رو ریدایرکت کردم به https://damane2.co m الان اتفاقی که میفته دامنه 1 ریدایرکت میشه روی دامنه 2 
      ولی زیر دامنه ها ریدایرکت نمیشن 
      مثلا روی این لینک کلیک بشه (https://damane1.co m/linksite) باید این لینک باز شه (https://damane2.co m/linksite)
      ولی این لینکها جدا جدا باز میشن 
      فقط دامنه https://damane1.co m روی https://damane2.co m ریدایرکت میشه بقیه ی لینک ها همه جدا جدا باز میشن.
      ممنون میشم از دوستان کمک کنن 
      حتی به هاست پشتیبانی هم تیکت دادم ولی متوجه مشکل نشدن.
    • توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .
    • توسط M.Hajloo
      سلام دوستان وقت بخیر
      من میخوام تو سایتم 1 بخش با عنوان کسب و کار اضافه کنم که کاربر بیاد ثبت نام کنه و اطلاعاتی که ازش گرفته میشه همون صفحه کسب و کار باشه .
      و اطلاعاتی که میخوام تو هر صفحه نمایش داده بشه :
      لوگو شرکت + یک یا چند تصویر به عنوان گالری باشه + توضیحات کار + آدرس وب سایت + شماره های تماس + آدرس + و... باشه
      تقریبا مانند این سایت :

https://chidaneh.com/profile/49288 ممنون میشم راهنمایی کنید