رفتن به مطلب

اشکال در خبرنامه پیامکی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

من چند روز پیش افزونه پیامک وردپرس رو دریافت کردم و برای سامانه ی خودم شخصی سازیش کردم

( البته برای کسب اجازه پیام خصوصی دادم به آقای صوفی که هنوز جواب ندادن)

---

من فایل های مربوط به سامانه ی خودم رو اضافه کردم و بعد هم افزونه رو فعال کردم

اشکالی که الآن داره توی این افزونه برای من اینه که موقعی که از ابزارک خبرنامه استفاده می کنم هیچ کدوم از کلیدهای اشتراک و لغو اشتراک عمل نمی کنن.

من تو 2 تا سایت مختلف هم تست کردم که مشکل از قالب نباشه

و البته اینکه به هیچ کدوم از فایل ها هم دست نزدم ( به جز همون موردی که باید وبسرویس رو اضافه می کردم)

ممنون میشم هر کدوم از دوستان می تونن راهنمایی کنن در این مورد

لینک به ارسال

با سپاس از دوستان

خودم کمی ور رفتم و درستش کردم

تیک "فراخوانی جی‌کوئری در وردپرس" رو زدم و درست شد.

گرچه نفهمیدم چرا قبلش کار نمی کرد.

---

در ضمن هر کدوم از دوستان به جناب صوفی دسترسی دارند، سوال کنند ببینند ایشون با کار بنده (اضافه کردن وبسرویس خودم به افزونه ایشون) مخالفتی دارند یا خیر

چون می خوام توی سایت اطلاع رسانی بخشی برای افزونه ها داشته باشم .

لینک به ارسال

در همینجا به مصطفی پیام خصوصی بزنید جوابتون رو میده

لینک به ارسال

چند روزی میشه پیام دادم، هنوز جوابی نیومده...

ایشون کمی مشغله دارند

حتما جواب شما داده میشه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام خدمت تمامی دوستان

حالا که بحثش شد یه چند تا دیگه از مشکلات رو خدمت دوستان و و مخصوصا آقا مصطفی عرض کنم

1 باتوجه به مشکل دوستمون که عرض کردن منباب ابزارک اینرو هم اضافه کنم که من با فرم 7 یک ابزارک ساختم و به صورت تست پرش کردم و ارسال کردم که

که یک پیام به من اومد و متنش این بود --» { یک پیام با فرم تماس 7 دریافت شد: فلان فالنی 09123456789 (افزونه وردپرس) }

(این توپور ها اگر حذف بشه بهتره چون تعداد کارکتر ها کم میشه و پول کمتری هم از حساب کسر میشه , کلا بیشتر از 70 کاراکتر شده و مبلغ دو پیام کم میشه )

و اگر به کسی که با فرم 7 تماس گرفته همچین پیامی بره ( تشکر بابت ارسال پیام و به زودی مسئولین پاسخگو هستند) خیلی زیباتره چون به مخاطب حس خوبی دست میده

2 کسایی که با فرم 7 تماس برقرار میکنن به صورت خودکار به مشترکین اضافه نمیشن

3 گزینه ای در صفحه ارسال پست هست به نام ( ارسال این نوشته به کاربران خبرنامه؟ ) که غیر فعاله

4 همون گفته دوستمون هست عضویت در خبرنامه هست که بیشتر به خاطر این قسمت هستش که همه دوستش دارن و و میخوان تبدیل نرخ بازدید کننده مجازی به واقعی رو انجام بدن و این یکی از اهم های یک سایته

با تشکر از آقا مصطفی

مدیر سایت صرصائیل پیامک www.sms-s.ir و عضو در افزونه پیامک وردپرس

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی دوستان

حالا که بحثش شد یه چند تا دیگه از مشکلات رو خدمت دوستان و و مخصوصا آقا مصطفی عرض کنم

1 باتوجه به مشکل دوستمون که عرض کردن منباب ابزارک اینرو هم اضافه کنم که من با فرم 7 یک ابزارک ساختم و به صورت تست پرش کردم و ارسال کردم که

که یک پیام به من اومد و متنش این بود --» { یک پیام با فرم تماس 7 دریافت شد: فلان فالنی 09123456789 (افزونه وردپرس) }

(این توپور ها اگر حذف بشه بهتره چون تعداد کارکتر ها کم میشه و پول کمتری هم از حساب کسر میشه , کلا بیشتر از 70 کاراکتر شده و مبلغ دو پیام کم میشه )

و اگر به کسی که با فرم 7 تماس گرفته همچین پیامی بره ( تشکر بابت ارسال پیام و به زودی مسئولین پاسخگو هستند) خیلی زیباتره چون به مخاطب حس خوبی دست میده

2 کسایی که با فرم 7 تماس برقرار میکنن به صورت خودکار به مشترکین اضافه نمیشن

3 گزینه ای در صفحه ارسال پست هست به نام ( ارسال این نوشته به کاربران خبرنامه؟ ) که غیر فعاله

4 همون گفته دوستمون هست عضویت در خبرنامه هست که بیشتر به خاطر این قسمت هستش که همه دوستش دارن و و میخوان تبدیل نرخ بازدید کننده مجازی به واقعی رو انجام بدن و این یکی از اهم های یک سایته

با تشکر از آقا مصطفی

مدیر سایت صرصائیل پیامک www.sms-s.ir و عضو در افزونه پیامک وردپرس

لطفا درخواست را اینجا ارسال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...