• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
great2012

درخواست هاست 1 گیگ

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

همینطور که از نام تاپیک پیداست من 1 هاست 1 گیگ میخام وقتی جستجو کردم شرکت های زیادی بودش پیشنهاد شما چیه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از میهن وب هاست استفاده میکنم و کاملا راضی هستم.... نظر شخصیمه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من آلفا هاست رو پیشنهاد میدم:

۱- پهنای باند نامحدود

۲- پشتیبانی عالی

۳- هارد SSD

۴- لایت اسپید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاست ایران هرچند گرون میده ولی قابل اطمینانه

میهن وب هاست هم اگه نمیخواید زیاد حرفه کار کنید خوبه وگرنه ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا معروف ترین " نت افراز " هستش !

بعد از بسته شدن هاست دی ال این خوب جای خودشو باز کرد .

البته کمترین پلنش 15 گیگ باشه فکر کنم .

هاست ایران هرچند گرون میده ولی قابل اطمینانه

اصلا موافق نیستم.

پیشتر یکی از بچه های همین تالار بود یا تو شاپ کیپر بود که ، هاست ایران میگفت ما بک اپی از سایت شما نداریم و مسئولیت بک اپ هم با خودتونه !

طرف بنده خدا سایتش رو از دست داد !

بچه ها گول نرخ زیاد هاست ایران رو نخورید فقط چون پیوندهارو با چهارتا سایت دولتی رو ساپورت میکنه احساس گنده بودن میکنه !

گرونی سرور هم حد و مرری داری واسه خودش !

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از میهن وب هاست استفاده میکنم و کاملا راضی هستم.... نظر شخصیمه

سلام

ممنون بنظرم امکانات و قیمت میهن ویهاست برای من مناسبه اما وقتی سرچ کردم بعضی جاها نوشته بود که ماهی چندبار دان میشه اگه اینجوری نیست بنطرم باید از این شرکت هاست بگیرم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته همانطور که امیرخان گفتند

نت افراز هم خیلی خوبه منم میخواستم پیشنهاد بدم دیدم هاست 1 گیگ نداره ولی اگه خواستید فضای بیشتری بگیرید

نت افراز هم خوبه هم تقریبا ارزان تر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از برترین هاستینگ هایی که باهاش کار کردم آبتین وب هست پشتیبانی قوی ، قیمت های منصفانه ، کیفیت بالا و اپ تایم خوب ( 2ماهی که ازش سرویس دارم اصلا قعطی نداشتم خدا رو شکر ) .

نت افراز هم سرویس دارم خوبه .

الفاهاست هم سرویس دارم اینم خوبه .

ار بین سه تای بالا من ابتین وب رو پیشنهاد میدم.

میهن وب هاست سرویس داشتم ! خدا رو شکر که دیگه ندارم !!!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا معروف ترین " نت افراز " هستش !

بعد از بسته شدن هاست دی ال این خوب جای خودشو باز کرد .

البته کمترین پلنش 15 گیگ باشه فکر کنم .

اصلا موافق نیستم.

پیشتر یکی از بچه های همین تالار بود یا تو شاپ کیپر بود که ، هاست ایران میگفت ما بک اپی از سایت شما نداریم و مسئولیت بک اپ هم با خودتونه !

طرف بنده خدا سایتش رو از دست داد !

بچه ها گول نرخ زیاد هاست ایران رو نخورید فقط چون پیوندهارو با چهارتا سایت دولتی رو ساپورت میکنه احساس گنده بودن میکنه !

گرونی سرور هم حد و مرری داری واسه خودش !

سلام

اگه نت افراز پنل های کم حجم تری هم ارائه میداد حتما میگرفتم حالا بنظر شما چه هاستی مثل نت افراز هست که خوب باشه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون بنظرم امکانات و قیمت میهن ویهاست برای من مناسبه اما وقتی سرچ کردم بعضی جاها نوشته بود که ماهی چندبار دان میشه اگه اینجوری نیست بنطرم باید از این شرکت هاست بگیرم.

دان شدن واسه یه دقیقشه :wacko: دق میده ادمو

من نمیدونم کی میگه پشتیبانیش عالیه :huh: پشتیبانیش همش میگه مشکل از طرف ما نیست :blink: یه بار نشد بگه بله مشکل از ما بود

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دان شدن واسه یه دقیقشه :wacko: دق میده ادمو

من نمیدونم کی میگه پشتیبانیش عالیه :huh: پشتیبانیش همش میگه مشکل از طرف ما نیست :blink: یه بار نشد بگه بله مشکل از ما بود

به نظر شما ابتین وب هاست خوبه؟
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی بازهم تاپیک برای مورد هاست؟!

هاست مطمئن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.