• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
great2012

درخواست هاست 1 گیگ

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

همینطور که از نام تاپیک پیداست من 1 هاست 1 گیگ میخام وقتی جستجو کردم شرکت های زیادی بودش پیشنهاد شما چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از میهن وب هاست استفاده میکنم و کاملا راضی هستم.... نظر شخصیمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من آلفا هاست رو پیشنهاد میدم:

۱- پهنای باند نامحدود

۲- پشتیبانی عالی

۳- هارد SSD

۴- لایت اسپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاست ایران هرچند گرون میده ولی قابل اطمینانه

میهن وب هاست هم اگه نمیخواید زیاد حرفه کار کنید خوبه وگرنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا معروف ترین " نت افراز " هستش !

بعد از بسته شدن هاست دی ال این خوب جای خودشو باز کرد .

البته کمترین پلنش 15 گیگ باشه فکر کنم .

هاست ایران هرچند گرون میده ولی قابل اطمینانه

اصلا موافق نیستم.

پیشتر یکی از بچه های همین تالار بود یا تو شاپ کیپر بود که ، هاست ایران میگفت ما بک اپی از سایت شما نداریم و مسئولیت بک اپ هم با خودتونه !

طرف بنده خدا سایتش رو از دست داد !

بچه ها گول نرخ زیاد هاست ایران رو نخورید فقط چون پیوندهارو با چهارتا سایت دولتی رو ساپورت میکنه احساس گنده بودن میکنه !

گرونی سرور هم حد و مرری داری واسه خودش !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از میهن وب هاست استفاده میکنم و کاملا راضی هستم.... نظر شخصیمه

سلام

ممنون بنظرم امکانات و قیمت میهن ویهاست برای من مناسبه اما وقتی سرچ کردم بعضی جاها نوشته بود که ماهی چندبار دان میشه اگه اینجوری نیست بنطرم باید از این شرکت هاست بگیرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته همانطور که امیرخان گفتند

نت افراز هم خیلی خوبه منم میخواستم پیشنهاد بدم دیدم هاست 1 گیگ نداره ولی اگه خواستید فضای بیشتری بگیرید

نت افراز هم خوبه هم تقریبا ارزان تر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از برترین هاستینگ هایی که باهاش کار کردم آبتین وب هست پشتیبانی قوی ، قیمت های منصفانه ، کیفیت بالا و اپ تایم خوب ( 2ماهی که ازش سرویس دارم اصلا قعطی نداشتم خدا رو شکر ) .

نت افراز هم سرویس دارم خوبه .

الفاهاست هم سرویس دارم اینم خوبه .

ار بین سه تای بالا من ابتین وب رو پیشنهاد میدم.

میهن وب هاست سرویس داشتم ! خدا رو شکر که دیگه ندارم !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا معروف ترین " نت افراز " هستش !

بعد از بسته شدن هاست دی ال این خوب جای خودشو باز کرد .

البته کمترین پلنش 15 گیگ باشه فکر کنم .

اصلا موافق نیستم.

پیشتر یکی از بچه های همین تالار بود یا تو شاپ کیپر بود که ، هاست ایران میگفت ما بک اپی از سایت شما نداریم و مسئولیت بک اپ هم با خودتونه !

طرف بنده خدا سایتش رو از دست داد !

بچه ها گول نرخ زیاد هاست ایران رو نخورید فقط چون پیوندهارو با چهارتا سایت دولتی رو ساپورت میکنه احساس گنده بودن میکنه !

گرونی سرور هم حد و مرری داری واسه خودش !

سلام

اگه نت افراز پنل های کم حجم تری هم ارائه میداد حتما میگرفتم حالا بنظر شما چه هاستی مثل نت افراز هست که خوب باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون بنظرم امکانات و قیمت میهن ویهاست برای من مناسبه اما وقتی سرچ کردم بعضی جاها نوشته بود که ماهی چندبار دان میشه اگه اینجوری نیست بنطرم باید از این شرکت هاست بگیرم.

دان شدن واسه یه دقیقشه :wacko: دق میده ادمو

من نمیدونم کی میگه پشتیبانیش عالیه :huh: پشتیبانیش همش میگه مشکل از طرف ما نیست :blink: یه بار نشد بگه بله مشکل از ما بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دان شدن واسه یه دقیقشه :wacko: دق میده ادمو

من نمیدونم کی میگه پشتیبانیش عالیه :huh: پشتیبانیش همش میگه مشکل از طرف ما نیست :blink: یه بار نشد بگه بله مشکل از ما بود

به نظر شما ابتین وب هاست خوبه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.