9 پست در این موضوع قرار دارد

درود؛

تو نسخه های جدید وردپرس ابزارک پیوندها نیستش؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تا الان باهاش کار نکردم

اما اگر دی اکتیو شده احتمالا بخاطر اینه که گوگل این روش رو منع کرده و وردپرس هم طبیعتا اومده در راستای همین قضیه این امکان رو برداشته.

البته افزونه و کد برای این کار زیاد هست که توصیه میکنم قبل ایجاد تاپیک خوب سرچ کنید !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا افزونه یا کد ؟!

بهترین راه استفاده از فهرست دلخواهه . تو ابزارک هم می تونید نشون بدید ! :D

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف شما قبول، اما تو پیوندها امکانات بیشتری وجود داره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش پیوندها از وردپرس برداشته شده چون دیگه کسی استفاده نمیکنه.

ولی بازم اگه لازمش دارید جایگزین رسمیش همون افزونه ای هست که دوستمون معرفی کردن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی دیگه نباید تبادل لینک کرد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmadib
      سلام خسته نباشید من می خواستم برای هر صفحه یک عنوان بخصوص بزارم منظورم عنوان اصلی توی تگ head است مثلا اگر توی صفحه محصول بود علاوه بر عنوان محصول یک سری ایتم ها هم اضافه بشه اگر بشه یه شرط گذاشت که اگر توی صفحه فلان بود این کد اجرا بشه ، میشه بگیذ چکار کنم
    • توسط بهنام مرادی
      با سلام و خسته نباشید به اعضای سایت
      من یه مدتیه که افزونه چند زبانه کردن سایت wpml رو نصب کردم ولی مشکلاتی برای وردپرس من ایجاد کرده!
      مشکلات: بخش کتابخانه ، ادیتور خود وردپرس ، افزونه ویژوال کامپوزر و yoast seo      مشکل پیدا کردن و کار نمیکنن؟؟
      هروقت حذف میکنم افزونه رو درست میشن ولی واقعا لازمش دارم . میشه راهنمایی کنید چطور میشه این ناسازگاریا رو درست کرد؟؟
    • توسط ghorbanih91
      سلام دوستان
      یه نفر لطفا مشکل منو حل کنه خیلی مهمه...دعاتون میکنم (;
      محتوای برگه ها برای من نشون داده نمیشه یه مدتیه.تداخل افزونه ها رو بررسی کردم نبود. page.php هم مشکلی نداشت.

• توسط WPfarsi
      وب سایت WPfarsi.com به فروش می رسد.
      این وب سایت حدود 4 سال است که به طور تخصصی بر روی وردپرس کار کرده است و هم اکنون با بسیاری از کلمات مربوط به وردپرس، افزونه وردپرس، قالب وردپرس، هک وردپرس و ... در صفحه اول و دوم گوگل است.
      نکته تجربی : با در دست داشتن این سایت که جایگاه خوبی در گوگل داره و همچنین داشتن تخصص در زمینه طراحی قالب وردپرس، می تونید درآمد خوبی رو داشته باشید و در دو ماه اول مبلغ سرمایه گذاری تون برگرده و برای اینکه بتونید بیشتر سفارش بگیرید، با توجه به نیاز شدید بازار، قطعا به یک تیم نیاز خواهید داشت.
      پیج رنک دومین 2 و الکسای جهانی آن 370 هزار است – ضمنا عمر دامنه از 2011 است.
      ورود به سایت : wpfarsi.com
      دومین کاملا مرتبط و رقابتی
      دارای 174 پست کامل سئو شده کاملا اختصاصی دست نویس!
      قالب اختصاصی با امکانات زیاد
      وردپرس کاملا بروز و پلاگین های کم
      کانال اختصاصی تلگرام wpfarsi
      توییتر اختصاصی wpfarsi
      پیج فیسبوک اختصاصی wpfarsi
      جیمیل اختصاصی wpfarsi.com@gmail.com
      هاست ایران سرور (ایران)
      پتانسیل دریافت سفارشات مربوط به وردپرس در حد بسیار بالا (سفارشات افزونه، قالب و ویرایش قالب و فارسی سازی)

فروش به بالاترین و سریعترین پیشنهاد. مبلغ پایه 9 میلیون تومان.
      ارسال پیام به wpfarsi.com@gmail.com
      با تشکر فراوان از دوستان خوبم در انجمن وردپرس پارسی که در ثبت این پیام همکاری ویژه ای داشته اند. به امید دیدار شما در همایش های بعدی وردپرس...
    • توسط prodesign
      با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستداران وب
      امروز براتون تمی را آماده سازی کردم که به نظر خودم فوق العاده است با من همراه باشید تا از امکانات این تم بهره لازم را ببریم.
      از تخفیف ویژه ما لذت ببرید