رفتن به مطلب

عوض شدن فونت بعد از انتقال سایت

great2012

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

نمیدونم چرا یعد از انتقال سایت فونت یکی از قالبام(این قالب)نغییر کرده و در واقع بزرگتر شده در حالی که بقیه قالبام این مشکل رو ندارن قالب رو از اول اپلود کردم ولی مشکل حل نشد ممنون میشم راهنمایی کنید :rolleyes:

ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

تغییر فونت به طور معمول نمی تونه در اثر جابجایی سرور باشه ولی می تونه به بروسر و فونت های ویندوز مربوط باشه در هر حال این لینکی که گذاشتید در استایلش فونت بدنه tahoma با اندازه 8pt تعریف شده و نمایشش هم همین اندازه و فونت بود

لینک به ارسال

تغییر فونت به طور معمول نمی تونه در اثر جابجایی سرور باشه ولی می تونه به بروسر و فونت های ویندوز مربوط باشه در هر حال این لینکی که گذاشتید در استایلش فونت بدنه tahoma با اندازه 8pt تعریف شده و نمایشش هم همین اندازه و فونت بود

سلام

مشکلم فقط با همون قالبه بنظرتون چیکار کنم؟

لینک به ارسال

الان اون قالب فونت tahoma سایز 8pt داره دیده می شه اندازه اش باید چقدر باشه

شاید زوم اون tab از بروسرتون بالاتر از صد باشه

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی ولی فکر نکنم مشکل از بروسر باشه ^_^
لینک به ارسال

من دوباره سایت رو به هاست دیگه ای انتقال دادم ولی بازم همون وضعه هاست هامم قبل وبعد لینوکس بوده چیکار باید بکنم؟ ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

همینطور که دوست ما اشاره کردن این مشکل یا میتونه تغییر نمایش فونت باشه که به فونت سیستم عامل هم مربوط میشه.با تغییر تم ویندوز میتونید این تغییرات رو مشاهده نمایید.

در موارد غیر از این مربوط به سرور میشه

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

همینطور که دوست ما اشاره کردن این مشکل یا میتونه تغییر نمایش فونت باشه که به فونت سیستم عامل هم مربوط میشه.با تغییر تم ویندوز میتونید این تغییرات رو مشاهده نمایید.

در موارد غیر از این مربوط به سرور میشه

سلام

پس باید به مسول هاست بگم؟

اخه همونطور که گفتم فقط همین تم این مشکل رو داره.

لینک به ارسال

سلام

پس باید به مسول هاست بگم؟

اخه همونطور که گفتم فقط همین تم این مشکل رو داره.

اول وردپرس رو روی لوکال نصب کنید و قالب رو تست کنید اگه درست نمایش داده شد.میتونید با مدیر سرور تماس بگیرید.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

سلام

تازه فهمیدم که قالب های دیگه هم روی هاست جدید بهدرستی نمایش داده نمیشن و از هاست هم پرسیدم گفت مشکل از تنظیمات سیستم وردپرسه به نظر شما مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

اگه میشه آدرس سایتتون رو بدید و دقیقا بگید که چی قرار بوده باشه و الآن چی شده!

لینک به ارسال

دوست عزیز تا به حال دوبار سئوال کردم سایتتون قراره با چه فونت و سایزی دیده بشه ؟ جواب بدید لطفا تا ببینیم اصلا مشکلی وجود داره که حلش کنیم یا نه

لینک به ارسال

سلام

ممنون از توجهتون مشکل این بود که این کد رو در wp config قرار نداده بودم:

define('WP_SITEURL', 'http://site.com');
define('WP_HOME', 'http://site.com');

ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...