رفتن به مطلب

نظرتون در مورد یک هاست دیگه برای وردپرسم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام ..خوبین .. خسته نباشین

بنده الان وبسایت دارم این ادرسش : http://www.electro-bargh.ir/

و بازدید از گوگلم خیلی کم شده فکر کنم ایراد از هاستم هستش ...

و الان سوال بنده از شما اینه که ؟

ایا هاست دیگه ای بزنم و از صفر وردپرس رو راه اندازی کنم ... و مطالبم رو از هاست قدیم بکاپ بگیریم و به هاست جدید انتقال بدهم ؟

ایا هاست صفر کیلومتر به نظر شما خوبتر نیست .. نسبت به گوگل میگم .؟

برای چی این کارو می کنم ... ؟ به این خاطر که هاست قدیمم .. خیلی در هم شده یعنی فایلهای توش هست که میترسم پاکشون کنم ... و از طرفی میگم نکنه به وردپرسم اسیب برسونه ...و نمی دونم ویروس گرفته ... نمیدونم والله ...

فقط نظر شخصی خودم این بود که هاست جدید بخرم و از صفر شروع کنم ... البته مطالب هاست قدیمم رو انتقال میدم با بکاپ گرفتن ....

و خواستم از شما هم نظری گرفته باشم ...

به نظر شما چکار کنم ............ هاست جدید رو بخرم .... ؟

ممنون :D

لینک به ارسال

بررسی کنید ببینید تعداد ایندکسهای شما پایین اومده یا نه؟

بستگی داره که ترس شما از چی هست!

چه فایلهایی هستند که شما رو مشکوک کردند؟

در ضمن پروسه انتقال گهگاهی ممکنه شما رو به مشکل بیاندازه و بهتر اینه که قبل از همه توی همین هاستتون یه ساب دامین بزنید و مطالبتون رو انوجا منتقل کنید و همه چیز رو ببینید درست انجام میدید یا نه بعد اقدام به خرید هاست بکنید.

لینک به ارسال

حرف شما متین ...........

اما اینقدر فایل ها زیادن .. که خودمم گیج شدم ... البته به قول شما سعی می کنم اول به ساب دامین انتقال بدم ... بعد ببینم درست میشه ...

ممنون دوستان نظر دیگه ای ندارین ؟

لینک به ارسال

به نظر من ورودی گوگل هیچ ربطی به هاست نداره و برای اینکه وردپرست بدون مشکل ( از نظر تصاویر و مطالب و ...) روی هاست جدیدت درست بیاد بالا باید فول بک آپ بگیری تا بتونی عکس های مطالب و چیزای دیگه هم انتقال بدی.

از نظر ویروس اگه هاست مرغوبی استفاده میکنی بعید میدونم میتونی از آنتی ویروس سی پنل استفاده کنی و یا از مدیر سرور بخوای چک کنه هاستت رو.برای درهمی فایل های موجود در هاستت هم اگه واقعا بخوای اصلاح کنی وقت بزاری روش میتونی این کار رو بکنی.در هر صورت قبلا یک سیاستی برای فایل هات داشتی و اگر نداشتی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست. <_<

ورودی گوگل به سایت مپ و فایل روبوتت هست و اگه توی ایندکس شدن مشکلی نداری موردی نداره.ضمنا سایت شما یک وب سایت تخصصی هست و فقط افرادی که کلمات کلیدی مرتبط با موضوع سایتتون رو سرچ میکنن وارد سایتت میشن.مثلا کسی که توی گوگل سرچ میکنه اس ام اس عاشقونه نمیاد توی سایتی که در مورد الکترو برق هست مگر اینکه توی سایتت مطلبی رو با این عنوان درج کرده باشی و ایندکس شده باشه توی گوگل.

اینم در نظر داشته باش که الان به علت تعطیلات و مسافرت ها باید ورودی گوگل ها از ایران کم بشه.

البته این نظر شخصی من هست و بهتره منتظر نظرهای اساتید باشی. ;)

لینک به ارسال

قالبتون هم ظاهرا با نویسه های وردپرس اشکال پیدا کرده .

من سایتتون رو بررسی نکردم .

اما اگر حوصله داری از اول برو مقاله های سئو رو بخون و درست حسابی کار کن.

ارزشش رو داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...