رفتن به مطلب

راست به چپ کردن sub menu

agha mahdi

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوالی دارم یه تم هست که فارسی سازی کردم اما برای sub menu نمیدونم چه طور باید طریقه باز کردنش رو از راست به چپ تغییر بدم

هر موقع روی زیر مجموعه ،زیر مجموعه یکی از منوهام میرم از سمت راست باز میشه میخوام از سمت چپ باز بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید.

post-1875-0-64300100-1364631067_thumb.pn

لینک به ارسال

وب سایت به صورت لوکال روی کامپیوترم هستش هنوز آپلود نشده اما تو عکسی که ضمیمه گذاشتم می فهمید منظورم رو میخوام بر عکس باز شه sub menu

post-1875-0-47591500-1364631515_thumb.pn

لینک به ارسال

این طوری نمیشه دوست عزیز /// باید ادرس وبسایت باشه ///

بنده نمی تونم این طوری نظر بدم ... میتونید قالب رو بفرسیتد اپلود کنید تا براتون اوکی کنم

با تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز امکانه آپلود فایل وجود نداره فعلا چون هنوز کار کامل نشده اگه امکانش هست راهنمایی کنید.

ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز امکانه آپلود فایل وجود نداره فعلا چون هنوز کار کامل نشده اگه امکانش هست راهنمایی کنید.

ممنون

اینطوری نمیتونم نظر بدم .. و نمیتونم بگم از چه دستوری استفاده کنید ... فقط باید کدهاش پیش روم باشه ... اگر میخواهین قالب رو اپلود کنید و لینکشو بدین تا بنده به صورت لوکال تست کنم ..

لینک به ارسال

بدون واقعا نمیشه کاری کرد.

کلیت اینه

المان مادر باید راست چین بشه با direction

بعد برای پایینی ها باید left و right رو درست کنید

لینک به ارسال

من فایلش رو upload کردم می تونید از طریق لینک زیر سایت رو ببینید توی زیر مجموعه فروشگاه وقتی روی حساب کاربری بایستید تغییر رمز سمت راست باز میشه میخوام سمت چپ باز بشه.

demo.pooyanet.net

لینک به ارسال

بدون واقعا نمیشه کاری کرد.

کلیت اینه

المان مادر باید راست چین بشه با direction

بعد برای پایینی ها باید left و right رو درست کنید

من فایلش رو upload کردم می تونید از طریق لینک زیر سایت رو ببینید توی زیر مجموعه فروشگاه وقتی روی حساب کاربری بایستید تغییر رمز سمت راست باز میشه میخوام سمت چپ باز بشه.

demo.pooyanet.net

لینک به ارسال

تو بخش Sub-menu، هرچی left: رو میبینی به right تغییر بده و اندازش رو تنظیم کن.

مثلا برای چیدمان زیر منوها در سمت چپ، دستور left در #navigation .sub-menu li ul رو به right تغییر بدید.

* البته منوهاتون غیر از این باز یه مقدار کار دارن!!!

لینک به ارسال

مثلا برای چیدمان زیر منوها در سمت چپ، دستور left در #navigation .sub-menu li ul رو به right تغییر بدید.

ممنون از راهنماییتون تغییر دادم به سمت چپ اومد ولی نوشتش کامل داخل کادر نمیتوفته کادرش نصفه شده میتونید راهنمایی کنید چه طور درستش کنم؟؟

لینک به ارسال

آقا دستت درد نکنه درست شد.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 4 سال بعد...
در 3 ساعت قبل، ngh گفته است :

سلام.منم این مشکل رو دارم.نوشته هام تو ساب منو داخل کادر نمی افته و ازش می زنه بیرون.لطفا راهنمایی کنید.برا من وردپرس و قالب newspaper هست

یک تایپیک جدید ایجاد کنید

ادرس وبسایتتون رو قرار بدید

توضیحاتتون و چیزی که میخواید رو دقیقتر توضیح بدید

درصورتی که از قالب نال شده و یا غیر رایگان استفاده میکنید بحث در موردش در انجمن ممنوع هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...