رفتن به مطلب

چگونه اشتباه گوگل را درست کنم؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من مدتی پیش یک پست در سایتم نوشتم و سایت بولتن نیوز اون را کپی کرد و من هم خواستم از طریق dmca گوگل آن را گزارش دهم ولی به دلیل یک بی توجهی کوچک و جابجایی لینک کپی کننده پست سایت من به عنوان کپی شناخته و توسط گوگل قبول شد . بعد دوباره من یک درخواست دیگر دادم البته این بار درست اما گوگل درخواست من را رد کرد. بعد از چند روز گوگل لینک پست اصلی که سایت من بود را از نتایجش حذف کرد و یک پیغام در Webmaster Tools برایم فرستاد و من از طریق لینکی که در این پیغام بود درخواست دادم که این یک اشتباه است اما هنوز گوگل هیچ اقدامی انجام نداده است.

post-412-0-66954600-1364641564_thumb.png

کمک کنید تا زودتر این اشتباه گوگل را به گوشش برسانم.

لینک به ارسال

خسته نباشید !

شما برای بولتن نیوز گزارش دادید !

گوگل با سایت های رنک خوب خیلی رفاقت داره :blink: مراقب باش

لینک به ارسال

بهتر نبود به خودشون میگفتید تا کپی رایت را رعایت کنند و لینک شما را به عنوان منبع ذکر کنند تا اینکه این کارو کنیدو ...

این کار هم ایده جالبی بود :lol:

http://www.bultannews.com/fa/news/131644/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%DA%86%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

لینک به ارسال

خودش لینک تصحیح رو داده و شما هم مراحل رو طی کردید پس باید منتظر بمونید

post-412-0-66954600-1364641564_thumb.png

توی عکس بالا روی اولین لینکی که از پایین بنفش شده کلیک کردم و طبق دستوراتش درخواست دادم چند روزی هم از اون زمان می گذره ولی هنوز جواب نداده.

خسته نباشید !

شما برای بولتن نیوز گزارش دادید !

گوگل با سایت های رنک خوب خیلی رفاقت داره :blink: مراقب باش

ای دل قافل اومدیم درستش کنیم زدیم چشمش کور کردیم. موندم چیکارش کنم

بهتر نبود به خودشون میگفتید تا کپی رایت را رعایت کنند و لینک شما را به عنوان منبع ذکر کنند تا اینکه این کارو کنیدو ...

این کار هم ایده جالبی بود :lol:

http://www.bultannews.com/fa/news/131644/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%DA%86%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

گفتم ولی کی گوش میده؟ فقط اون عکس را تونستم بگذارم :lol:

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

گفتم ولی کی گوش میده؟ فقط اون عکس را تونستم بگذارم

داداش یه چیز میگم یه وقت ناراحت نشی !

رفاقتی دارم بهت میگم

اینها که اسم سایتتون رو درج کردند و فقط لینک ندادند اما نکته مهم اینه که منبع رو ذکر کردند گرچه شما تو سایتتون این جمله رو ذکر کردید

© استفاده از مطالب دنوج فقط با ذکر منیع و لینک به همان مطلب مجاز است.

اما بنده یه مقاله مهم درباره برند سازی نام سایت میخوندم که این جمله رو تاکید داشت که نیازی نیست حتما همراه با لینک ازتون اسم ببرند گاهی اوقات همین که سایت های بزرگ شما رو به عنوان منبع مطالب خودشون اسم میبرند تبلیغ بزرگی براتون میشه.

شما هم بهتره با این مسئله عادی برخورد کنید و به کارتون ادامه بدید.

البته جا داره که بهتون تبریک بگم چون مطالب خوبی میذارید و بنده (نظر شخصی) نوید یه آینده خوب رو براتون پیش بینی میکنم .

پ.ن : مطالب اختصاصیتون رو برای سایت های خبری و بزرگ کشوری ارسال کنید تا بیشتر دیده بشید

لینک به ارسال

داداش یه چیز میگم یه وقت ناراحت نشی !

رفاقتی دارم بهت میگم

اینها که اسم سایتتون رو درج کردند و فقط لینک ندادند اما نکته مهم اینه که منبع رو ذکر کردند گرچه شما تو سایتتون این جمله رو ذکر کردید

© استفاده از مطالب دنوج فقط با ذکر منیع و لینک به همان مطلب مجاز است.

اما بنده یه مقاله مهم درباره برند سازی نام سایت میخوندم که این جمله رو تاکید داشت که نیازی نیست حتما همراه با لینک ازتون اسم ببرند گاهی اوقات همین که سایت های بزرگ شما رو به عنوان منبع مطالب خودشون اسم میبرند تبلیغ بزرگی براتون میشه.

شما هم بهتره با این مسئله عادی برخورد کنید و به کارتون ادامه بدید.

البته جا داره که بهتون تبریک بگم چون مطالب خوبی میذارید و بنده (نظر شخصی) نوید یه آینده خوب رو براتون پیش بینی میکنم .

پ.ن : مطالب اختصاصیتون رو برای سایت های خبری و بزرگ کشوری ارسال کنید تا بیشتر دیده بشید

حرف شما را قبول دارم ولی وقتی می بینم بعد از کلی زحمت و نوشتن مطلب با استفاده از منابع مختلف سایتی میاد و نوشته را کپی می کنه و بعد توسط گوگل اول نشون داده میشه و بازدید کننده سایت من هم پایین هست نا امید می شم و دیگه به سختی دستم به کیبورد میره. گوگل هم که هر روز ورودی کمتر میده و آدم را نا امید تر می کنه

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

گوگل هم که هر روز ورودی کمتر میده و آدم را نا امید تر می کنه

شما نگران نباش . الان عید هستش و طبیعتا پایین میاد !

ایشالله بازدیدها تا یه هفته دیگه به حالت قبلی برمیگرده .

شما نگران 4 تا دونه ای پی نباش . مهم اینه که اسم شمارو برده و بهتره با این کارها که تصویر رو رفتید تغییر دادید کلاس کاری خودتون رو پایین نیارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...