miliyardercom

خبرنامه و آمارگیر سایت

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام.من برای ثبت نام بینندگان سایت در خبرنامه و ارسال خبرنامه از افزونه sendit استفاده کردم ولی برای ارسال خبرنامه یکی دو بار به اسپم رفت و دیگری را که save and send later زدم هنوز ارسال نکرده.دو تا سئوال دارم.1- آیا برای عضویت در خبرنامه و ارسال خبرنامه افزونه بهتری وجود دارد؟2-چه کاری باید انجام دهم تا خبرنامه ها به اسپم نرود؟

در مورد آمارگیر سایت از افزونه مارگیر Mostafa Soufi

از گروه

Web Studio

&

WPBazar استفاده کردم.با توجه به کارائی آمارگیر وبگذر من ترجیح می دهم آمارگیری داشته باشم که مانند وبگذر تحلیل نوع ورود به سایت را داشته باشم.آیا افزونه ای را می توانید معرفی کنید؟آیا و بگذر می تواند در سایت wp ما کار کند؟ لطفا راهنمائی فرمائید. با تشکر

http://miliyarder.com miliyarderha@yahoo.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

از سرویس های feedbrunner استفاده کنید! خیلی هم بهتر هست! اتوماتیک با ارسال مطلب در سایت یک ایمیل به کاربران ثبت نام شده میفرسته!

روشی که شما میرین بر روی سرور هم فشار میاره و با زیاد شدن ایمیل های ارسالی به شما اخطار داده میشه از طرف میزبان وبتون !

وبگذر هم میتونه در سایت کار کنه! ولی ظاهر خوبی نداره!

من نظر من شما از google Analytics استفاده کنید!

این هم از آدرسش!

www.google.com/analytics

ویرایش شده در توسط speedsearch
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این هم آموزش استفاده از گوگل آنالیز

کلیک کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط hamid.26
      سلام خسته نباشید ووکامرس فروشگاهم رو پیکربندی کردم اما دکمه ی افزودن به سبد خرید پایین محصولات نمیاد لطفاً کمک کنید بگید چطوری درستش کنم.
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//