رفتن به مطلب

جلوگیری از ساسپند شدن هاست

آریارامن

پست های پیشنهاد شده

درود میخواستم در مورد جلوگیری از ساسپند شدن هاست سوال کنم.راستش یکی از دوستان میخواست با اسکریپت sphider-1.3.5 افراد آنلاین سایتش رو زیاد کنه.به یک روز نکشید که اکانتش ساسپند شد.

آیا افزونه بلوک ای پی میتونه جلوی این روبوت رو بگیره؟

اصلا این افزایش رتبه الکسا قانونیه؟سایت اصلیش رتبه گوگل بالایی داره.واسم سواله که اگه قانونی نیست چرا سایتش توسط گوگل و الکسا جریمه نشده.

لطفا در مورد سرویس بهینه سازی سرعت سایت CloudFlare توضیحاتی بدید.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

این برنامه ها سرکاری است.همه ی این اسکرسپت ها سایت را می برند به عرش بعد از چند روز با کله میارند تو فرش :D :D

در ارتباط با سوال شما مقاله زیر می تواند کمک کند.

http://iranhosters.c...ور-ها-(رسانگار)

ببخشید این هم پاسخ قسمت دوم سوال شما

http://tortak.com/vi...cloudflare.html

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

درود

این تغییر دی ان اس مشکلی به وجود نمیاره؟

برام پیش اومده بعد از تغییر دی ان اس از یک هاست به هاست دیگر ماها این مشکل بوده که هر چند دقیقه دامنه دوباره به هاست قبلی متصل شده.این رو از انجمن هاستینگ ایران هم پیگیری کردم که خیلیا چنین مشکلی داشتن.

لینک به ارسال

برام پیش اومده بعد از تغییر دی ان اس از یک هاست به هاست دیگر ماها این مشکل بوده که هر چند دقیقه دامنه دوباره به هاست قبلی متصل شده.این رو از انجمن هاستینگ ایران هم پیگیری کردم که خیلیا چنین مشکلی داشتن.

مشکل تغییر دی ان اس مربوط به کش آی اس پی اینترنتتون میشه و ارتباطی به بقیه چیزها نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...