رفتن به مطلب

ثابت شدن آمار وبگذر

np.1400

پست های پیشنهاد شده

سلام

به ترتیب اولویت می تونه یکی از این ها باشه :

1- مشکل وب گذر

2- آمار واقعی !

3- مشکل سرور و dns

لینک به ارسال

سلام

منم الان همین مشکلود دارم

دیروز تو وبگزر یه امار گیر برای انجمنم ثبت کردم و مطمعن هستم دست کم روزی هزار تا هزارو دویست بازدید دارم

ولی امار گیر و بگزر از دیروز تا الان میگه فقط 262 تا بازدید داشتم :mellow:

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

دوست من وبگذر به طور کلی مشکل دارد.

بعضی وقت ها سایتشون مشکل دارد آمار نمی اندازه.

بعضی وقت ها با آمار بالا شک می کند دیگر آمار نمی اندازد.

به طور کلی وبگذر مشکل دارد بهتر از افزونه هایی زیر که فارسی سازی شده است استفاده کنید. خوبی آن این است که حداقل اگر سایت شما قطع شد دیگر آمار نمی اندازد. نه مثل وبگذر که مشکل از سرور آن گیر آمارگیر سایت ما می افتد.

http://forum.wp-parsi.com/topic/4538-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

به طور کلی وبگذر مشکل دارد بهتر از افزونه هایی زیر که فارسی سازی شده است استفاده کنید

http://forum.wp-pars...ه-آماره-وردپرس/

1-من از وردپرس استفاده نمیکنم

2-به دوستمون np.1400 پیشنهاد میدم از افزونه امارگیر استفاده نکنن.چون حجم دیتابیس به طور چشم گیری افزایش پیدا میکنه ;)

(توی همین اجمن برای یکی از دوستان این اتفاق افتاده)

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

درود

چرا از persianstat استفاده نمی کنید هم آمار دقیقتری داره هم تاثیر در سرعت سایت نمیگزاره

لینک به ارسال

من خودم کمتر از آمار گیر استفاده میکنم . برای بررسی روند کارتون فقط لازمه هر از گاهی یک آمار گیر بزارید توی سایتتون و بازدید روزانتون رو بررسی کنید و میتونید بعد از اون غیر فعالش کنید . یک سرویس خوب برای اینکار histats.com رو پیشنهاد میکنم . میتونید از خود گوگل هم استفاده کنید که آنالیز قدرتمندی رو بهتون ارائه میکنه .

لینک به ارسال

2-به دوستمون np.1400 پیشنهاد میدم از افزونه امارگیر استفاده نکنن.چون حجم دیتابیس به طور چشم گیری افزایش پیدا میکنه ;)

افزونه ای که اقا مصطفی نگارشش کردند ( آماره ) تا اونجایی که اطلاع دارم سعی کرده این قسمت رو رفع کنه .

بهرحال قسمت جستجوهای ورودیش از موتورهای جستجوش عالیه !

ولی بنده شخصا histats.com رو پیشنهاد میدم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...