رفتن به مطلب

مشکل در تست سایت و ارور در host-tracker

python

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من بعد از تغییر سرور وقتی سایتمو توی host-tracker بررسی میکنم به یه ارور بر میخورم

Http error:Http_client.Bad_message("Unknown reason (e.g. unexpected eof, timeout)")

که مربوط به

Amsterdam, Netherlands

میخواستم ببینم این مشکل از چی میتونه باشه و چه قدر روی سایت تاثیر منفی داره یا راه حلی برای این مشکل هست؟

چون من توی بازه های زمانی مختلف تست کردم اما این مشکل هنوزم هست

لینک به ارسال

اگر سرورتون رو تازه عوض کردید باید صبر کنید تا دی ان اس ها ست بشه . حداقل باید 48 - 72 ساعت بگذره تا ست کامل بشه .

اما اگر زمان زیادی میگذره که تغییر دی ان اس دادید باید آی پی سرور رو چک کنید ببینید همین مشکل هست یا نه .

لینک به ارسال

اگر سرورتون رو تازه عوض کردید باید صبر کنید تا دی ان اس ها ست بشه . حداقل باید 48 - 72 ساعت بگذره تا ست کامل بشه .

اما اگر زمان زیادی میگذره که تغییر دی ان اس دادید باید آی پی سرور رو چک کنید ببینید همین مشکل هست یا نه .

من آی پس سرور رو هم چک کردم اونم همین مشکل رو داره

یه سری از سایت ها رو هم که روی همین سرور هستن چک کردم اونام این مشکل رو دارن

مشکل چی میتونه باشه؟

تاثیر منفی رو سایت داره؟

لینک به ارسال

تاثیر منفی که حتما داره

چند وقت پیش به خاطر مشکلی شبیه به مشکل شما سایتهای من از نتایج گوگل حذف شدند

بهتره با پشتیبان هاست تماس بگیرید

لینک به ارسال

تاثیر منفی که حتما داره

چند وقت پیش به خاطر مشکلی شبیه به مشکل شما سایتهای من از نتایج گوگل حذف شدند

بهتره با پشتیبان هاست تماس بگیرید

من چند ماه پیش هم با همین مشکل مواجه شدم و از همون روزم ورودی گوگلم از 5000 اومد به 100 تا

با پشتبان هاست و یه چندتا سئو کار هم مطرح کردم گفتن نه اصلا ربطی نداره اما الان دیگه مطمئن شدم که مشکل از اونه

ممنون

لینک به ارسال

ادرس سایتتون همینه که توی امضاتون قرار دادید ؟ من بررسی کردم مشکلی نداشت . فقط Response time شما در بعضی از لوکیشن ها خیلی بالا بود . در حدود 13 - 14 ثانیه .

http://host-tracker.com/check_res_ajx/12712350-0/

سرورتون هم المان هست و مشکل خاص دیگه ای ندیدم .

لینک به ارسال

ادرس سایتتون همینه که توی امضاتون قرار دادید ؟ من بررسی کردم مشکلی نداشت . فقط Response time شما در بعضی از لوکیشن ها خیلی بالا بود . در حدود 13 - 14 ثانیه .

http://host-tracker.com/check_res_ajx/12712350-0/

سرورتون هم المان هست و مشکل خاص دیگه ای ندیدم .

نه اون نیست

این آی پی سرور هستش:

88.198.0.35

http://host-tracker.com/check_res_ajx/12711984-0/

ویرایش شده توسط python
لینک به ارسال

انگار حالتی هست که این لوکیشن آی پی های المان یا فقط آیپی سرور شما رو مسدود کرده . فکر نمیکنم این باعث مشکل خاصی براتون بشه . چون سرور شما فقط از یک لوکیشن اونم از هلند دسترسی نداره . البته یک لوکیشن دیگه از هلند دسترسی داره

Amsterdam, Netherlands Ok 111 0.04 sec 2.84 88.198.0.35 Hostmaster, Ltd.

ولی

Amsterdam, Netherlands Http error:Http_client.Bad_message("Unknown reason (e.g. unexpected eof, timeout)") 40.00 sec 88.198.0.35 PDhost

شما آدرس سایتتون رو قرار بدید شاید مشکل جای دیگه ای باشه .

لینک به ارسال

انگار حالتی هست که این لوکیشن آی پی های المان یا فقط آیپی سرور شما رو مسدود کرده . فکر نمیکنم این باعث مشکل خاصی براتون بشه . چون سرور شما فقط از یک لوکیشن اونم از هلند دسترسی نداره . البته یک لوکیشن دیگه از هلند دسترسی داره

Amsterdam, Netherlands Ok 111 0.04 sec 2.84 88.198.0.35 Hostmaster, Ltd.

ولی

Amsterdam, Netherlands Http error:Http_client.Bad_message("Unknown reason (e.g. unexpected eof, timeout)") 40.00 sec 88.198.0.35 PDhost

شما آدرس سایتتون رو قرار بدید شاید مشکل جای دیگه ای باشه .

این آدرس سایت من:

http://funrooz.com

لینک به ارسال

این ارورها بیشتر مربوط به DNS میباشد

شما اول فایل لاگ سرور را چک کنید ببینید اونجا ارور هایی که ثبت شده چی هست

بعد هم میتونید 1 بار Name server ها و آی پی ها را حذف کنید دوباره بسازید به احتمال زیاد مشکل برطرف میشه

لینک به ارسال

این ارورها بیشتر مربوط به DNS میباشد

شما اول فایل لاگ سرور را چک کنید ببینید اونجا ارور هایی که ثبت شده چی هست

بعد هم میتونید 1 بار Name server ها و آی پی ها را حذف کنید دوباره بسازید به احتمال زیاد مشکل برطرف میشه

کدوم فایل لاگ؟

همون که توی روت قرار داره؟

لینک به ارسال

کدوم فایل لاگ؟

همون که توی روت قرار داره؟

خیر - منظورم فایل لوگ سرور هست

شما سرور مجازی دارید یا اختصاصی یا هاست اشتراکی ؟

چون اگر هاستتون اشتراکی هست از دست شما کاری بر نمیاد و مدیر سرور باید این مشکل را برطرف کنه

لینک به ارسال

شاید یکی از دلابلی که سایت شما بازدیدش کم شده مشکل لود سایت هست . اینجا رو ببینید :

Page Speed Grade: (10%)
Page load time: 18.73s
Total page size: 1.34MB
Total number of requests: 56

3 فایل با فرمت gif تو سایت شما لود میشه از سایت 3forosh.biz که 18 ثانیه زمان لودش هست . این یکم باعث دردسر سایتتون شده . سایتتون رو بهینه کنید تا ورودی گوگلتون بیشتر بشه .

لینک به ارسال

شاید یکی از دلابلی که سایت شما بازدیدش کم شده مشکل لود سایت هست . اینجا رو ببینید :

Page Speed Grade: (10%)
Page load time: 18.73s
Total page size: 1.34MB
Total number of requests: 56

3 فایل با فرمت gif تو سایت شما لود میشه از سایت 3forosh.biz که 18 ثانیه زمان لودش هست . این یکم باعث دردسر سایتتون شده . سایتتون رو بهینه کنید تا ورودی گوگلتون بیشتر بشه .

ممنون از راهنماییتون

ولی حق با شماست آی پی آلمان رو بسته

چون من قبلا هم که گفتم اون مشکل رو داشتم آی پیم این شکلی بود: 88.198.243.138

اگه اونم تست کنید میبینید که اونم این مشکل رو داره

الانم که آی پیم این شکلیه: 88.198.0.35

انگار با 88.198 مشکل داره

وقتی آی پیم عوض شده بود اون مشکل رو نداشتم

فک کنم اگه یه آی پی دیگه ای بگیرم مشکلم حل مشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...