رفتن به مطلب

مشکل در یافتن برخی کدهای css

alireza013

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان محترم.

توی پارسی سازی یک پوسته مشکلی دارم.

برخی قسمت ها رو توی style.css نمیتونم پیداکنم.

در واقع وقتی توی chrome با استفاده از inspect element قالبشو میخونم ، آدرسش رو مثلا مینویسه : localhost:51

ممکنه توضیح بدید این یعنی چی؟

کجا میتونم پیدا کنم cssش رو؟

لینک به ارسال

ببینید به صورت inline css هست یا نه؟

(CSS داخلی فایلهای صفحات)

لینک به ارسال

راستش متوجه نمیشم !

این کد هست :

.widget li

}

background:

url(http://localhost:8888/wp5/wp-content/themes/mytheme/images/widget-blue-bullet.png) no-repeat 24px 24px

{

:huh:

لینک به ارسال

من خودم از این افزونه کروم استفاده می کنم و خیلی عالی هست:

https://chrome.google.com/webstore/detail/firebug-lite-for-google-c/bmagokdooijbeehmkpknfglimnifench

فقط کافیه روی جایی که می خواهید کلیک راست کنید و اون شکل حشره رو انتخاب کنید تا کل کدهای اون قسمت و استایلش رو نشونتون بده، همچنین می تونید آنلاین کدها رو از اونجا تغییر بدید و نتیجه رو مشاهد کنید و بعد تغییراتتون رو توی استایل بدید

لینک به ارسال

کدش رو توی فایل ها سرچ زدم پیدا نکردم.

در واقع این پوسته به صورتیه که المان هاش با انتخاب رنگ از توی پنل ، تغییر می کنن. مثلا از اگر رنگ بنفش انتخاب بشه ، بولت بنفش لود میشه.

لینک به ارسال

وقتی امکان تغییر در مدیریت هست باید به دنبال فایلهای تولید کننده در فایلی مانند functions بگردید (یا فایلهای مشابه)

لینک به ارسال

در فایر فاکس هر قسمتی را که می خواهید سلکت کنید و راست کلیک برای بخش سلکت شده سورس کد بگیرید ببینید نام کلاساصلی لایه چیه

تغییرات اینچنینی همونطور که گفتند از فایل هایی مثل functions.php یا template.php تعریف می شند و معمولا کدهای استایلشون در یک فایل style.php یا یک فایل js جا می گیره که جاوا اسکریپتش معمول تره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...