• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
saeedmt

مشکل با افزونه WP-sms

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ضمن عرض خسته نباشد و تبریک سال نو به تمامی اساتید و دوستان

بنده پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه را از یک شرکت خدمات اس ام اس خریداری کردم .که در لیست وب سرویسهای WP-SMS نیز موجود بوده ولی درهنگام انتخاب این وب سرویس (

iransmspanel

) به این مشکل بر می خورم

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [User] You are not authorized. in /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php:186 Stack trace: #0 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php(186): SoapClient->__call('GetCredit', Array) #1 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php(186): SoapClient->GetCredit() #2 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/setting/setting.php(143): iransmspanel->get_credit() #3 /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php(329): include_once('/home3/pcdlir1/...') #4 [internal function]: wp_sms_setting_page('') #5 /home3/pcdlir1/public_html/wp-includes/plugin.php(406): call_user_func_array('wp_sms_setting_...', Array) #6 /home3/pcdlir1/public_html/wp-admin/admin.php(151): do_action('toplevel_page_w...') #7 {main} thrown in /home3/pcdlir1/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/iransmspanel.class.php on line 186

با تشکر از اساتید و دوستان

ویرایش شده در توسط saeedmt
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن خوش آمدید

در این تاپیک جستجو یا مطرح کنید

افزونه ارسال اس ام اس wp-sms

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط kamyabdl
      سلام
      پلاگین کاربردی WP-SMS که توسط جناب صوفی طراحی شده را دانلود و نصب کرده ایم و هنگام فعال سازی پلاگین خطای زیر نمایش میده و فعال نمیشه.
      پیغام خطا :
      به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
      Warning: include_once(/home2/kamyabdl/domains/kamyabdl.com/public_html/wp-content/plugins/wp-sms-pro/gateway/gateways/webstudio.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/kamyabdl/domains/kamyabdl.com/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 35 Warning: include_once(): Failed opening '/home2/kamyabdl/domains/kamyabdl.com/public_html/wp-content/plugins/wp-sms-pro/gateway/gateways/webstudio.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /home2/kamyabdl/domains/kamyabdl.com/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 35 Fatal error: Class 'webstudio' not found in /home2/kamyabdl/domains/kamyabdl.com/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 38
      دلیل بروز این خطا چیست؟ دقیقا باید چکار کنیم؟
      از جناب صوفی که نویسنده این پلاگین خوب هستند امیدوارم این مشکلمونو برطرف کنند.
      سپاس
    • توسط mrezaghiasi

سلام

اول اینکه تشکر میکنم کارتون عالیه

دوم: برای تغییر استایل پلاگین عضویت در خبرنامه (ابزارک افزونه) باید کدوم فایل رو ویرایش کنم؟

سوم: برای درج تگ تبلیغات (اسم سایت) زیر اس ام اس های ارسالی (تایید عضویت) باید چکار کنم؟

چهارم: برای اینکه فرم ثبت نام خبرنامه رو در یک مطلب درج کنم از چه کدی باید استفاده کنم؟
    • توسط montazer
      سلام
      من چندتا مشکل با افزونه ارسال پیامک wp-sms دارم.
      اول اینکه ابزارک افزونه رو وقتی داخل فالب قرار می دم به خوبی نمایش داده نمیشه که دیدم before_widget و after_widget قرار داده نشده، که دستی درستش کردم.
      اما مشکل اصلی اینه که تو ابزارک اشتراک در خبرنامه، دکمه ارسال کار نمیکنه. در بخش معرفی مطلب هم همین مشکل هستش و گزینه "پیشنهاد از طریق پیامک" کار نمی کنه.
    • توسط mirab
      با سلام بنده افزونهwp-smsرا نصب کرم به روز رسانی کردم به صورت فارسی شد و تمام تنظیمات انجام دادم ودر پیام رسان عضو هستم و شماره اختصاصی خریداری کردم وهمه گذینه ها فعال هست چکار کنم مشکلم رفع بشه وپیام کوتاه برای بنده به عنوان خبرنامه یا ووکامرسی و...بیاد ممنون اگر جواب بدید.
    • توسط اکبر رحمانی
      با سلام و تبریک سال نو به همه وردپرسی های عزیز
      افزونه wp-sms رو وقتی میخوام فعال کنم در فایل wp-sms.php و در خط های 61 و 63 ارور میده و فعال نمیشه!
      از اپراتور پیامکی هم که استفاده میکنم ورژن قبلی افزونه رو داره و بعد از بروز رسانی دیگه اون اپراتور رو نداره!(از روی فایل های php دیدم).(اپراتور من میزبان اس ام اس(mizbansms.ir))
      پیشا پیش ممنون از راهنماییتون.....