رفتن به مطلب

صفحه پرداخت آنلاین ساده بانک ملت

::AmiR::

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود فراوان

13 بدرتون خوش باشین ایشالله.

جسارتا من یک صفحه ی خیلی ساده و معمولی میخوام برای حمایت مالی که با بانک ملت کار کنه.تو این صفحه چند تا فیلد نام و نام خانوادگی ، مبلغ و شرح داشته باشه و وقتی روی گزینه پرداخت کلیک کنه و مراحل پرداخت رو انجام بده صفحه پرداخت موفقیت آمیز رو بگیره.

تقریبا مثل ساده پرداز زرین پال ! :rolleyes:

سراغ ندارید همچین چیزی رو؟ فقط تاکید میکنم بانک ملت باشه چون درگاهش رو دارم اما دانشش رو ندارم ! :wacko:

لینک به ارسال

سلام

اسکریپت آسان پرداخت پی لاین رو نصب کنید payline.ir

درگاه ملت هم داره.

لینک به ارسال

ممنون اما من خودم درگاه ملت رو دارم و فقط اسکریپ پرداخت ملت ساده میخوام که بدون واسطه مبلغ به حساب واریز بشه.

دوستان اگه همچین اسکریپی میشناسید اطلاع بدید لطفا -_-

لینک به ارسال

بانک بهتون اسکریپت معرفی می کنه با شعبتون تماس بگیرید

اگر کدهای بانک را دارید باید به کد نویس بدهید تا براتون درگاه اختصاصی بنویسد

لینک به ارسال

بانک بهتون اسکریپت معرفی می کنه با شعبتون تماس بگیرید

اگر کدهای بانک را دارید باید به کد نویس بدهید تا براتون درگاه اختصاصی بنویسد

بله در مورد نوشتن درگاه های اختصاصی در جریان بودم و با سرچ توی گوگل دهها درگاه پیدا کردم.اما گفتم شاید فردی رایگان اون رو داشته باشه که بتونه در اختیارم قرار بده. <_<

فقط باید اطلاع بدم که شعبه هیچ اسکریپتی معرفی نمیکنه و فقط کدهایی در اختیار قرار میده که به قول شما باید داد به متخصص :mellow:

لینک به ارسال

چه اهمیتی داره که فقط بانک ملت باشه، من فکر می کنم اگه از این درگاه های واسطه مثل پارس پال و ... استفاده کنید بهتره، چونکه بعضی کارتها روی درگاه ملت جواب نمی دهند و اینطوری بازدید کننده از چند بانک دیگر هم می تونه استفاده کنه ولی اگه فقط بانک ملت باشه دیگه نمی تونه بپردازه!

لینک به ارسال

چه اهمیتی داره که فقط بانک ملت باشه، من فکر می کنم اگه از این درگاه های واسطه مثل پارس پال و ... استفاده کنید بهتره، چونکه بعضی کارتها روی درگاه ملت جواب نمی دهند و اینطوری بازدید کننده از چند بانک دیگر هم می تونه استفاده کنه ولی اگه فقط بانک ملت باشه دیگه نمی تونه بپردازه!

این درگاه های واسطه پرداخت ناموفقشون زیاده...

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام دوستان ،میدونم تایپیک مال چند ماه قبله! منتها تو جستجو ها اونی که میخواستم دستگیرم نشد

من دنبال یه افزونه مشابه مواردی که دوستان گفتن هستم برای ورد پرس با قایبلت اتصال به بانک ملت

به اینصورت که در ابزارک یا صفحات ،فیلد های وجود داشته باشه شامل نام و نام خانوادگی ،شماره تماس ، علت پرداخت و مبلغ پرداختیو.. باشه

که کاربران خودشون مبلغ دلخواه را وارد کنند و اطلاعات آن ها شامل نام ،نام خانوادگی ومبلغ وشماره تماس در سایت ذخیره بشه

ببینید من چون میخوام مبلغ توسط کاربر وارد بشه عملا نمیتونم از اسکریپت های فروشگاه با قابلیت اتصال به بانک ملت استفاده کنم

یه اسکرپت هم پیدا کردم

http://itfars.com/freemellat/

منتها اولین این که برای ورد پرس نیست و دوما اطلاعات کاربر را در سایت ذخیره نمیکنه !

ما یه سایت کمک مالی برای یه روستا میخوایم بذاریم که هر کس خواست به بخش های مختلف روستا کمک مالی بکنه ! همون donate

ویرایش شده توسط kits
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

هنوز مورد خوبی برای درگاه های بانک(بطور کلی) وجود نداره

در برنامه های اینده این مورد رو داریم اما زمانبندی کار هنوز انجام نشده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...