رفتن به مطلب

سوال در مورد محتوای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

یکی از دوستان یک سایتی درست کرده ولی از اول در نوشته ها پست های خودش رو ارسال نکرده یعنی وفت میری به صفحه داشبورد

در کنار سمت راست که به ترتیب نوشته شده

داشبورد

...

یک کلمه آموزش هم نوشته شد که وقتی واردش میشی می تونی نوشته جدید بزنی ویرایش کنی و ...

حالا مشکل اینجاست چون در قسمت نوشت ها پست هاش رو نزده در سایتش وفقتی از صفحه یک به دو و ... میره می نویسه چیزی پیدا نشد

همه افزونه های هم که به نوشته ها ربط دارن مثلا بازدیدترین مطالب و ... چیزی نشون نمی دن می گن پیدا نکردیم

سوال من این بود چطور میشه همه این مطالب رو به صفحه اصلی منظور همون نوشته ها بیاریم تا از این به بعد در همون نوشته ها مطالب ارسال کنه؟

بعد اگر اورده شد گوگل 404 نده لینکاش؟

بعد میگه از کسی که سایت خریدم گفته بود اگر اونجا پست بده اندکس مطالبش بهتر میشه ایا ربطی داره؟؟

ممنون میشم راهنمای بفرمایید

لینک به ارسال

یعنی نوشته ها از یه جای دیگه وارد میشن؟؟؟ :wacko:

خب اگه اینطوره حتما افزونه ای چیزی نصبه که اون "آموزش" مربوط به اون افزونه هست و مطالب از طریق افزونه نشون داده میشن، اگه میشه یه اسکرین شات از همون قسمت "آموزش" بذار ببینیم به چه شکل هست

لینک به ارسال

zef2swbrtryvoyo6cjwu.png

اقا اینجوری هستش بعد زدن روی اموزش یک قسمتی مانند قسمت نوشته ها میاره که مطالب می زنی توش

در داخل فایل های قالب هم یک صفحه به نام single-tutorial هستش که مربوط میشه به این

لینک به ارسال

در مورد پست سفارشی در بخش آموزش به صورت کامل بحث شده

برای تبدیل به نوشته معمولی میتوانید از این افزونه کمک بگیرید

http://wordpress.org/extend/plugins/post-type-switcher/
http://wordpress.org/extend/plugins/post-type-convertr/screenshots/

با افزونه دومی شاید بشه مشکل 404 شدن لینکهارو رفع کرد

قالب لینکها چگونه است؟

ربطی به ایندکس نداره

(از ارسال اسپم خودداری کنید!)

لینک به ارسال

افزونه دوم در لوکال تست کردم به خوبی انتقال داد.

می خواستم بدونم که الان در خود سایت نزدیک400 نوشته در قسمت آموزش هست که می خوام به قسمت نوشته ها انتقال بدم.

این حجم انتقال می گیره؟

لینک ها تغییر می کنند گوگل میشکل نداشته باشه؟بعد از نتایج گوگل که میاره صحفه پیدا شد نزنه؟

لینک به ارسال

لطفا این رو هم راهنمایی کنید اگر بخوایم افزونه ها مثل همین افزونه wp-postviews مطالب رو از قسمت نوشته ها بررسی نکنند و از قسمت custom page بررسی کنند

چیکار باید کرد؟

الان این افزونه ها و افزونه های دیگر هر مطلبی که در قسمت نوشته ها درج شده رو بررسی و یک نتیجه بیرون می دن

برای اینکه این بررسی رو در قسمت custom page بکنند باید چه کرد؟من یک سلایدر ساختم و کدش رو از $post به نشانی custom page تغییر دادم حالا عکس های custom page اسلاید می کننه این درست شد ولی سایر افزونه ها رو باید کجاش رو تغییر داد؟

لینک به ارسال

قبل از هر کاری از دیتابیس بکآپ بگیرید

افزونه دوم در لوکال تست کردم به خوبی انتقال داد.

می خواستم بدونم که الان در خود سایت نزدیک400 نوشته در قسمت آموزش هست که می خوام به قسمت نوشته ها انتقال بدم.

این حجم انتقال می گیره؟

لینک ها تغییر می کنند گوگل میشکل نداشته باشه؟بعد از نتایج گوگل که میاره صحفه پیدا شد نزنه؟

این افزونه یک بروزرسانی ساده در پایگاه داده انجام میده . مشکلی از بابت تعداد نیست

در مورد لینک هم گفتم: قالب لینکها چگونه هست؟

معمولا ساختار پیشفرض لینکهای پست سفارشی با نوع post تفاوت دارد

و یک سوال دیگر که ایا حالت برعکس هم هست؟تو خود این افزونه میشه از نوشته به کاستوم پست فرستاد؟

بله این امکان هست . (من نصب نکردم)

لطفا این رو هم راهنمایی کنید اگر بخوایم افزونه ها مثل همین افزونه wp-postviews مطالب رو از قسمت نوشته ها بررسی نکنند و از قسمت custom page بررسی کنند

چیکار باید کرد؟

الان این افزونه ها و افزونه های دیگر هر مطلبی که در قسمت نوشته ها درج شده رو بررسی و یک نتیجه بیرون می دن

برای اینکه این بررسی رو در قسمت custom page بکنند باید چه کرد؟من یک سلایدر ساختم و کدش رو از $post به نشانی custom page تغییر دادم حالا عکس های custom page اسلاید می کننه این درست شد ولی سایر افزونه ها رو باید کجاش رو تغییر داد؟

سوال اولتون نامفهومه! . wp-postviews با زمینه دلخواه بازدید رو ثبت میکنه

اگر سوالتون مربوط به این تاپیک نیست در تاپیکی جدید سوال کنید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ شما

قالب لینک ها همون پیوند یکتا هستش؟ اگر اه از گزینه های پیوند یکتا نگاه کردم بر روی نام نوشته ها بود

اگر این نیست از کجا نگاه کنم بتون بگم؟این خیلی مهمه که بعد از انتقال نوشته ها از custom page به قسمت نوشته ها مطالب 404 ندن و لینکهای نتایج گوگل درست باز بشه

از دیتا بیسی از php admin export گرفتم همه جداول کافیه دیگه؟فقط نزدیک2 مگابایت شد درسته همه نوشته فقط متن و نوشته هست ولی این حجم درسته سایت با 400 مطلب همین قدر xport میده؟

در مورد سوال بعدی هم فکر کنم به همین جا مربوط میشه دیگه

بیبینید همه افزونه ها مثل افزونه

wp-postviews بعد نصب و قرار دادن کدش داخل قالب میان و نوشته ها ی رو که مثلا در همین

wp-postviews پر بازدیدترین ها رو نشون میده

مشکل اینجاست که چون

همه نوشته ها در custom page زده شده دیگه این افزونه ها کار نمی کنند مثلا افزونه vslider دسته ها رو نمیاره چون دسته بندی در custom page انجام شده نه در نوشته ها و ...

حالا می خوام این افزونه ها از xustom page اطلاعات بگیرند نه از قسمت نوشته ها

خیلی ممنون واقعا مرسی از راهنمایی خوب شما

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ شما

قالب لینک ها همون پیوند یکتا هستش؟ اگر اه از گزینه های پیوند یکتا نگاه کردم بر روی نام نوشته ها بود

اگر این نیست از کجا نگاه کنم بتون بگم؟این خیلی مهمه که بعد از انتقال نوشته ها از custom page به قسمت نوشته ها مطالب 404 ندن و لینکهای نتایج گوگل درست باز بشه

از دیتا بیسی از php admin export گرفتم همه جداول کافیه دیگه؟فقط نزدیک2 مگابایت شد درسته همه نوشته فقط متن و نوشته هست ولی این حجم درسته سایت با 400 مطلب همین قدر xport میده؟

در مورد سوال بعدی هم فکر کنم به همین جا مربوط میشه دیگه

بیبینید همه افزونه ها مثل افزونه

wp-postviews بعد نصب و قرار دادن کدش داخل قالب میان و نوشته ها ی رو که مثلا در همین

wp-postviews پر بازدیدترین ها رو نشون میده

مشکل اینجاست که چون

همه نوشته ها در custom page زده شده دیگه این افزونه ها کار نمی کنند مثلا افزونه vslider دسته ها رو نمیاره چون دسته بندی در custom page انجام شده نه در نوشته ها و ...

حالا می خوام این افزونه ها از xustom page اطلاعات بگیرند نه از قسمت نوشته ها

خیلی ممنون واقعا مرسی از راهنمایی خوب شما

نمونه آدرسی قرار دهید

حجم بکآپ هم وابسته به خیلی از گزینه ها هست (از بخش بکآپ پنل (cpanel/direct admin) هم استفاده کنید)

برای بازدید

پربازدید ترین مطالب

برای اسلایدر هم باید کوئری آن را ویرایش کنید

بخش اموزش را دنبال کنید مباحث پست سفارشی

ضمنا معنای custom page با custom post type متفاوت هست

لینک به ارسال

ادرس سایت رو براتون فرستادم پوزش

از این قسمت

cpanel/direct admin بک اپ می گیرم من می خوام جوری بک اپ بگیره که سایت ترکید هم بشه برگشت به روز قبل ترکیدن

خوب منم

کوئری را ویرایش کردم برای سلایدرهای کد کدهست و افزونه و ... نیست ویرایش کردم درست شد و مطالب ث

custom pag رو نشون داد

sولی

افزونه هارو چطور

کوئری ویرایش کنم

که مطالب

custom page نشان بده

منظور من از

custom page همون صفحه است که در داخل داشبورد همون صفحه اول wp-login نشان داده میشه

zef2swbrtryvoyo6cjwu.png

منظورم این صفحه اموزش هستش همه افزونه ها مطالب قسمت توشته ها رو نمایش می دن میخوام مطالب این صفحه اموزش فقط نمایش داده بشه

لینک به ارسال

مثالهای کوئری انجمن را بررسی کنید (+ بخش آموزش پست سفارشی)

توابع query_post , wp_query

لینک به ارسال

مثالهای کوئری انجمن را بررسی کنید (+ بخش آموزش پست سفارشی)

توابع query_post , wp_query

این رو بررسی می کنم شما لطف کنید فقط بگید چطور میشه اندکس مطالب از دست نره و لینک های گوگل بعد انتقال 404 نده و به مشکل بر نخوریم

لینک به ارسال

اگر بکآپب دیتابیس گرفتید و بعد ریستور کنید و همون پوسته قبلی باشه هیچ 404 یی نباید بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...