• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
حمیدی

عدم نمایش کلمات کلیدی

4 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خدا قوت

برای نمایش سایتم از پوسته ای به نام jocasta استفاده می کنم که در هیچ حالت از نمایش ( نوشته ، دسته ، فهرست ، جستجو )

کلمات کلیدی که برای نوشته قرار دادم را در زیر نوشته ها نمایش نمی دهد .

آیا این مشکل در سئو و جستجوی گوگل و دسترسی بازدیدکنندگان به پست هام از طریق جستجو تاثیر منفی دارد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این یک مزیت هست که وردپرس اینو داره

و مسلما تعداد ایندکس سایت رو بالا میبره

وجودش خوبه و نبودش هم اشکالی نداره

کد نمایش برچسب:

<?php the_tags('<br />برچسبها: ', ' ، ', ''); ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ، کد را باید کجا ها قرار بدم ( در صورت امکان با توضیح بیشتر )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حلقه پست وردپرس

while(...){
// your code
}

درفایل single , index , ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط dreamsss2011
      درود و ضمن خسته نباشید مجدد
      برای وب سایت  tiamgostar.com که در زمینه معماری هست. من کلمه ی کلیدی رو که برای ساختن پیج اصلی سایت استفاده کردم رو در پست های آموزشی هم استفاده کردم .
      در افزونه Yoast SEO میگه شما قبلا از این استفاده کردید 

آیا این مشکل ساز هست ؟؟
      و در مورد سبز شدن گزینه های دیگه هم راهنمایی کنید.
      گزینه اول که میگه چگالی کلمات کم هست آیا باید در متن اچ تی ام ال این کلمات رو اضافه کنم به صفحه اول سایت ؟
      خط سوم هم میگه یک عکس بگذارید, آیا باید به صورت اچ تی ام ال به صفحه اول اضافه کنم ؟
      خط چهارم میگه یک لینک اضافه کنید ... چه لینکی و برای چی هست ...
      با تشکر از شما عزیزان *
    • توسط dreamsss2011
      درود و ضمن خسته نباشید
      من از یک ماه پیش روی یک وب سایت مربوط به معماری شروع کردم به مقاله نوشتن .
      tiamgostar.com
      در طی این مدت مطالب نوشته شده رشد خوبی داشتند و تا صفحات 2 تا 4 گوگل در زمینه های کلمات کلیدی مختلف سایت هست.
      من این وب سایت رو در گوگل, بینگ, یاندکس, الکسا ثبت کردم. و هر روز یک مطلب اختصاصی . از افزونه Yoast SEO برای سئو مطالب استفاده می کنم .
      حالا سوالی که پیش اومده برام این هست که یک وب سایت » namatarahi.ir بدون استفاده از این موارد حتی بدون وجود سایت مپ در زمینه کلمات کلیدی مانند
      طراحی نما, اجرای نمای کامپوزیت, طراحی نمای ساختمان و غیره ... همیشه در صدر جستجوهاست ...
      آیا این می تونه به علت خرید بک لینک باشه ؟
      در سایت های مختلف چک سئو که چک می کنم سئوی وب ساایت بالاتر از سایت مشابه هست »
      مثل سایت seositecheckup.com که سئو رو برای من 68 و برای سایت مشابه 60 زده
      http://seositecheckup.com/seo-audit/namatarahi.ir
      http://seositecheckup.com/seo-audit/www.tiamgostar.com
      ممنون میشم راهنمایی کنید چه کارهایی رو باید انجام بدم دوستان گرامی*
    • توسط Cinema
      سلام به همه
      دوستان لطف کنن بگن که چطوری میشه برای خود وب سایت (نه پست ها و مطالب دیگه) کلمه کلیدی انتخاب کنیم ؟
      مثلا برای یک وب سایت دانلود فیلم بنویسیم "دانلود فیلم" که وقتی تو گوگل این کلمه سرچ بشه , وب سایت مورد نظر بالا بیاد !
      تشکر.
    • توسط Cinema
      سلام بر همه !
      تا حالا دیدین تو بعضی سایتا زیر مطلب دو تا کادر هستش .
      یکی کادر برچسب .
      یکی کادر کلمات کلیدی .
      تو وبسایت ما کادر برچسب هست ولی کلمات کلیدی نداره .
      الان چی کار کنیم ؟
      چطوری کلمات کلیدی رو به پست های ارسالیمون اظافه کنیم ؟
      اصلا واسه یک مطلب چطوری کلمه کلیدی اضافه کنیم ؟
    • توسط yas1717

سلام

من قبل از اینکه افزونه all in one seo رو نصب کنم از word pres seo استفاده میکردم اون موقع با سایت های تست سعو تست میگرفتم میدیدم سعو سایتم حدودا نزدیکا های 35 اما وقتی all in one رو نصب کردم و جفتش رو همزمان استفاده کردم سعو اومد حدود 44 و ورودی گوگلم هم بالاتر رفته

بعضی ها میگن جفتش نباید نصب باشه گوگل گیج میشه

واقعا راسته ؟

هیچ راهی نیست جفتش رو باهم استفاده کنی؟