Mahdigp

ایجاد منوی چسبان (ثابت) با CSS3

3 پست در این موضوع قرار دارد

منوهای ثابت رو حتما دیدید؟ برای مثال دکمه گوگل پلاس در سایت میهن دانلود که در گوشه سمت راست قرار دارد و با حرکت اسکرول صفحه اون کادر هم حرکت می کند .

mihandlgplus.png

خب امروز قصد داریم آموزش ساخت این منو رو برای شما شرح دهیم .

مثل آموزش های قبلی، شما باید با CSS و HTML آشنایی داشته باشید . اینبار هم با قدرت CSS3 میخواهیم این آموزش را کامل کنیم.

ابتدا طرح اولیه را در صفحه html میریزیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرچ کنید لطفا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سرچ کنید لطفا

این دوستمون آموزش گزاشتن.

توضیح اینجا آموزش در سایت خودشون!

دوست عزیز

اگر قرار هست آموزش بزارید حداقل کلش رو اینجا بزارید و بعد منبع رو به سایت خودتون لینک بدید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      درود
      برای داینامیک کردن یک منو به مشکل خوردم و واقعا خیلی برام سخته که با توابع وردپرس این منو رو داینامیک کنم. لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه؟
      <div class="header-holder hidden-xs hidde-sm"> <div class="logo-wrap"> <div class="logo-resize"></div> <div class="logo">منوی خیلی سخت</div> </div> <ul> <li class="enable-hover" data-menu-position="1" id="about-hmenu"><span class="hoverColor"></span><a href="about.html"><i class="fa fa-user-o"></i>درباره ما</a></li> <li class="enable-hover" data-menu-position="7" id="contact-hmenu"><span class="hoverColor"></span><a href="contact.html"><i class="fa fa-phone"></i>تماس با ما</a></li> <li class="enable-hover" data-menu-position="9" id="blog-hmenu"><span class="hoverColor"></span><a href="blog.html"><i class="fa fa-graduation-cap"></i>آموزش</a></li> <li class="enable-hover" data-menu-position="10" id="portfolio-hmenu"><span class="hoverColor"></span><a href="portfolios.html"><i class="fa fa-handshake-o"></i>نمونه کارها</a></li> <li class="enable-hover" data-menu-position="11" id="services-hmenu"><span class="hoverColor"></span><a href="services.html"><i class="fa fa-laptop"></i>خدمات</a></li> </ul> </div>  
    • توسط neda411
      سلام دوستان 2 روزه در به در دنبال اینم که یک منو داشته باشم دقیقا مثل سایت مایکت ( نسخه کوچیک شده ، رسپانسیو سایت) برای یک سایت موبایل که با HTML نوشته شده نیازمند چنین منویی هستم . خواهشا کمکم کنید
    • توسط bully13
      با سلام
      این آیکون های منوی قالب نیلسن قبلا نشون داده میشد اما الان به صورت مربع نشون میده
      توی سایت درست نشون داده میشه ولی تو خود وردپرس اینجوریه

• توسط unid_user
      سلام
      کسی میتونه کمک کنه موردی که در ویدئو مشخص کردم چطور درست میشه؟
      خیلی مهمه و جالب خواهش میکنم راهنمایی کنید. حجم ویدئو حدود 1 مگابایت

هزاران بار سپاس
      C.mp4
    • توسط farzadnoruzi
      سلام.
      دوستان من قالب zerif-lite رو روش کار کردم و کلی تغییرات دادم ولی بیشتر روی css ها کار کردم. الان منو واکنش گراش کار نمیکنه . لطفا بررسی کنید و راهنمایی کنید که مشکل از چیه
      منو باز نمیشه . البته باز میشه و خودکار بسته میشه . ثابت نمیمونه ... لطفا راهنمایییییی
      http://new.hofmannprofile.com