رفتن به مطلب

مصرف بیش از حد پهنای باند

python

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند وقتیه سایتم بدجوری پهنای بند مصرف میکنه

روزی بالای 6 گیگ مصرف میکنه

افرونه سوپر کش رو هم نصب کردمو فعالش کردم

سرعت لود سایتمم خوبه

gzip رو هم فعال کردم

مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

سلام

من چند وقتیه سایتم بدجوری پهنای بند مصرف میکنه

روزی بالای 6 گیگ مصرف میکنه

افرونه سوپر کش رو هم نصب کردمو فعالش کردم

سرعت لود سایتمم خوبه

gzip رو هم فعال کردم

مشکل از چی میتونه باشه؟

با افزونه زیر میتونید تست کنید ببینید کدوم افزونه مصرف بیشتری را بر روی سایت شما دارد :

لینک به ارسال

با افزونه زیر میتونید تست کنید ببینید کدوم افزونه مصرف بیشتری را بر روی سایت شما دارد :

http://forum.wp-pars...مصرف-را-دارد-؟/

تست کردم بیشترین موردی که نشان داد افزونه جلالی بود

چیکار کنم حالا؟

لینک به ارسال

مصرف اینهمه پهنای باند فک نکم برای افزونهاتون باشه !

شاید به خاطر اینکه بازدیدتون رفته بالا باشه

شاید حجم عکس هایی که برای مطالبتان میزارین و تو هاستتون اپلود کردیده

شاید دانلودهای زیاد از سایتتون انجام میشه (اگر فایلی را اپلود میکنید و برای دانلود در اختیار کاربرانتون قرار میدید)

شاید قالبتان سنگین یا استاندارد نیست

شاید کسی یا کسانی از مطالبتون در سایت خودشون استفاده میکنند

چقد شاید شد :blink:

از طریق پنل هاستتون میتونید بفهمید بیشترین مصرف پهنای بندتون در کجاست یا به پشتیبانی هاستتون بگید بگن بهتون بیشترین مصرف از کجا بوده

لینک به ارسال

تست کردم بیشترین موردی که نشان داد افزونه جلالی بود

چیکار کنم حالا؟

غیر فعال کنید تست کنید ببینید مصرفتون بهتر میشه یا نه

لینک به ارسال

اگر مطالبتون توی سایتهای دیگه کپی میشه و عکس داره توش کاری کنید که عکس ها توی دامنه های دیگه نمایش داده نشه تا مصرفتون کمتر بشه

لینک به ارسال

مصرف اینهمه پهنای باند فک نکم برای افزونهاتون باشه !

شاید به خاطر اینکه بازدیدتون رفته بالا باشه

شاید حجم عکس هایی که برای مطالبتان میزارین و تو هاستتون اپلود کردیده

شاید دانلودهای زیاد از سایتتون انجام میشه (اگر فایلی را اپلود میکنید و برای دانلود در اختیار کاربرانتون قرار میدید)

شاید قالبتان سنگین یا استاندارد نیست

شاید کسی یا کسانی از مطالبتون در سایت خودشون استفاده میکنند

چقد شاید شد :blink:

از طریق پنل هاستتون میتونید بفهمید بیشترین مصرف پهنای بندتون در کجاست یا به پشتیبانی هاستتون بگید بگن بهتون بیشترین مصرف از کجا بوده

بازدیدم که رفته بالا حدود 4-5 هزار آی پی روزانه اما فک نکنم بازدید آنچنانی باشه که اینهمه پهنا مصرف کنه

فایل واسه دانلود هم ندارم

قالب رو بهینه اش کردم زیادم سنگین نیست

شایدم آره از مطالبم کپی میکنن!

غیر فعال کنید تست کنید ببینید مصرفتون بهتر میشه یا نه

غیر فعالشون کردم امشبم باید نگاه کنم ببینم درست میشه

اگر مطالبتون توی سایتهای دیگه کپی میشه و عکس داره توش کاری کنید که عکس ها توی دامنه های دیگه نمایش داده نشه تا مصرفتون کمتر بشه

کپی که میکنم اما تمام عکسها رو رو هاست خودم آپلود میکنم

لینک به ارسال

با افزونه

P3 - Plugin Performance Profiler تست کردم الان افزونه WP Core time رو نشون میده که من ندارمش

چیکارش کنم؟

این افزونه استفاده از منابع سرور رو نشون میده . ربطی به پنهای باند نداره

لینک به ارسال

خیلی عجیب نیست، اما باید کمتر از اینها مصرف داشته باشید. با 8,000 آی پی پهنای باند 180 پرمیکرد برای من، یعنی روزی 2.5 تقریبا، البته من عکس زیاد استفاده می کنم..... به احتمال خیلی زیاد دارند از عکس های شما تو وب سایت های دیگر استفاده می کنند. بهتر با htaccess این مورد را محدود کنید.

لینک به ارسال

خیلی عجیب نیست، اما باید کمتر از اینها مصرف داشته باشید. با 8,000 آی پی پهنای باند 180 پرمیکرد برای من، یعنی روزی 2.5 تقریبا، البته من عکس زیاد استفاده می کنم..... به احتمال خیلی زیاد دارند از عکس های شما تو وب سایت های دیگر استفاده می کنند. بهتر با htaccess این مورد را محدود کنید.

شما خودتون هم این کار رو انجام دادین؟

میشه یه راهنمایی بکنید؟

لینک به ارسال

پهنای باند معمولا درگیر خبر رسان هاست مانند افزونه هایی که آخرین نظرات را برای کاربران ایمیل می کنند و یا بروز رسانی را اطلاع می دند ولی برای اینکه 6 گیگ در روز مصرف بشه باید حدود 50 هزار تایی کاربر ثابت داشته باشید

یکی از روش های هکر ها اینه که به هاستی نفوذ می کنند و با وارد کردن فشار روی سرور باعث دان شدن سرور می شند تا بتونند در موقع دان سرور به اطلاعات بانکی کاربرانش دسترسی پیدا کنند

به نظرم این معقول تره

رمز ورود ادمین را تغییر دهید همچنین اگر با کاربری admin وارد می شید از طریق دیتابیس نام کاربریتون رو تغییر بدید و در دیتابیس چک کنید چنانچه دسترسی یوزر دیگه ای غیر از شما administrator یا super admin بود هم حذفش کنید و هم آی پی ورودش را از طریق cpanel بلوکه کنید

لینک به ارسال

پهنای باند معمولا درگیر خبر رسان هاست مانند افزونه هایی که آخرین نظرات را برای کاربران ایمیل می کنند و یا بروز رسانی را اطلاع می دند ولی برای اینکه 6 گیگ در روز مصرف بشه باید حدود 50 هزار تایی کاربر ثابت داشته باشید

یکی از روش های هکر ها اینه که به هاستی نفوذ می کنند و با وارد کردن فشار روی سرور باعث دان شدن سرور می شند تا بتونند در موقع دان سرور به اطلاعات بانکی کاربرانش دسترسی پیدا کنند

به نظرم این معقول تره

رمز ورود ادمین را تغییر دهید همچنین اگر با کاربری admin وارد می شید از طریق دیتابیس نام کاربریتون رو تغییر بدید و در دیتابیس چک کنید چنانچه دسترسی یوزر دیگه ای غیر از شما administrator یا super admin بود هم حذفش کنید و هم آی پی ورودش را از طریق cpanel بلوکه کنید

اینایی رو که گفتین قبلا چک کردم هیچی وجود نداشت و مشکلی نیست

خبر رسان ندارم اما در قسمت

آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت

یه لیست گذاشتم نمیدونم از اون باشه یا نه

لینک به ارسال

معمولا استفاده خیلی زیادی از اون بخش نمیشه که بخواد محسوس باشه

لینک به ارسال

من 10 گیگ فایل pdf کم حجم ، ماهی 2 ترابایت ترافیک مصرف میشه ادم می مونه چه قدر دانلود میشه :unsure:

لینک به ارسال

خوب با این مقدار کتاب باید هم پهنای باند مصرف بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...