• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
pary_daryayi

چند سوال در مورد برچسبها

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

چند سوال :

1 - من وقتی روی برچسب ها کلیک میکنم مطلب مرتبط با اون برچسب نمیاد . باید چکار کنم ؟

کد برچسب ها :

<?php
$tags = get_tags( array('orderby' => 'count', 'order' => 'ASC' , 'number' => '30' ) );
foreach ( (array) $tags as $tag ) {
?>
<?php echo '<a href="' . get_tag_link ($tag->term_id) . '" rel="tag">' . $tag->name . ' </a> -'; ?>
<?php }
?>

2 - و اینکه این کد 30ی اول از برچسب ها رو نشون میده . در صورتی که من میخوام 30 تا از جدیدترین ها رو نشون بده . desc هم گذاشتم ولی تاثیری نداشت .

3 - اصلا بودن برچسب ها نقشی در سئوی سایت دارند ؟ چون من وقتی کلمات کلیدی رو جستجو میکنم ، سایتی که ایجاد کردم رو پیدا نمیکنه .

ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک برچسبها کار میکند؟

اگر کار میکند فایل صفحه tag شما مشکل دارد (از فایلی مانند category کپی بگیرید و با نام tag ذخیره کنید)

در پارامترهای افزونه گزینه‌ای برای مرتب کردن براساس جدیدترین نیست

کد ساده‌تر

<?php wp_tag_cloud('smallest=8&largest=11&number=30&order=ASC&orderby=count&separator= - '); ?>

3-

این یک مزیت هست که وردپرس اینو داره

و مسلما تعداد ایندکس سایت رو بالا میبره

وجودش خوبه و نبودش هم اشکالی نداره

کد نمایش برچسب:

<?php the_tags('<br />برچسبها: ', ' ، ', ''); ?>

تگها هم مانند دیگر واژه‌ها باید دارای رنک و یکتایی باشند تا سایت شما جزو نتایج باشد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری