رفتن به مطلب

تبریک بخاطر الکسای زیر هزار(ایران) انجمن

control

پست های پیشنهاد شده

به همه کاربران و مدیران انجمن تبریک میگم رتبه الکسای سایت بالاخره اومد زیر 1000 ایران

البته تا دو روز پیش میدونم که رتبش 1010 بود و بعد از دو روز که من نگاه کردم دیدم الان شده 978

انشالله مدیران و کاربران مثل همیشه همینقدر پرقدرت و خستگی ناپذیر راه رو ادامه بدند . . .

لینک به ارسال

ممنون

و البته بخاطر همکاری همه دوستان در سرپا نگه داشتن انجمن هست

هدف هم فراتر از انجمن هست و بزودی و در ادامه کار بخشهای زیادی رو برای دوستان رونمایی می کنیم که دیگه در وردپرس جای تاریکی باقی نمونه

لینک به ارسال

سلام

اول تبریک بگم به خاطر این خبر خوش

ممنون

هدف هم فراتر از انجمن هست و بزودی و در ادامه کار بخشهای زیادی رو برای دوستان رونمایی می کنیم که دیگه در وردپرس جای تاریکی باقی نمونه

دوم هم اینکه : ان اشا الله خیلی بهتر از اینها شه

به امید خدا

ویرایش شده توسط ااا TakWarez
لینک به ارسال
ممنون

بی صبرانه منتظریم .

لینک به ارسال

اگر هرچه زودتر سیستم وردپرسی که توسط وردپرس پارسی ترجمه و بهینه شده هم آماده بشه خیلی عالی می شه

موفق باشید

لینک به ارسال

من هم اولا تبریک می گم و از این قضیه خوشحالم

ثانیا میشه دقیقا بگید که چه بخشهایی قراره به سایت اضافه بشه تا ما هم روش فک کنیم و پیشنهاداتمون رو بدیم، حتی اگه تاپیک جداگانه براشون بسازید عالی میشه

لینک به ارسال

منم تبریک میگم ایشالا خبر درست شدن جستوجوگر انجمن هم بشنویم ! :D

شوخی کردم ...

ایشالا بخش های دیگه انجمن به سرعت افتتاح شه و ما کلی خوشحال شیم

لینک به ارسال

منم تبریک میگم ایشالا خبر درست شدن جستوجوگر انجمن هم بشنویم ! :D

شوخی کردم ...

دیگه از این شوخی ها نکنی ها! :angry: اگه تکرار بشه به جرم تشویش اذهان عمومی حسابت کاملا بلاکه میشه :D همچنین آی پیت!!

اینقده بچه های اینجا از جستجو نالیدند تا گوگل دلش به حالمون سوخت و به همین خاطر وقتی در مورد وردپرس سرچ می کنی اول نتایج این انجمن رو نشون میده و بعد بقیه رو ;) اما مسئولای اینجا دلشون نسوخته، ببینید جقدر دلسنگن!! :P:lol:

لینک به ارسال

من هم اولا تبریک می گم و از این قضیه خوشحالم

ثانیا میشه دقیقا بگید که چه بخشهایی قراره به سایت اضافه بشه تا ما هم روش فک کنیم و پیشنهاداتمون رو بدیم، حتی اگه تاپیک جداگانه براشون بسازید عالی میشه

حتما مطرح و در موردشون بحث میشه.

لینک به ارسال

فعلا یه جستوجگر خوب و دقیق برای تالار در اولویت هستش.

از بقیه برنامه ها هم چون اطلاعی ندارم نظری نمیدم.

فقط امیدوارم سال 93 رونمایی نشه !

لینک به ارسال

جستجوگر هم به سایت افزوده شد :)

:blink: :blink: :blink: :blink: من که باورم نمیشه!!!!! آخه این کارا چیه می کنید؟ ها؟!!! هنوز که خیلی زود بود، نمی گید یه دفعه یکی سکته ای چیزی کنه؟؟ :D

خیلی باحال شده،دستتون درد نکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...