رفتن به مطلب

ساختارشکنی در صفحه index

پست های پیشنهاد شده

سلام

من اومدم کلا صفحه اصلی رو متفاوت طراحی کردم، یعنی مایل نبودم مثل همه سایتا، فهرست مطالب توی صفحه اصلی نمایش داده بشه، برای همین کد حلقه پست ها رو توش قرار ندادم. چون اصولا اگر صفحه ای موجود نباشه از ایندکس به جاش استفاده می کنه، الان توی همه صفحات به مشکل بر خوردم، و مثلا با کلیک رو شاخه ها و تگ ها مطالب اونها رو نشون نمیده! راه دیگه ای به جز ساخت فایل قالب جداگانه برای هر کدوم هست؟

لینک به ارسال

خیر

به هر حال شما باید تشخیص دهید که در کدام صفحه هست و با توجه به اون کوئری بگیرید که کاری سخت هست

بهتره فایل هر صفحه رو مجزا با ساختار پیشفرض ایجاد کنید

tag , category , archive

لینک به ارسال

ممنون از شما

ولی من یه کار دیگه کردم

یه قالب برای صفحه ساختم و یک ثفحه ایجاد کردم و از تنظیمات به عنوان برگه یکتا گذاشتم برای صفحه اصلی. اینطوری بهتره یا مشکلی ایجاد می کنه؟

لینک به ارسال

توی پست 1 و با توجه به تیتر تاپیک دنبال یه روش جدید بودم - اما روش کلی و معمول برای ایجاد صفحه ی نخست متفاوت همینی هست که در پست 3 گفتید. و هیچ مشکل و ایرادی نداره - حتی می تونید یه page با قالب و کدینگ مجزا طراحی کنید و از همین روش به عنوان صفحه ی اول سایتتون استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...